Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: BOMBER MORAVA

virtual píše:
Milan3528 píše:Zajímalo by mě hlavně,zda nemohu odprásknout regl nebo přijímač.Dokáže to někdo spočítat ?Pro mě je to španělská vesnice...

Je to zhruba tak, že servo spotřebuje pouze tolik, kolik mu dodá zdroj (BEC). Abys plně využil potenciál serva, musel bys mít tak 10 A BEC. V tomhle zapojení (jestli ho máš normálně v přijímači) bude mít servo reálnou sílu nějakých 15 kg, pokud to stačí, můžeš to normálně používat...


Stačí to v pohodě,jen mám strach,aby něco neodešlo (přijímač,regl).
Honzajz
Nově příchozí
Příspěvky: 58
Registrován: 21.01.2016 16:26

Re: BOMBER MORAVA

Milan3528 píše:
Honzajz píše:Tenhle regulátor mám v Yetim, copak by jsi potřeboval vědět? Jinak nastavují přes Castle Link


Castle link nemám ale budu jej potřebovat oživit.Z anglického návodu jsem jaksi pochopil,že nejprve zapnu vysílačku s vynulovanými trimy,dám plný plyn a teprve v tuhle chvíli připojím baterii.Nastane nějaký pípání a blikání ledek,poté přesunu páku do plné brzdy,zase pípání a pak neutrál za stálého pípání a mělo by být hotovo.
Je to tak správně ?


Když bliká zeleně dej plný plyn, když červená tak plnou brzdu a oranžová je neutrál

Tím nastavíš základní polohy pro vysílač
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: BOMBER MORAVA

Milan3528 píše:Stačí to v pohodě,jen mám strach,aby něco neodešlo (přijímač,regl).

Přijímač by měl zhruba 1,5A zvádnout, BEC v regulátoru by to měl na 2S taky zvládat, na 3S už některé potřebují externí BEC. Čím víc článků BEC napájí, tím víc se zatěžuje, a nemusí zvládnout dodávat potřebnou "šťávu". Pozná se to, že servo v tahu cuká nebo vypadává signál vysílačky (BEC nedokáže napájet přijímač i servo v tahu). Zničit by se tak nic nemělo.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: BOMBER MORAVA

virtual píše:
Milan3528 píše:Stačí to v pohodě,jen mám strach,aby něco neodešlo (přijímač,regl).

Přijímač by měl zhruba 1,5A zvádnout, BEC v regulátoru by to měl na 2S taky zvládat, na 3S už některé potřebují externí BEC. Čím víc článků BEC napájí, tím víc se zatěžuje, a nemusí zvládnout dodávat potřebnou "šťávu". Pozná se to, že servo v tahu cuká nebo vypadává signál vysílačky (BEC nedokáže napájet přijímač i servo v tahu). Zničit by se tak nic nemělo.


Tak moc děkuji za všechny rady.Zatím mi cuká jenom v koutku oka a to nemá na funkci vliv :-D
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: BOMBER MORAVA

Tak jsem to rozchodil,ale nemám tam nastavenou brzdu.Kolega Honzajz mi radí naprogramovat přes Castle link.
Našel jsem i kartu http://www.rcmodely-elcar.cz/programova ... d-car.html
což se mi asi zdá lepší a jde s ní programovat i přes PC.
Ale doma mám kartu od comba Chetah
http://www.rcobchodak.cz/cz-detail-2823 ... torem.html
Myslíte,že bych mohl zkusit nastavit brzdu tímhle ?
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: BOMBER MORAVA

Tak Bomber dostal nová kola bedlocky a taky pneu co byli u kitu.O víkendu budou testy na tvrdost.Při focení jsem měl asistenci.
-
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: BOMBER MORAVA

pěkný Milane, pěkný.
Jen škoda, že to auto asi nikdy nepozná Brdský terén. To by byla pruba.
:OK:
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel

Zpět na „Axial“