Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

MikeP píše:
yanek píše: ...Originál Lizardy byly univerzál, krabicovky. Pravda na žádném povrchu sice neexelovaly, za to všude byly vyhovující. Takže ideální pro všechny.


Ja se nechci nijak hadat, ale tohle je blabol roku uz v lednu.
Lizardy jsou absolutne nevyhovujici, cokoliv jinyho jezdi daleko
lip nez lizzardy. I ty hammery z ARTR vyjedou daleko vic.
A co teprve kdyz nandas losiny nebo pantery, to bys neveril,
co vsechno je auto schopny vyjet, neskutecny veci.
No pravdu mas asi v tom, ze na rovine rozdil nepoznas. :lol:

Ano rejpal by mohl rict, ze zalezi na povrchu, ale lizzardy propadaji na jakemkoliv povrchu. :evil:


Všimni si, že Tvůj názor ti nikdo nebere a ani si nedovolí jej označit za blábol roku. Tvůj názor je jistě jediný ten správný alespoň podle použité razance odpovědi a já jej respektuji, avšak trochu ti ho kazí fakt, že 90% majitelů AX-10 jezdí originál gumy když už je někdo vymění tak jen z důvodu, aby si taky něco mohli na autě vyměnit, když nic jiného není zapotřebí. I s Lizardama axik je schopný a vyjede neskutečné věci a tomu teda věřím, tomu věř.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Jak rikam nebudu se hadat. :wink:

EDIT: trochu sem to puvodni upravil, abych neurazil :wink:

Jinak je to paralela jako s highliftem, taky ma v zakladu gumy, ktery jezdej, ale jakmile ho chces posunout, musis je vymenit.

Proc asi u ARTR sou gumy od proline a ne od axialu ? Tezko by nekdo prodaval radsi cizi gumy nez svoje, kdyby nebylo jasny, ze sou na draka.
A hlavne kdyby si toho nikdo nevsimnul, bohuzel pro axial si vsimnul kazdej, kdo zkusil kterykoliv jiny. :wink:
Naposledy upravil(a) MikeP dne 04.01.2009 18:04, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Kucí, kucí... ač se mi taky moc nelíbí styl, jakým to ty mr. MIKEP podal, tak na druhou stranu mu musím dát za pravdu. Včera jsme jezdili na trialu v Mořině po závodech a byl tam výjezd, kterej jsem nedal ani za nic. A přifrčel malej Šebík a šup ho, byl tam, jako prd. Na takovejch těch kostičkách - nevím jak se jmenují. Takže něco na tom asi bude, že Lizardy nejsou žádnej zázrak, ale jednak úplně na vyhození snad nejsou, druhak by se to snad nemuselo řešit tak ostrým tónem. Díky...
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Sorry za spontanni reakci. Jedna vec je mit svuj nazor a druha uvadet tim ostatni v omyl. Nicmene nazory druhych plne respektuji :wink:

PS: ty kosticky budou proline badlands.
Obrázek
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Nikdo se přeci nehádá, jen jsem si dovolil hájit svůj názor . Zatím všechny příspěvky byly pozitivní včetně tvého cit:Jo jo Axik je bomba.

Vlastne je to takovej prazaklad vseho, co tvorim. Prosel mi rukama kit, ARTR i xtrail. Navic osy pouzivam i v hardcore crawlerech a nakonec mozna jednou bude i axial 6x6 Wink konec cit.

Pak přes to, že ho sám stále používáš za 3 dny změníš názor a začneš používat fráze typu : ...jako crawler nepouzitelny. ......., ...Lizardy jsou absolutne nevyhovujici,...lizzardy propadaji na jakemkoliv povrchu atd.

Představ si mladého kluka bez zkušeností, který dostal/koupil nebo si chce koupit 1. crawlera nebo staršího Axíka a hledá na podobných fórech informace a dočte se viz několik řádků nahoře, že vlastně vše musí předělat, investovat do nových gum atd. Proto jsem v tomto duchu napsal 1. příspěvek aby bylo jasné, že toto auto z krabice ho nezklame, že mu bez dalších investic 100% vyhoví na ježdění po domácí skalce a že když s ním vyrazí na závody má šanci i na místo na bedně.
Nejsem prodejce gum ani aut a nemusím nikomu nic vychvalovat a je mi jedno na čem a s čím kdo jezdí ale fakta jsou fakta.
Tím se nechci dotknout tvých zkušeností s tímto podvozkem, které máš větší než já, tím chci napsat, že toto je veřejné fórum, kde se nějaký kluk může vyskytnout a může tvé příspěvky pochopit jinak než je chápeme my a s tvým dovolením bych již Lizzardy považoval za vyřešené



:D
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

MikeP píše:
yanek píše: ...Originál Lizardy byly univerzál, krabicovky. Pravda na žádném povrchu sice neexelovaly, za to všude byly vyhovující. Takže ideální pro všechny.


