Uživatelský avatar
DT-swiss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 31.12.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

SCX10 vs. Wraith

Zajímalo by mne který z podvozků zvládá terén lépe, podle videi mi pride ze wraith bojuje s kopci a stale podkluzuje, je tezky nebo blbe gumy nebo se mi to zda, wraith je konecne podvozek ktery je krasne propracovany a dodetailu, umi perfektne prohnout napravy atd... ale hur se na ej bude delat kasle a neni vzhledove expedicni, coz scx10 je a krasne se na nem elaji projekty, ale kdyby jste měli srovnat ktery je offroadove lepsí? Díky
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

to je zase dotaz, každý auto má v terénu svoje + a - a to nemluvím jen o těhle dvou řek bych že wraith bude mýt výhodu v členitém terénu díky 2,2 kolům a že je poměrně vysokej, scx zase v prudkém kopci je přece jenom níž ale mluvím o seriovkách každej si auto doladí podle potřeb, závaží v kolech umístění baterky pak se jízdní vlastnosti mění můžeš mít dvě totožný auta a u jednoho baterku v zádu u druhého vepředu a už to pojede jinak a ty ještě srovnáváš úplně jinou koncepci to mi hlava nebere.

A to stou karoserii už vůbec nechápu bud se ti wraith zamlouvá tak si ho vemeš a bude takovej jakej je tet se na něj začlo dělat i pár lexanovejch panelu co truchu změní vzhled ale bude to pořád trubkáč, nebo se ti vůbec nezamlouvá pak si vemeš scx a dáš si na něj kastli dle svýho gusta

ale je možný že sem tě jen špatně pochopil nebo ses jen špatně zeptal v takovém případě sorry
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
MRforfun
Nově příchozí
Příspěvky: 55
Registrován: 19.05.2010 0:00

Wraith je special na bashing, má rychlej motor, prostě off road buggina takže jestli chceš dělat nějakej projekt tak ber SCX10. Jestli chceš dobrý teréní vlastnosti, kup crawlera.

Zpět na „Axial“