Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Hofyho Wraith

Zdravím :-)
Abych to vzal tak nějak od začátku...nedávno jsem načapal sám sebe jak mě zas auto přestává bavit a jak koukám co by mohlo být další a na nějakou dobu poslední. No a jelikož ceny trošku padly, bez váhání jsem obědnal RTR Wraitha :-)
Trochu jsem projel pár vláken co tu kdo máte a mezitím jsem byl Poision Spydera vyzvednout.
Baterka šla hned dopředu, to je jasný. Regl jsem v rychlosti přesunul k nohám spolujezdce než pořídím prodlužky na kabely a dám ho za sedačky. Další věc co se mi moc nelíbí jsou BF Goodrichy, ale tak snad se nějak podají po pár jízdách. No snad mě bude dlouho bavit :-)
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Hofyho Wraith

Jinak dnes jsem si dal první jízdu venku. Cca 8h ježdění na radyni přineslo pár poznatků..

1) gumy by chtěli pro začátek prořezat vložky, jinak poletí :-D
2) 20t motor... :-D netrvalo dlouho a pálil jak kráva takže to chce jiný
3) výměna baterky je hrooozně složitá :-(
4) přední blatníky se motají do gum
5) servo moc nechce makat na místě

To mi celkem brzo začíná vrtání se v autě :-)
a nějaké foto

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Hofyho Wraith

Zdar chlape, tak pokud budeš jezdit s naší bandou. Rychle si na předělávání věcí zvykneš, i proto máme akce jednou za dva týdny. Musíme si dát trochu času na upgrade :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Hofyho Wraith

Taky už jsem psal k vám do vlákna :-) čekal jsem, že na tom bude už z krabice líp, ale i tak to má celkem potenciál. Aspoň podle mě :-) předělávání mi moc nevadí, horší je se od toho odtrhnout a plnit i manželský povinnosti :-D

Jaký motor a pastorek kdo jezdíte? Jdu si objednat nějaký drobnosti :-)
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Hofyho Wraith

Ahoj to je strašně individuální, záleží na velikosti kol, váze auta jízdním stylu atd. Já třeba jezdím motor gt550 http://www.mz-racing.net/1145-hpi-gt-550/ v diferenciálu heavy duty http://www.mz-racing.net/ax30401-heavy- ... t-36t-14t/ a měl jsem pastorek 20 a spur 80. Ale po přídání velkých kol mám problémy s teplotou tak jsem musel ubrat na 87 spur a 16 pastorek , to chce zkoušet a uvidíš sám co ti vyhovuje ;-)
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)

Zpět na „Axial“