Ja se nechci nijak hadat, ale tohle je blabol roku uz v lednu.
Lizardy jsou absolutne nevyhovujici, cokoliv jinyho jezdi daleko
lip nez lizzardy. I ty hammery z ARTR vyjedou daleko vic.
A co teprve kdyz nandas losiny nebo pantery, to bys neveril,
co vsechno je auto schopny vyjet, neskutecny veci.
No pravdu mas asi v tom, ze na rovine rozdil nepoznas. :lol:

Ano rejpal by mohl rict, ze zalezi na povrchu, ale lizzardy propadaji na jakemkoliv povrchu. :evil:

Máš divné vyjadřévání k dané debatě,ještě chvíli takhle pokračuj a někdo tě sestřelí:)Myslel jsem ze je to forum a ne napadání!Moc dobře známe tyhle urejpaný typy!Pak nestačej běžet se schovat k mamince pod sukni:)))))))))
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Ale no tak, pánové! Nerad bych tu poprvé mazal nějaký flame! Kvůli tomu jsme se snad z RCAUT neevakuovali ne?
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

salvatore píše:Kucí, kucí... ač se mi taky moc nelíbí styl, jakým to ty mr. MIKEP podal, tak na druhou stranu mu musím dát za pravdu. Včera jsme jezdili na trialu v Mořině po závodech a byl tam výjezd, kterej jsem nedal ani za nic. A přifrčel malej Šebík a šup ho, byl tam, jako prd. Na takovejch těch kostičkách - nevím jak se jmenují. Takže něco na tom asi bude, že Lizardy nejsou žádnej zázrak, ale jednak úplně na vyhození snad nejsou, druhak by se to snad nemuselo řešit tak ostrým tónem. Díky...


No jo, jenže mladej Šebík nemá ani ponětí o nějakých fyzikálních zákonech, ten je chopnej to vyjet i na ráfkách bez gum, když se táta nedívá a pak, nevozí si sebou na autě těžkou, vysokou (ale hezkou) kastli s milionem lampiček a hlavě nevozí nemovitost :lol: Pusť si prosím ještě jednou záběr 6.55 a dále......... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:Ale no tak, pánové! Nerad bych tu poprvé mazal nějaký flame! Kvůli tomu jsme se snad z RCAUT neevakuovali ne?

Si přehlédnul ty moje smailiky:))))))))))))????
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Doufám že jsem nikoho neurazil,plno lidí mě zná a kdo mě nezná tak mě pozná :lol:
Jsem pohodář:))))))))
Právě jsem si spálil prst když jsem z pece vyndaval kaštany,škoda že tu nebyl Křemílek s Vochomůrkou:)))
Uživatelský avatar
SirUp
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Žižkow
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja jsem ten maly kluk , sice ne tak maly ale vedomostmi a zkusenostmi jsem presne ten Yankůw týpek a přečetl jsem asi miliardu písmenek od was wseh i na jinych forech a o jinych modelech. Nez jsem koupil high lifta čuměl jsem asi 4 mesíce do monitoru a stejně jsem pokaždé zavíral notebook se zvláštnim pocitem ... co bude jako asi ta pravda..............

Tušim , že Milan 008 no možna nekdo uplne jny, prostříhával gumy z high lift a chwalil je jak na pajeru fungujou ... pro jiné nepoužitelné pneu

Hlavně klid a radsi domlouvejte nejaký EXP. 8O
*RC4WD Bruiser HILUX vprocesu
*MEX-1 Defender 90
*LOSI Desert Truck
*Traxxas Slash
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

yanek píše:Nikdo se přeci nehádá, jen jsem si dovolil hájit svůj názor . Zatím všechny příspěvky byly pozitivní včetně tvého cit:Jo jo Axik je bomba.

Vlastne je to takovej prazaklad vseho, co tvorim. Prosel mi rukama kit, ARTR i xtrail. Navic osy pouzivam i v hardcore crawlerech a nakonec mozna jednou bude i axial 6x6 Wink konec cit.

Pak přes to, že ho sám stále používáš za 3 dny změníš názor a začneš používat fráze typu : ...jako crawler nepouzitelny. ......., ...Lizardy jsou absolutne nevyhovujici,...lizzardy propadaji na jakemkoliv povrchu atd.

