Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Rock buggy

Co jsem potreboval konecne mam na dokonceni podvozku. Panove je to jak s ditetem u porodu. Cekam cekam a oni to tri sestry. Snad do pristiho patku udela prvni kroky.
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Rock buggy

Zase neco schanim. Nemate nekdo navic diff locker na wraitha? Potrebuji jeden kus
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Rock buggy

Ten zámek diferáku stále sháním. Jinak malej pokrok. Zase bylo řezání a vaření a já nevím co ještě. Jo už vím čumění do blba, pár novejch fotek na rajčeti.
Uživatelský avatar
MartinK
Uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11.09.2016 13:38
Bydliště: Kopřivnice

Re: Rock buggy

Vypadá to super :tleskam:
Martin Kabuďa


1/10 Tatra 815 Alá hanys
1/10 SCX10 Užovka Trial
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Rock buggy

Jak bude čas, začnu dělat na interiéru a to uchycení přední nápravy taky předělám. Je to nějaký divný a nehodí se ke zbytku. Chce to něco agresivnějšího a to samé na zadni nápravě.
Štve mě jedna věc. Pneumatiky jsou hodně velký, prostě k tomu nesedí.
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Rock buggy

Hurá už to po těch letech konečně jelo samo. Sice jen po bytě, ale ta radost byla neskutečná.
Tak že to trošku shrnu. Kompletně jsem předělal spodek a osadil jsem dvojrychlostní převodovku z Trx4, s nápravama Axial AR60 a stojí to na velkých kolech 2.2 Hyrax. Tlumiče jsou Gmade RSD 90 mm na předku a 100 mm vzadu. Na zkoušku bylo osazeno elektro regl AE5 s motorem 17T a pastorek 12 zubů. Jo a s baterkou to zatim váží 2,9 kg.
Bohužel ten převod je až moc těžkej. S tímto motorem je to opravdu moc rychlý a na dvojku se to nemá šanci ani rozjet na plný kule, prostě takový vlažný jooooooooo, už budu. Tuhle variantu jsem jen zkoušel pro představu rychlosti a podle toho teprve budu vybírat combo. Spur zůstal původní a k němu určitě přijde pastorek 11 zubů. Mám ale obavy, že budu muset vyměnit i převod v nápravách za pomalejší a k tomu combo hezky na sílu. Koukal jsem na ty Xeruny FOC a už vím, že ta varianta 2300kv je moc rychlý.
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Rock buggy

Pohon je vybran a objednán. Teď ještě nějaký silný a rychlý servo. Máte někdo na nějaký typ? Koukal jsem na Hitec D-954SW. Máte s ním někdo zkušenost?
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Rock buggy

Používám převážně HITECH nebo SAVOX min 10kg..Ve vateře mám modrý vodotěsný,spolehlivý a stálo asi 1500kč.

To tvoje vybraný vypadá dobře,za 2 litry musí makat....
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Rock buggy

Právě. Vždy sem měl Hitec a zatím spokojenost, možná ale někdo přijde s lepším nápadem.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Rock buggy

Mám hajteka 10 let a fachá bez chybičky,takže proč něco jinýho :BYE:

Zpět na „Axial“