Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

tak dneska jelikož tu chčije a chčije a dorazlili kloubky od spidera udělal sem kovoví linky, spodní sou dělaný ze závitovky a trubičky a sou na kloubcích vemon 12 a 20 stupnů a horní sou spodní linky z ax10 jen sou naohejbaný a kloubky sou dva druhy z xr10 vše maká jak jak má jen mě tet čeká řízení to je už mírně zkroucený a tim pádem mam na přední nápravě sbíhavost, axial k autu dal speciální kloubky přímo na předělání řízení do kovu ale oblouk kolem difu si už musim udělat sám tak tet musim někde koupit nákou 8mm kulatinu a naohejbat
fotky sou zas na konci alba http://smurf87.rajce.idnes.cz/Axial_Wraith#DSC00350.jpg
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Tak vanquish uz ma ty kovovy dekly diferaku

http://www.vanquishproducts.com/wraith-differential-cover.html
http://www.vanquishproducts.com/wraith-differenctial-cover-33.html

a treba casem budou arb od rc4wd :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

sem si říkal že za chvilku na to bude dost příslušenství a myslim že přibudou i náký rámy tohodle typu, ten druhej dekl vypadá parádně jen škoda že nemaj červenou barvu
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Dobrá zpráva wraith umí plavat :lol: teda aspon vydrží na hladině díky velkem kolum v kterejch neni závaží a diry sem přelepil lepenkou aby mi do kol moc nenateklo a dobře sem udělal byl tak tak pul meru hloubka :lol:
zbytek fotek tady http://smurf87.rajce.idnes.cz/Bahneni_-koupaniObrázek
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

:lol:

Slečna je pravá offrouďačka. :lol:

Tahle je moc pěkná:
http://smurf87.rajce.idnes.cz/Bahneni_- ... C00460.jpg
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

No rochneni jedna basen, mam trochu podezreni, ze si se snazil o formula offroad, ale to by chtelo na tu vodu jiny gumky :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

j docela mi pak štvalo že sem lopaty nevzal ale na to by to chtělo origo motor nebo možná ještě rychlejší ale neni všem dnům konec :mrgreen:
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
Carlos
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: DEJVICE

SMURF píše:Dobrá zpráva wraith umí plavat ...

... hehehe, teda jako dobrý, ale koukal jsem na fotky a nijak zvlášť není utěsněn régl pod kapotou, ni ty lipolky....
Ta vodní koupel tomu fakt nevadí???
(ptám se fakt jako neznalý vodním radovánkám.
Mám RC auta víc jak 6 let, ale nikdy nebyla venku ve slejváku, natož abych jezdil potokem...)


Edit: Mám Přízrak doma, a v origo stavu popojel jen po posteli a nijak moc z něj nadšenej nejsem... Plánuju příští tejden projet ho venku ale už teď si od něj moc neslibuji. Působý tak nějak nepokojně rozklepaně a nestabilně. úpravy tady popsané budou neprodleně následovat a pak se uvidí...
Carlos
http://dvoj.rajce.idnes.cz/
CC-01, TA-01, TT-01R, TT-01E, LRP S10, TLT, FG Monster Beetle, Axial Wraith, Axial SCX10 Honcho - já nebudu modelářem!
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

régl tam mam jinej a ten je od výroby vodotěsnej lipolkám voda nevadí aspon co sem slišel a párkrát zažil, a napájení světel a přijmač sem prostě risknul přijmač začal blbnout až doma když sem to vzal hadicí ale někde bylo video jak tenhle přijmač koupali a makal v pohode když tak neni drahej, pak mam v plánu ten přijmač a napájení světel zalejt do takoví hmoty a taky lipo stop ten se mi po namočení zbláznil a hlásil že 3 článek je už v háji přitom já jezdil na 2s

origo je u wraitha vodotěsnej box kde je přijmač a elektronika světel ale ten sem musel zrušit aby dal bateku do předu
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

jeden kolega tady z fora mi psal sz jak sem spokojenej s wraithem a myslím že by to mohlo zajmat víc lidí tak sem zkopíruju odpověd

