Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

měl se baterku normálně vyndavací takže mimo auto, kdybych nabíjel v autě tak bych si moc nezajezdil
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
Jozin
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Hlohovec Sk

Ahoj, chcel by som vas poziadat o radu. Vyspecifikoval som komponenty na XR-10 a mam mnoho nejasnosti. :?: Cele to mam v excel subore. http://www.edisk.sk/sk/stahni/02017/XR1 ... .91KB.html

potreboval by som to prekontrolovat a pripadne poradit a pripadne navrhnut zmenu.
Nikdy som nenakupoval z USA bude sa doplacat DPH aj CLO a pripocitaju to k cene ? No som s toho trochu :roll:
Strasne sa na to tesim az to zacnem skladat ale toto okolo toho nemam rad.
Dakujem za pomoc
PS. Penazi nemam nazvys tak aby to islo lacnejsie ...
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Obecne vlakno pro xr10 dotazy je zde:

http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2029

prosim pouzit misto Smurfova.
Jinak snad jo, akorat bych vzal jiny gumy.
Obrázek
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

tak nejvíc záleží co na tom chceš to je těžký radit tak to vemu jen tak podle sebe ikdyž xr už dávno nemam.

ten držák motoru mi třeba přijde zbytečnej to bych radši koupil alu řízení.

ochrana serva tu sem si udělal sám zadarmo a podle mě byla nezničitelná tohle je jen slabej plech

hranatý linky za ty prachy to bych si je tady od někoho bud nechal udělat nebo tam dej jako sem to měl já klasický kulatý.

gumy nejsou špatný ale známímu se vnich dělali dost díry ale fungujou dobře .

závaží do kol to ti taky dokáže udělat nákej soustružník z nerezu a myslim že za lepší cenu

ty motry od novaku sou hrozně drahý vzal bych robitronik stejnak je to to samí jen jeden motor stojí kolem 600 takže budeš mít dva za cenu jednoho


régl dobrej maká super

přídavnej bec je blbost protože ten régl má stejnej integrovanej


rádio to záleží co preferuješ já to jezdil s páčkama

o nabíječce nic nevím ale tak nabíjet asi bude

servo slušný měl sem to samí ale dneska bych koupil ještě tu silnější verzi


ale bejt tebou tak si to auto nejdřív koupim vem k tomu elektroniku začni jezdit a pak uvidíš co chce vyměnit a co ně jakej tuning koupit atd.

ale je to jen muj neodbornej názor
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

To je klasika co clovek to jinej nazor :-)

na gumach trvam :mrgreen: , treba rovery stojej na tcs pulku co hpi-cka a rozhodne je povazuju za lepsi. Ale i kdyby byly plus minus stejny, tak ta cena je jinde.
co se tyka dilu koupit nebo vyrobit, necht si kazdy uvazi sam. :wink:
no a bec bych klidne nechal, protoze nepredpokladam, ze ten regl da 7.2V pro HV servo.
Naopak ja uz bych mozna hledal neco jinyho nez ten regl od novaka, na rccrawler.com je tusim jedno cely vlakno, kde na nej lidi nadavaj, ja s tim zkusenosti nemam, ale 2x tekin je jistota.
Motory sam take beru radeji kvalitni, pokud je rozpocet atd atd :lol:
samo pokud sou stejny, tak vemu ty levnejsi.

nakonec bych parafrazoval jednu vetu ze znameho filmu, ze vyber je na vkusu kazdeho soudruha. ;-)

jinak s tim jezdi a uvidis - naprostej souhlas. :!:
Naposledy upravil(a) MikeP dne 15.01.2012 13:30, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Jozin
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Hlohovec Sk

dakujem a presuvam sa s dalsimi prispevkami na vlakno AXIAL XR10
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

neříkám nebrat externí bec ale nebrat ten co byl v odkazu páč dává to samí co ten régl, proto sem taky říkal ještě silnější servo co dává při 6v víc než 24kg. Nebo jak říká MAJK silnej bec se 7,2v pak i z toho zmíněného serva dostane těch maximálních 29 nebo kolik má. S réglem sem byl spokojenej mě makal jak měl ale je fakt že za tu cenu má člověk dva takže to je fakt na tom co se komu zamlouvá já osobně jezdím taky rovery a maximální spokojenost ale ty hpi nejezděj špatně, taky pantery maj hodně funkční pneu ale neví jak sou na tom cenově

Co si budem povídat výše zmíněnej seznam věcí mi přijde jako obšlehlej z fotek co dávaj amíci na net z ježdění, jenže to co tam amíkum funguje tak tady fungovat nemusí a a naopak, máme tu jiný kameny s jiným povrchem a s jinou členitostí teda aspon s čim sem se setkal já. Chce to ladit auto podle terénu kde sním budem jezdit nejvíc ne podle fotek
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87

Zpět na „Axial“