Pickwick
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 03.07.2012 0:00
Bydliště: Praha 9 Běchovice

Re: Twin Hammers by Cenda...

a sakra toho jsem se bál..pomohla by případně výměna motoru za nějaký 20-27T ? Ale zároveň jestli by to nedegradovalo ten model chjo... 8o Jestli nemám špatné info tak Wraith při pomalejším ježdění vydrží i hodinu?
Chtěl bych nějaké univerzálnější auto které sebou vezmu na procházku do lesa ale třeba i na dráhu zablbnout což si myslím pro Wraitha moc není tak jsem byl nadšený z Twin Hammeru jenže jestli vydrží max 30 min tak je to špatný.. :-( A někde jsem tu četl že větší baterka je problém tam dostat..
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Twin Hammers by Cenda...

A co nakoupit více baterek :mrgreen:
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Twin Hammers by Cenda...

Wraith vydrží díky tomu že tam je velká baterka....Když dáš pomalej motor tak to auto ztratí svojí zábavnost a hlavně krouťák....když dáš menší pastorek tak je to dobrý i na trial a expedici ,na jedničku krásně Crawlí a na dvojku je hezky svižnej a má hezkej krouťák vod spodu...Nemusíš se bát že se v bahně udusí...Každopádně je dobrý tam dát nějakej jinej regl než original...s brzdou ale aby zase vydržel ten rychlej motor..já tam měl nějakou čínu a komplet sem jí roztavil...
Já to poslední dobou dal do originálu kvuli blbnutí v Mrakolendu a baterek mám celkem 6x 2200...jenom musíš častějc měnit... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Pickwick
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 03.07.2012 0:00
Bydliště: Praha 9 Běchovice

Re: Twin Hammers by Cenda...

tak jestli to motor snese tak pohoda ja u Himota mám bat. 3600mA a víc by ten motor asi nevydržel aspoň je to tam napsaný a je fakt že už jsem jeden upek když jsem jezdil na druhou baterku..oproti wraithovi mi přijde že je to víc použitelný i na dráhu tak se snad nepletu ;-) kdybys měl zvolit mezi wraithem a Twin co se týká i spolehlivosti? dík za rady jsem fakt nerozhodnej nejraději bych koupil od každého typu něco ale prachy jsou sotva na jedno.. :-p
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Twin Hammers by Cenda...

Oproti Wraitovy je twin všestranější..dvoukvalt je super a já na něm ještě nic nerozbil....teda mimo serva řazení ty už sem vypotřeboval čtyři ale je to daný blbym nastavenim koncovejch poloh serva a vždycky ho spálim....Určitě nezničitelnej neni ale je s ním podle mě větší sranda ....Wraith je moc velkej
Každopádně na netu je mraky videí tak to zkoukni a uvidíš....jo a pak ještě tady je dobrý to prošťourat... http://www.rccrawler.com/forum/vaterra-twin-hammers/
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Pickwick
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 03.07.2012 0:00
Bydliště: Praha 9 Běchovice

Re: Twin Hammers by Cenda...

videa už znám nazpaměť :) ještě dotaz na světla..v popisku je psáno že je připraveno na montáž LED osvětlení to se týká horní rampy nebo těch dvou na čumáku?Případně obojí? Nikde jsem totiž nenašel origo osvětlení jako má třeba Axial..A to mě přivedlo i na myšlenku že na axial je mraky blbostí a náhradních dílů jak origo tak čína na Twin asi nic moc nebude co?
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Twin Hammers by Cenda...

Žádný světla ani příprava tam nejsou...jenom vyfouklej lexan...hliníkový doplnky najdeš na tech stránkách co sem ti poslal a o jinejch nevim...mimo to že jdou použít jakýkoliv i z Axialu...Je to na trhu necelej rok tak se třeba něco časem objeví.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Pickwick
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 03.07.2012 0:00
Bydliště: Praha 9 Běchovice

Re: Twin Hammers by Cenda...

Tak to mají na českých stránkách blbej překlad k těm světlům :) A ještě dotaz z jiného soudku, nekupoval jsi ho náhodou přímo od vaterry?Mají na něj slevu ale nevím jestli by se neplatilo nějaké clo nebo tak něco :(
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Twin Hammers by Cenda...

Za cokoliv mimo EU platíš clo a samozřejmě poštovný a navíc poplatek poště.
Pickwick
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 03.07.2012 0:00
Bydliště: Praha 9 Běchovice

Re: Twin Hammers by Cenda...

jj už jsem to dnes zjistil...a DPH k tomu..prdim na to koupim to tady v čechách byl to jen nápad mají to za 399,-€ :)
Pickwick
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 03.07.2012 0:00
Bydliště: Praha 9 Běchovice

Re: Twin Hammers by Cenda...

Rozhodnuto objednáno :FINE: Na Model Hobby jsem jak wraita tak TWH asi 2hodiny oblejzal a nakonec se rozhodl pro kladívka..do týdne je doma a nejhorší bude vydržet páč ho chci šoupnout pod stromek :-p Pak založím svoje vlákno a budu si hrát :-) Snad nebude problém když s ním přijdu na nějaké expediční poježdění abych viděl jak to tam chodí ..
Pickwick
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 03.07.2012 0:00
Bydliště: Praha 9 Běchovice

Re: Twin Hammers by Cenda...

Ehmm tak nic no včera byl u nás ježíšek :-D Twinko je doma a dnes proběhla testovací jízda!Odneslo to pár odřeninama..v zatáčkách to v plném kalupu lehce hupne na boudu..A ted k dotazu az nejsem uplne OT :) Máš v kolech závaží? A když tak kolik?
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Twin Hammers by Cenda...

nemám...bojim se že když tam dám závaží něco v tom kalupu urvu....jezdí se s tim hezky ale musíš se to naučit....
Jenom nalej do předního diferáku hustej olej potom sou jízdní vlastnosti při crawlení o 100% lepší.Zavírat to taky nedoporučuju z toho samího důvodu jako nahoře... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Pickwick
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 03.07.2012 0:00
Bydliště: Praha 9 Běchovice

Re: Twin Hammers by Cenda...

K tomu oleji..máš vyzkoušenou hustotu?Koukal jsem že se dá koupit od 1000 až třeba do 500 000cps.
HiMOTO Beetle Truck 1:10 ,
Team Losi Micro-Rock Crawler 1:24
Vaterra Twin Hammers
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Twin Hammers by Cenda...

Mám vyzkoušeno a funguje to parádně...a dokonce nevytejká...ale hustotu ví stiifii....asi 50 000...nejni to nejhstější ale když jedeš pomalu tak je to otevřený a jenom stačí troch přidat a on se krásně plynule uzavře....je to jak origo samosvor... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM

Zpět na „Vaterra“