jwindi
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 17.09.2015 22:04
Bydliště: Krupka

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Nějak to povymyslim, mozna tam zkusim dat servo i na zadni kola. A s tim odiraním kol o rám.Taky se ti to odírá? Koupil jsem ho totiž z ruky, proto se tak blbe pořád ptám.
Moc dík za odpovědi.
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Odírá, ale nějak to zatím neřeším. Tam by to možná chtělo udělat doraz na tlumiči.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

nebo zkusit rozšiřovací hexy bude to takovej mini wraith :OK:
jwindi
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 17.09.2015 22:04
Bydliště: Krupka

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Tak jsem koupil nový servo, byla u něj delší páka. Namontoval jsem jí tam, a paráda zatáčí teď naplno, co to jde. To odírání vyřeším, tím že upravim přední kapotu a boční rám prostě sundám
Zítra chci zkusit sundat pneu.A přilepit na ráfky závaží.
Nedělali jste to? Popř o kolik gramu jste to udelali těžší. Potřeboval bych nějaký číslo pro odraz zkoušení. Dík
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Nalep po obvodu disku 5g závažíčka na vyvažování aut. A možná bych koupil raději beadlock disky, tam se to bude řešit lépe. Co máš za servo ? Já sem taky trochu upravil řízení a další věci. http://mara126.rajce.idnes.cz/Vaterrka# Ještě budu montovat rozšíření, na každou stranu 10mm.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
jwindi
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 17.09.2015 22:04
Bydliště: Krupka

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Koupil jsem stejny servo co tam bylo. Ty 5g závažíčka jsem dneska dostal v pneuservisu.Ale prijdou mi lehky, navic jsou zelezny.Ale Nekde jsem našel radu namotat na disk proužky 1mm silneho oloveneho pasku. Ustrizeneho z plechu ktery pry jde koupit v elektře (pro svářeče) což mi přijde lepší. Zítra se pokusím poptat.Podle různých diskuzí co jsem prochazel. Zkusim zavazi 100-150g na kolo
Z diskama ještě počkám nejdřív přijdou na řadu ty zahnutý táhla. Pak napíšu jak to dopadlo.
jwindi
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 17.09.2015 22:04
Bydliště: Krupka

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Jinak si ho pěkně a hlavně zajimavě pomalovat. Ja pořád nějak nemůžu přijít na to co s tim provést
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Olověný plech také lze koupit v rybářských potřebách.
bflmpsvz
jwindi
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 17.09.2015 22:04
Bydliště: Krupka

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Super dík zkusim se popř. i tam zeptat. :OK:
Jinak sem se dneska pustil opět o auta a vypodložil tlumiče bužírkou z kabelu o 14mm. Teď se to aspoň při jízdě už tak blbě nenaklaní. Uvidim pak v terénu jak se to bude chovat. 8)

http://jwindi.rajce.idnes.cz/Wattera_slick_rock/#DSC_1041.jpg

A pak i upravil kapotu, aby se už kola neodírali.

http://jwindi.rajce.idnes.cz/Wattera_slick_rock/#DSC_1040.jpg
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Ahoj, prosimtě můžeš změřit průměr kol ?, někde uvádějí 95mm, ale rád bych to věděl přesně. Díky.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Pokud myslíš ty origo, tak je mám doma, zejtra bych přeměřil :wink:
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
jwindi
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 17.09.2015 22:04
Bydliště: Krupka

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Zdravím po delší době přicházím s dotazem.
Linky jsem už prohodil za ty ohnutý, do kol dal zavaží z pneuservisu,... v předu 80g a vzadu 40g do kola a navíc z olověnýho plechu vyrobil spodní ochranu diferencialu což přidalo taky na váze navíc. Servo jsem musel taky vyměnit, nejdřív jsem dvakrát koupil nový original, ale pokaždý se mi strhly zuby. Tak jsem pořídil jiný z kovovýma kolečkama. Sice má blbou modrou barvu, ale pro mě je spíš důležitej ůčel. a z tlumičů opět sundal ty podložky, pač se zhoršila průjezdnost. Navozil jsem hromadu kamenů na skalku a teď se tam odreagovávám crawlením :lol: Dál mám v plánu pořídit nový pneu pač ty původní jsou už pěkně sjetý jen ještě nevim jaký... na crawlení po kamenech. Ale to jsem se chtěl zeptat

mara126: namontoval si na Slickrocka ty rozšiřovací podložky? Zlepšila se s nima průjezdnost terénem? chtěl bych je
pořídit ale zase si říkám jestli to za to stojí. A ještě jaký jsi tam dal. Našel jsem na netu několik druhů a jsem
z toho trochu zmatenej Moc Dík za odpověď
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Vattera Slick rock-uložení Li-pol

Já sem koupil od Jirky Pstružiny, jsou +5mm na každou stranu. Měl jsem je i na předchozím modelu Losi MRC. Dával jsem je tam hlavně kvůli šířce, potřeboval sem se dostat na min.180mm.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126

Zpět na „Vaterra“