Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Jeep Wraith - Smurf

Prase nehaň moje bejvalý kola :-D K Wraitovi docela padnou, a když se omrkaj ty bedlocky kroužky se dají vždy stáhnout na soudruhu :-) Máš to pěkný Smurfe :FINE: Prosím tě co to máš a tlumiče?
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Wraith - Smurf

SMURF píše:Ohnutej spodní link, ten sem srovnal ale asi místo hadičky nasadím alu trubičku.
A nejvíc mě štve noví servo tam sem urazil tisícihran pro páku takže taková fajn projíždka aspon že sem měl jedno servo jako rezervní i když to je jen na dojetí má málo síly.

To je síla, já už několikrát psal při testování dílů, že funkčnost se projeví až na šutrech při dobré trakci, ale zrovna ten tisícihran bych nečekal. Nepasujou tam třeba náhodou převody z nějakýho hitecu? A z čeho jsou ty linky že se ohnuly? Co je udělat ocelový? Když jsou rovný, nebylo by to moc složitý a kloubky Traxxas už tam máš, ne?
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Jeep Wraith - Smurf

Jo kloubky traxxas a 4 zavitovku, a přez to hadičku na vzduch, uvidím jestli ještě nákej povolí tak přez to dám alu trubku. S tim servem uvidim jestli to pude nahradit ale to zjistim až se do něj dostanu má to 1mm imbus a ten nemam ten ještě musim vyrobit
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Jeep Wraith - Smurf

Má někdo zkušenosti s poloosama na wraitha? Chci pořídit lepší ale váham mezi origo axial co se davaj na Kit nebo vanqvisch a rc4wd. Jen mam dojem že ty kitový mi tenkrat na xrku nedali uplně plnej rejd a jakovy se měli tendenci narovnávat.
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
MP1000
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 17.08.2013 15:39
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Wraith - Smurf

Dával jsem před týdnem tyto http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop/0/3/5/703-XVD-Axle-for-Axial-Wraith-Wraith-Ridgecrest a rozdíl v rejdu oproti poloosám z RTR je velký.
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Jeep Wraith - Smurf

O tom rozdílu samozřejmě vím proto taky chci ty origo vyměnit ale spíš by mě zajmalo jak sou na tom ty troje co se týká kvality, ty máš zrovna ty rc4wd.
Nejvíc se mi zamlouvaj ty origo axial vzhledově, ale tamty by měli mít přece jen plynulejší chod jen aby to něco vydrželo u cvd na scx sem párkrát přerazil tu osičku co je drží pohromadě.
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
MP1000
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 17.08.2013 15:39
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Wraith - Smurf

Co se týče kvality zatím nemůžu sloužit jsem ve fázi testování. Na pohled jim nemůžu nic vytknout.
Rozhodoval jsem se mezi RC4WD a VP. Vanquish je určitě špička, ale cena trojnásobná. Čínu za 300 určitě nebrat.
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Jeep Wraith - Smurf

A cukaj někomu ty kitový poloosy v plném rejdu když se přidá plyn?
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Jeep Wraith - Smurf

pouzival sem ty axialy ve foffraithovi a zatím to je jedna z mala věci, který drzej. ale jestli to cuka nevim, nejakej rejd me netrapi, to ostatne ani na jiných modelech, občas nechapu, co porad ty lidi resej, tak si popojedu ne.
Obrázek
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Jeep Wraith - Smurf

Zas nák extra rejd neřešim ale to origo rtr nejsou fakt nic moc a kdyz už sem se rozhod pro nový tak at už to aspon stojí za to, ale jestli ti držej a mě se i nejvíc zamlouvaj tak mam asi vybráno
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
gabrik8
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 21.02.2014 8:27
Bydliště: Levoča, Slovenská republika

Re: Jeep Wraith - Smurf

Zdravím Smurf k tým poloosiam od axialu ti môžem povedať že sú ok aj reid majú dobrý skôr s gumami triem o pružiny tlmičov ako keby mali kvôli malému reidu hádzať. Vlastním kit verziu wraitha už dlhšiu dobu aj k ripsaw pneumatikam viem potvrdiť že sú mäkšie ako kolegove na rtr verzii
Axial Wraith
E-revo brushless mamba monster
Traxxas slash 2wd, mamba monster -2650kv, Proline Pro Track úprava (nápravy, tlmiče. ..)
Sakura d3 upgrade cs1,5 voľnobežka, poloosy s väčším uhlom...
Nine Eagle, Sky Climber
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Jeep Wraith - Smurf

spíš mi šlo o srovnání těch 3 druhu poloos co se týče kvality a jestli ty kitový necukaj v plném rejdu to jediný si nepamatuju když sem kit měl. Jinak sem měl všechny 3 wraithy RTR, KIT, RTR Jeep a gumy má jednoznačne nejlepší Kit jak to mu bejvá s tím s tebou souhlasim
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Wraith - Smurf

SMURF píše:...jestli ty kitový necukaj v plném rejdu to jediný si nepamatuju když sem kit měl...

Nějak teď mám na Wraitha málo času, ani nemám ještě nainstalovanej vánoční dárek :cry: Netestoval jsem to při nějakých high-speed aplikacích, ale kitový se zdají v pohodě, i když úplně bez cukání by byl až ten dvojitej kloub (double joint). Nevim přesné názvosloví a na Wraitha jsem to snad ani neviděl... Používá se to např. u 1:10 touring cárů s nezávislým zavěšením a pevnou osou.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
gabrik8
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 21.02.2014 8:27
Bydliště: Levoča, Slovenská republika

Re: Jeep Wraith - Smurf

Ja som dnes robil menšiu generálku na wraithovi a okrem pár chýb ktoré musím napraviť tak som sa pozrel aj na to cukanie a ako napísal nadomnou vyššie tak s 3000kv motorom to cukalo v priatelnej miere. Dúfam, že to aspoň trocha pomôže.
Axial Wraith
E-revo brushless mamba monster
Traxxas slash 2wd, mamba monster -2650kv, Proline Pro Track úprava (nápravy, tlmiče. ..)
Sakura d3 upgrade cs1,5 voľnobežka, poloosy s väčším uhlom...
Nine Eagle, Sky Climber
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Jeep Wraith - Smurf

no začíná to vypadat že stejně půjde wraith z domu tak se ty poloosy vyřeší asi sami uvidíme, za reakce díky
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87

Zpět na „Axial“