Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Taková čistá voda no fúj!Koukni jato to má bejt.DIVOKÁ ŠÁRKA hledal jsem tě tam.A von panáček oplachuje auto vpramenité vodě.Bacha je to tam bestak samej MLOK. Paráda jen tak dál.Voda to je naše.
http://www.youtube.com/watch?v=81SMr3iOsvU
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

:-D Díky..:-)
Tady začlo pršet a pokud přestane, chystám se do lesa se taky umazat :-)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Ta story na rybách dobrý,nejlepší byla akce lopata a klacky k vyproštění barta.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Krásná story! Perfektní a nejvíc mě nadchnul ten malinkej prut vedle velkejch. Co Ti rybáři říkali? :lol:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

rikali mu aby sel s tim prutem jinam, ze tady chytaj oni. :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Smáli se :-D
Asi proto, že ti rybáří byli můj táta a jeho kamarád :-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Den 3., výlet č.3 - Písečné duny v jedné z lipenských zátok.


Takže po včerejším náročném dnu by to chtělo trochu odpočinku, takže jsem opět nakoukl do mé mapy a hledal odpočinkové, klidné místo. Jako zázrakem jsem oběvil označený starou pískovnu, kterou oťukávala jedna z lipenských zátok. Cíl byl tedy opět jasný a já mohl vyrazit.
Poměrně nudnou asfaltovou cestu konečně vystřídal písek a na obrozu se začala rýsovat třpitivá vodná hladina. Po přiblížení se k vodě předemnou také vyrostly písečné duny, velice populární pro zde časté jezdce na čtyřkolkách ,motorkách no a prostě vše, na čem se dá blbnout. I já jsem neodolal a tůroval svůj motor do prudkých kopců.
Výjezdy po ofouknutí gum byly velice lehké, avšak občas se zapadlo, ale nebylo až tak náročné a při nejhorším pomohla jen lopata.
Obrázek
Obrázek
Po ladných výjezdech následovaly samozřejmě i prudké sjezdy.
Obrázek
Obrázek
Asi po hodině řádění jsem opět neodolal a zajel se podívat dál k vodě. Při mém štěstí jsem na razil na jedno ze slepých ramen blízké říčky a písek, odvátý větrem, se usadil i zde. Neodolal jsem...
Obrázek
Obrázek
Při jednom ze sjezdů vo vody jsem to ale trochu přehnal z plynem a auto se krásně zapíchlo čumákem do písku jako šipka do terče.
Obrázek
Naštěstí se gravitace projevila jako dobrý pomocník a Brat se dřepnul opět na kola. Odnesla to jen bava na zadním nárazníku a vypadl řetěz z korby.

Po pár chvilce blbutí jsem opět spokojeně odjel domů. Doma jsem vapkou vzal celé auto a mopem vytřel korbu.

:-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Jako vždy na jedničku!!! :D
Uživatelský avatar
jirkacbx
Uživatel
Příspěvky: 392
Registrován: 13.02.2009 0:00
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele: WWW

Teda Lee,jak jsem psal jinde,tvoje povídání s fotama by si zasloužily publikovat na webu.
Fakt moc pěkný :wink:
Neni důležité vyhrát,ale nasrat toho,kdo vás porazil.
AX10
Mammoth BC8 1/12
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Joooo prrrd.....leží u Lipna se starejma a kalí jak zvíře a vymejšlí bejkárny :lol: ..aaale dooost dooobrý :lol:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Tyvoe Lee ty si kůň...tendle fotoromán nemá chybu :lol: :lol:
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Díky všem :-D

Nohajz... Dóóst dobrý by bylo, kdyby si nechal jeden den píva a přifrčel.. :-D udělám foto romám spolu :-D Klidně se domluvíme na nějaké lokalitě blízko Lipna :-)

Den 4., výlet č. 4. - Výprava na Boubín.


Protože tu konečně vysvytlo slunce a venku se oteplilo, další volba padla na návštěvu Boubínského pralesa, který je od Apartmánu cca 40 km.
Po vydatném obědě jsem tedy opustil apartmán a vydal se po jedné z nudných asfaltových silnic, převážně zacpaných.
Obrázek
Jenže na silnici se začala tvořit kolona, kvůli nepojízdnému vlaku, který uvízl na přejezdu.
Obrázek
Objet to celé přes jinou ves by trvala dalších nejmíň 20 minut, takže jako jediný z ostatních aut jsem se vydal starou kamenou cestou, která částečně vedla skrz opuštěný kamenolom a dále přes les.
Obrázek
Po 150 metrech jízdy od asfaltky se cesta svažovala do dosti úzké rokle, kde jsem měl docela potíže udržet auto rovně, anichž bych někde štrejchnul.
Obrázek
Po minutí staré zrezlé závory u vstupu do lomu jsem změnil směr na východ, kde by se měla nacházet opět nudná asfaltka, jenže od silnice mě dělila poslední překážka - KOPEC.
Terén se změnil na hlínu nasáklou vodou a na povrchu kůra ze stromů, které zde pokácela vichřice a dřevorubci odtáhli.
Kola se dost protáčela a auto se jen tak vyšplhalo díky uzávěrkám v diferácích. Občas se taky oběvil nějaký ten balvan, který jen zpestřoval tento výjezd.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Po pár minutách strachu, že se auto zkutálý ze svahu jsem se opět dostal na asfaltku a už mě nic nedělilo od mého cíle.
...po 30 ujetých kilometrech...

Konečně jsem se dostal na místo a po vjezdu jsem konečně poznal pořádný prales, kam jsem se chtěl vždycky podívat.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Když jsem se doslova vyhrabal z toho děsivého křoví, narazil jsem na další zábavu. Rašeliniště, plně vody a zlejících rostlin.
Žádné dlouhé váhání a už jsem se vezl...
Obrázek
Obrázek

Po řádění však na mě vyběhli ochránci přirody a já vzal nohy, teda spíše kola na ramena a zdrhal pryč...

:-)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

No super :lol:
A ted mi jen řekni kde přesně jsi? já to tam mám cca 100km a v tejdnu to není tak nějak možný páč jsem v práci to kdyby si tam zustal do příštího tejdne což mám volno tak to by šlo :D
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Stejně dřepíš v prodejně a hraješ si z modelama.. tady si budeš hrát z modelama a poznáš krásy okolní krajiny.. :-D lepší ne?
:-D :-D :-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Tohle vůbec neříkej nahlas!!!!! :lol: nebo to uslyší kolega Valášek :lol:
Ještě jsi nenapsal kde přesně si.....
nohajz.rajce.idnes

Zpět na „Axial“