Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Pecka! :OK:
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Pěkně nadupaná stáj :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Koukam, ze ujizdis na zeleny :mrgreen:

Moc pekny, moje oko vidi, ze si nazul Leopardy. Vypadaji nejaky nejety, takze asi zatim zadny info jak jedou...
Obrázek
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Tyhle gumky mu sednou,jen bych schodil zelenou z ringů,jiný polepy a nejlépe plech na střechu.Ale každej podle svýho gusta,jak psal Michal,je vidět že zelená je tvoje barva. :lol:

Jináš stroj nádhernej.
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Mikep - leoprady jedou parádně dměs je vyložene lepivá ale zrovna ten ax10 je poličkovka takže nejsou moc jetý a pak byli pořádně opláchnutý.

Cores - jj zelená je moje :lol: proto sou i ty ringy v zelený kdyby byli stříbrný tak ty kola tolik nevyniknou a polepy a plech to se bude ovíjet až po tom co originál zlikviduju pak asi zkusim stříknout panely z venku a zevnitř jen nákou červenou atd něco tam jen nastříkat ze zbytku aby to pak prosvítalo až se odře ta venkovní ale to mě tak napadlo uvidíme než zničim origo co mi ještě padne do oka on by takovej redbull axík taky nebyl špatnej :mrgreen:

dneska sem to byl otestovat a jezdí to parádne jen ta klec je dost těžká ješte s baterkou nahoře ale nemam to na náký crawlení takže to řešit nebudu čekal sem že si to povede o dost huř měl sem sebou i foták ale zrada byla v baterkách takže fotky mam asi 3 a pak až doma jak dopadli nápravy a anténa, axial začal používat nákej divnej plast řek bych že už je tam moc skla diferáky mluví za vše a to sem je chtěl nabarvit červenou dlouho by tam nebyla :P jinak linky docela drží jen řízení je zase jak had a to i přez to že je to docela silnej plast ale zas to funguje jako saver

takže tady náká ta fotka noví sou jen doprava
http://smurf87.rajce.idnes.cz/Axial_Wraith#DSC01115.jpg
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

A sakra, ty nápravy vypadají zle docela ... dostalo to rány ve velký rychlosti nebo od crawlení ... na SCX je ten plast skvělý a pružný, tohle vypadá že je hodně křehký, to by byla blbá výrobní vada/vlastnost ...
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

tak pár ran to chytlo ve větší rychlosti ale už s jinym motorem kdybych to někam napral s origo pod plnym knedlíkem asi by ten kryt difu nepřežil ještě že jde dokoupit, no a zbytek od prolejzání kamenama v pomalí rychlosti.

Podobnej plast je i u xr jen mi to nepřijde až tak hrozný ale plasty sou to jiný na ax se dělali normální škrábance tady se dělaj jako takoví šedivý prostě neni to tak houževnatý jako na ax a scx, ale jak znám různý výrobce tak ten kryt bude za chvilku k dostání v alu verzi a zbytek nápravy bude podle mě ok přece jenom tam bude dost materiálu kterej se jen tak neprošoupe a při normálnim ježdění se jen tak nezlomí a když se zlomí tak já budu první komu se tak stane, spíš než náprava bych se bál o knuckle a chub.

Původne sem wraitha nechtěl kupovat, chtěl sem si počkat na klec a naházet ji na scx nápravy ale když sem si spočet na kolik vyjde ta klec radši sem to vzal celí s tim že jak mi ty nápravy naštvou tak je prodam a koupím z scx tak uvidíme jak to dopadne.

Jedna věc mi ale štve chci si udělat kovoví linky ale všude jak na horních tak i na spodních linkách sou zapotřebí zahnutý kloubky do stran a o žádnejch krom od axialu nevim jenže od axialu sou takoví dva v sadě a ta sada stojí asi 170kč nebo jedině vytvarovat linky aby tam šli dát rovný kloubky ale to bude asi pěkná pakárna no uvidíme
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

venom pouziva zahnuty kloubky
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

tj ale co sem koukal na mz tak je to cenově ješě horší jak od axialu protože to prodávaj s linkama.
jináč dneska očesanej šestihran po špatynm doskoku na páce serva ale mě ta origo nikdy moc dlouho nevydržela
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

tak baterka se stěhuje pod přední kapotu která bude sundavací, sice nebude odklápěcí jak by se mi líbilo víc ale rozumný místo na nějakej pant tam neni a já bych to stejně asi brzo urval tak bude na sloupkách a na sponky.
Myslím že pak si to auto povede v terénu o dost líp i když už tet by to na normální expe stačilo ale když je tam ta možnost proč to nevyužít, ještě sem víc naklonil tlumiče tak je to o nějakej ten mm nižší sem zvědavej na srovnání až to pudu project
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

tak baterka je ve předu zejtra to snad zajdu project na skálu, musel sem vyndat rádio box a udělat malou podlahu kam sem stahovačkama upevnil régl, přijímač a napájení světel až to pořádně ozkoušim zatěsnim ty veči samostatně ten box stejně neni 100% vodotěsnej a nacpat tam kabeli a tesnící gumu aby byla tam kde má bejt a zároven to zavírat byl stejně docela porod :lol: do zádu sem udělal jen desku a na to pár blbin
nové sou zase směrem do prava http://smurf87.rajce.idnes.cz/Axial_Wraith#DSC01129.jpg
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Baterka je určitě na lepším místě,vzadu je na pytel.

Koukám na pádla :lol: FOFFky jsou placatý, takhle je to trochu úsměvný,ale na blbnutí určitě OK. Až budeš na písku,udělej pár foteček.

Líbí se mi ve vojenský zelený.Asi nějakej amík v Afghánu:

http://www.flickr.com/photos/misterfuba ... /lightbox/

http://www.rccrawler.com/forum/showthread.php?t=327067
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

j tuten motiv mě taky láká a zespoda stříknout nákou červenou zrzavou http://www.youtube.com/watch?v=Nuge0uO0yc0

písek tu v okolí neni ale až bude sních dam origo motor a lehkou lipolku a pak to bude jízda :lol:
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Pěkná rodinka :!: A ta kulturistka se k Wraithu fakt hodí....

Ovšem inspirace od Corese je taky super, bez těch samolepek ta kára tak nějak víc vynikne...
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100

Zpět na „Axial“