Uživatelský avatar
Fire
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 24.10.2015 22:12

TWIN HAMMERS rady

Ahoj, trošku oživím v této sekci diskuzi na téma Vaterra Twin Hammers. Toto vozítko jsem bohužel zdědil po otci....bohužel asi chápete říkám proč :-(
Ale teď k vozidlu, nenašel jsem CZ návod a samozřejmě není nic jistého co se skrýva ve střevech vozidla (diferáky, převody mazané apod.)....
Narazil jsem na pár oříšků, které bych chtěl prosím rozluštit (pár lidem jsem psal, tak se omlouvám) -

1) odklony a sbíhavost kol - je k stavebnici i nějaký originál montážní klíček na nastavení geometrie? sundávat každou spojovačku je peklo, navíc kleštičkama to mírně díky vroubkování "kazím"....

2) baterie - mám klasické !dlouhé LI-POLky, malé (krátké) kupovat opravdu nehodlám, tudíž nějaký tip? uvažuji vyrobit držák a dát je mezi zadní tlumiče na stojáka

3) těčou tlumiče - příliš řidký olej? špatně poskládáné - asi spíš jen Váš názor a nezbyde mi nic než to rozdělat....

4) převodovka - zatím jsem sundal páku od serva (diskuzí o nastavování jsem četl mrak), ale pokud řadím ručně, prostě nezařadím a jen se protáčí "kolečka"...špatně poskládaná ? kdyź se mi pak podaří sice zařadit, auto udržím prstem a opět to protáčí.....asi opět jen názor, než to rozhodím....

Děkuji
Naposledy upravil(a) Fire dne 16.11.2016 13:51, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Kamillo
Uživatel
Příspěvky: 131
Registrován: 15.03.2010 0:00
Bydliště: Prešov

Re: Vaterra TWIN HAMMERS - rady

OK, ale presuň tému do tejto sekcie: crawler-buggy-sc-onroad-a-jine-f58/
Táto je o Vaterre Ascender. :BYE:
Jeep Cherokee - Deekay DCC90-01/004 off road expedition
Jeep Wrangler - DCL100 off road expedition
moja_paradajka

Zpět na „Vaterra“