zdar, no sem ještě pořád trochu na rozpacích asi jde nejvíc o to co od toho čekat na lezení na skáli to neni na expedici je to dost velký teda spíš široký a na blbnutí s origo motorem je to zas hrozně nemotorný a pořád se to překlápí, já tam mam o něco pomalejší motor a jiný kola co to ještě o kus rozšířili a tím se stabilita zlepšila kdyby v tom byla něká 55t pak by se mohlo dát i do kol víc olova já mam jen 100 v každym přednim kvuli rychlejšímu motoru aby to moc netrpělo pak by to zas šplhalo ještě o dost líp, já to bral kvůli vzhledu a kvůli tomu že když jdu sám do lesa nebo si chci jen tak zablbnout je to ideální a taky trochu že axial je srdeční záležitost, expediční terén by to taky zvládlo a díky velkejm kolum docela i dobře ale na ty se to moc nehodí, neni to špatnej stroj a po přendání baterky do předu pak náký to olovo do kol a lehce snížit tak je to fajn mašinka ale je to opravdu něco jaku summit umí to od každýho trochu ale nic perfektně opravdu záleží co by si stim chtěl jezdit. Jediný velký nevýhody vidim, ty plastoví linky pak to že když to chceš předělat potřebuješ hafo zahnutejch kloubku co se dost blbě schání, pak to strašný řízení na to kloubky dali ale stejně musíš naohejbat nákou tyč, jinak to zatim jde kardany zatim drží perfektně a že tomu dávam pořádně za uši a zbytek se jeví taky dobře kryty diferáku trochu trpí ale tet sem to rozebíral kvuli schnutí a ten past je dost tlustej náký proražení při normálním ježdění asi nehrozí, taky sem se všim že se trochu vydřeli vnitřky poloos ve předu kvuli velkýmu rejdu chtělo by to cvd poloosy ale řek bych že se vybrousí a pak to bude ok. jak říkam hodnotit to je takový dost těžký nedá se to pořádně nikam zařadit bud se ti to líbý a máš na to tak proč ne ale aby si to člověk koupil na expedici nebo na crawlení to neni snad ti to trochu pomohlo :wink:
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak před pár minutama prý Wraitha dovezlo PPL, tak večer se synkem asi půjdeme vyzkoušet sériové provedení ... vzhledem k tomu, že půjde jen o auto na zábavu asi hned půjde ven ten rychlý motor a dám 55T nebo pomalejší a závaží do kol ...

Překvapuje mě vaše rozčarování, jak znám Axial tak jsou jejich výrobky perfektní, ale bude to chtít udělat tuning .. s tím počítám :-)
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
Carlos
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: DEJVICE

Tak prizrak je tyden doma a nemam nejak motivaci ho vyzkouset :?
Carlos
http://dvoj.rajce.idnes.cz/
CC-01, TA-01, TT-01R, TT-01E, LRP S10, TLT, FG Monster Beetle, Axial Wraith, Axial SCX10 Honcho - já nebudu modelářem!
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Si děláš kozy Carlosi. :lol: Jak mám sebemenší pígovinu doma,tak se s ní pošmajchluju do sytosti. :lol:

Já vím,že to nestojí pár kaček,ale zase máte co vylepšovat.Přece by vás nebavilo vytáhnout z krabice vybroušený klenot a nemít možnost si ho votunit dle chtíče...... 8)
Uživatelský avatar
Carlos
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: DEJVICE

hmm, já auto nevytáhnu častěji jak jednou za měsíc... Takže klídek, nohy do lavoru, a až bude nálada...

...a čas

Vlastně letos jsem ještě s žádným z modelů nebyl mimo zahradu
Carlos
http://dvoj.rajce.idnes.cz/
CC-01, TA-01, TT-01R, TT-01E, LRP S10, TLT, FG Monster Beetle, Axial Wraith, Axial SCX10 Honcho - já nebudu modelářem!
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Hrůza, palečnice za to.... :evil:
bflmpsvz

Zpět na „Axial“