Představ si mladého kluka bez zkušeností, který dostal/koupil nebo si chce koupit 1. crawlera nebo staršího Axíka a hledá na podobných fórech informace a dočte se viz několik řádků nahoře, že vlastně vše musí předělat, investovat do nových gum atd. Proto jsem v tomto duchu napsal 1. příspěvek aby bylo jasné, že toto auto z krabice ho nezklame, že mu bez dalších investic 100% vyhoví na ježdění po domácí skalce a že když s ním vyrazí na závody má šanci i na místo na bedně.
Nejsem prodejce gum ani aut a nemusím nikomu nic vychvalovat a je mi jedno na čem a s čím kdo jezdí ale fakta jsou fakta.
Tím se nechci dotknout tvých zkušeností s tímto podvozkem, které máš větší než já, tím chci napsat, že toto je veřejné fórum, kde se nějaký kluk může vyskytnout a může tvé příspěvky pochopit jinak než je chápeme my a s tvým dovolením bych již Lizzardy považoval za vyřešené


:D


Do tech ostatnich debat se jiz nezapojuju.

Radeji shrnu moje nazory pro pripad, ze to nekdo cte a chce ziskat nejakou rozumnou informaci, aby nebyl uz podruhe uveden v omyl.

1. Axik je super stroj (za tu cenu)
2. Hodi se vyborne na prestavby
3. Ne kazdy pouziva axik jako crawler (tim mam na mysli lezeni po skalach)
4. Jako crawler v zakladu potrebuje par uprav (v pripade kitu predevsim jinou kastli a gumy, ARTR je tudiz castecne vhodnejsi na crawleni)

Ja myslim, ze to je konzistentni postoj. :roll:
Naposledy upravil(a) MikeP dne 04.01.2009 20:41, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Návštěvník

Tak jsem furt nevìdìl co u ®ílový zpráv znamená:)))))))))??????
Tìï jsem pochopil, ¾e to maj bejt smailíci.

®e v pneumatikách je urèitej potenciál bylo kránì k vidìní v Lipsku. Jeden místní borec s P-èkem se v sobotu nebyl schopný vy¹krábat ani na kopec po startu. V nedìli dal jiný gumy a nemìl problém. Nadruhou stranu jsme teï na Moøinì gumy v zimì dobøe provìøili, viz Salvatore u¾ døív. Rozhodnì do toho ale u star¹ích závodníkù dost zasahuje pud sebezáchovy. Napø. na prvních zimních závodech jezdil jeden holanïan s pùjèeným autem od H. Pechmana (skonèil tøetí). Honza sám potom pøiznal, ¾e sám by se nìkteré pøeká¾ky bál jet, aby se nepøevrátil. A stejným zpùsobem jezdí mladý ©ebek, zná jen plný plyn a brzdu a nemá zábrany. Prostì neøe¹í jestli se to pøevrátí nebo ne. A vo tom to je. Prostì gumy pomáhaj, ale nejsou v¹emocné. Sám na gumách jezdím u¾ tøetí rok, u¾ nìkolikrát jsem si øíkal, ¾e je vymìním, i je mám koupený, ale poøád jezdím na starých a rozhodnì né ¹patnì.
PS: v sobotu jsem roz¹íøil bandu lidí s vypnutým vypínaèem, proto výsledek nic moc.
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Anonymous píše:Tak jsem furt nevěděl co u Žílový zpráv znamená:)))))))))??????
Těď jsem pochopil, že to maj bejt smailíci.

Že v pneumatikách je určitej potenciál bylo kráně k vidění v Lipsku. Jeden místní borec s P-čkem se v sobotu nebyl schopný vyškrábat ani na kopec po startu. V neděli dal jiný gumy a neměl problém. Nadruhou stranu jsme teď na Mořině gumy v zimě dobře prověřili, viz Salvatore už dřív. Rozhodně do toho ale u starších závodníků dost zasahuje pud sebezáchovy. Např. na prvních zimních závodech jezdil jeden holanďan s půjčeným autem od H. Pechmana (skončil třetí). Honza sám potom přiznal, že sám by se některé překážky bál jet, aby se nepřevrátil. A stejným způsobem jezdí mladý Šebek, zná jen plný plyn a brzdu a nemá zábrany. Prostě neřeší jestli se to převrátí nebo ne. A vo tom to je. Prostě gumy pomáhaj, ale nejsou všemocné. Sám na gumách jezdím už třetí rok, už několikrát jsem si říkal, že je vyměním, i je mám koupený, ale pořád jezdím na starých a rozhodně né špatně.
PS: v sobotu jsem rozšířil bandu lidí s vypnutým vypínačem, proto výsledek nic moc.

Kdo si že na mě řveš jménem i příjmením? :lol: :D :twisted:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Ňákej hekr! :D

Zpět na „Axial“