mrnousek
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 27.04.2015 14:16

Re: Vaterra Twin Hammers

Tak motor nahrazen. Vzal jsem HPI Saturn 20T, jelikoz to byl motor s nejpodobnejsim poctem zavitu co na krame meli. Dle vseho mel byt motor pomalejsi, nez original (15T), ale pri vcerejsim testovani mi prislo, ze je minimalne stejne rychly, jako ten puvodni, mozna i o trochu rychlejsi. Vozim ho s 20z pastorkem a je to jak na splhani po kamenech, tak si clovek dokaze uzit i rychlou jizdu. S originalnim 28z to auto bylo na rychly prevod az moc rychly.

Kazdopadne rostu z puvodniho regulatoru (Tazer 60A). Na zacatku jizdy vzdy vpohode, ale pote, co se vic zahreje, tak zacina tropit hlouposti. Vcera uz to doslo do faze, ze trim plynu musel byt na 3/4 smerem na zpatecku, jinak auto samovolne jelo dopredu. Premluvit pak auto na couvani bylo jak vyhrat eurojackpot....

Nema nekdo z vas doporuceni na jiny regulator?
Pozadavky:
pro stejnosmerny motor, provoz na 2S baterku, brzda v neutralu, vodeodolny (idealne vodotesny).
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Vaterra Twin Hammers

http://aukro.cz/stejnosmerny-regulator- ... 57907.html

Já jezdím na tohle a zatím v pohodě.A když zhoří tak jej vyreklamuji a nebo hodím do koše a za tu cenu koupím jinej.
berta
Nově příchozí
Příspěvky: 50
Registrován: 19.06.2011 0:00

Re: Vaterra Twin Hammers

Nemáte někdo návod na nastavení toho reglu tazer 12T ?
Tady jsem vyčetl, zapnout vysílačku, dát plném plyn, zapnout regl a tím se dostanu do nastavení. A co dál ??? Chtěl bych tam dostat ten crawler kód.


Milan3528 píše:http://aukro.cz/stejnosmerny-regulator-45a-hobbyking-x-car-lipol-i5533357907.html

Já jezdím na tohle a zatím v pohodě.A když zhoří tak jej vyreklamuji a nebo hodím do koše a za tu cenu koupím jinej.
Naposledy upravil(a) berta dne 12.08.2015 11:11, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: Vaterra Twin Hammers

já ho měl a myslím že 12T je programovatelní protože v návod je na 2 regulatory - na 12T a 15T ne ?
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Vaterra Twin Hammers

Dvě bacítka s novou boudou v RTRku: http://www.vaterrarc.com/Products/Defau ... d=VTR03085
mrnousek
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 27.04.2015 14:16

Re: Vaterra Twin Hammers

A dle vseho uz bez dvourychlostni prevodovky, pouze upgradovatelne...
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Vaterra Twin Hammers

Tento novy duobacil me nejak moc nenadchnul.
Nicmene kit vypada docela lakave.
Obrázek
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaterra Twin Hammers

Opět článeček se shrnutím a komentáři u mne - Vaterra Twin Hammers DT 1.9 Rock Racer RTR
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Super+
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 30.03.2016 11:32

Re: Vaterra Twin Hammers

Byl by někdo ochoten zprovoznit Vaterru Twin Hammers? Nevím si s tím rady, zkusil jsem snad všechno. Nejlépe Morava. Komunikace prosím via sz. Díky.
blaza.mikal
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 14.05.2016 15:26
Bydliště: Hustopeče u Brna

Re: Vaterra Twin Hammers

Prosim vas mam problem a moji vaterrou twin hamer. Omylem jsem si vyresetoval ovladac spectrum dx4c. Znovu jsem ho sparoval vse ok akorat na servo razeni. Na přeřazení musím dvakrát zmacknout trim aby mi preradila rychlost. Prvni zmacknuti mi vyradi jako by neutral a druhe zmacknuti mi doradi rychlost. Predtim to okamzite preradilo. Prosim o radu co stim....
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Vaterra Twin Hammers

A nemáš na kanále řazení zaple 3 polohy místo dvou?
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
blaza.mikal
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 14.05.2016 15:26
Bydliště: Hustopeče u Brna

Re: Vaterra Twin Hammers

Ja ti nevim, kde to zjistim? Jo a jeste jsem si vsiml ze od zacatku mi tam neco lupalo jako procesor v pocitaci, vcera jsem zjistil ze to vydava prave to servo razeni. Asi cca po 20minutach bylo docela teple. A jeste jedna prosba, potreboval bych tip na nejakou baterii aby mi jezdila aspon hodku. Kdyztak jsem z Hustopece u Brna kdyby mi chtel s tim nejak pomoct :tleskam:
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Vaterra Twin Hammers

blaza.mikal píše:Ja ti nevim, kde to zjistim? Jo a jeste jsem si vsiml ze od zacatku mi tam neco lupalo jako procesor v pocitaci, vcera jsem zjistil ze to vydava prave to servo razeni. Asi cca po 20minutach bylo docela teple. A jeste jedna prosba, potreboval bych tip na nejakou baterii aby mi jezdila aspon hodku. Kdyztak jsem z Hustopece u Brna kdyby mi chtel s tim nejak pomoct :tleskam:

Hele, já spektrum nemám, hledal bych to v menu. Nebo v manuálu :-)
To přehřáté servo bych viděl na špatně nastavené koncové body, taky v menu vysílače EPA.
Baterii si musíš vybrat sam podle místa, co máš v autě. A pokud to umí tvůj nabíječ, volil bych lipolku, pro jejich váhu a výkon.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
blaza.mikal
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 14.05.2016 15:26
Bydliště: Hustopeče u Brna

Re: Vaterra Twin Hammers

Vubec nevim je to strasne slozite a v manualu je prd. Jen jak jse to paruje. Vswchno jsem zkusil a furt mi to i po novem parovani stale mrci. Nevim co stim jsem uz z toho nestastny nevis kdo by mi poradil? Nebo kdo ji ma?Jinak baterku mam lipolku 2000mah a jezdi jen 10 min. Rozmery jsou 96 x 47 x 25 mm shanim silnejsi ale jspu jen 4000mah to je asi tak na pul hodky jezdeni. Kdy yvh chtel s vami jet palavu tak bych potreboval minimalne 6xkrat 4000mah.
blaza.mikal
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 14.05.2016 15:26
Bydliště: Hustopeče u Brna

Re: Vaterra Twin Hammers

A jeste jeden orisek je to ze uz jsem to rozjel ale po vypnuti a zapnuti musim znova sparovat protoze mi nechce radot převodovka. :-(

Zpět na „Vaterra“