Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

taky mě těch pár věcí se*e .. pod ten plast se mi tam pořád taky něco cpalo. Pak mi jednou při ježdění auto tak nějak divně odskočilo, ale nedošlo mi že by se ten plast utrh :D tak sem to vyrešil takhle .. jestli se to o něco zachytí tak to ty šrouby asi ustřihne .. proto musí doufat, že už se to nechytne :mrgreen:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: blue EXO

Ja mam takovej dojem, ze tech nevychytanejch dilu je tam vic nez by bylo zdravo, ale kupodivu s timto jsem zatim problem nemel, i kdyz teda kdo navrhoval krytku "proti srsti" to teda fakt nechapu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

nezbývá než souhlasit .. ale i přes ty všechny problémy mě ježdění s exem pořád hrozně baví a nehodlám se ho zbavovat :mrgreen:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: blue EXO

U mě to taky nehrozí.Už se těším na léto,asi pořídím pádla a hurá do pouště :lol:
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

Tak jsem myslel, že za materiál ze kterýho jsou dělaný ramena bych dal ruku do ohně .. asi by mi shořela :mrgreen:

Obrázek

nevím proč, nevím jak ale pořád to nějak drží takže až to upadne uplně, budu to řešit ..

pak sem si hrál s kolama :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

začíná mě ten model čímdál víc srát a to ještě není ani léto .. ta vůle na řízení je hrozná .. vůle na ramenech se zvětšuje taky .. no však to všichni dobře znáte.
Uživatelský avatar
Dertus
Častý přispěvatel
Příspěvky: 543
Registrován: 16.06.2011 0:00
Bydliště: Loket
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: blue EXO

S těma kolama to vypadá peckově! :FINE:
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: blue EXO

Petane, ja jsem spokojenej :OK: Pokud mas vule v rizeni a je to v kloubkach, vymen si ty plastacky za kovaky od Traxxasu TRA5349.
Sorry, ale s tema kolama to vypada opravdu hodne blbe
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

neboj se, kola byly jen na zkoušku a na jednu jízdu .. jen sem je tu vyštrachal doma :mrgreen: vůle nejsou ani tak v kloubkách, jako spíš na tom ALU půlměsíci co to řízení spojuje .. a to prasklý rameno, to mě teda už pěkně nasralo.
Uživatelský avatar
cesilko797
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 11.10.2011 0:00
Bydliště: Valdice (Jičín)
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: blue EXO

Petr
Auta: F-150+vlek(TA-01); Policie(TT-01); SCX10 LR D90
Heli: Bell 206(Tarot-450PRO);TRex450S;Maxir
Lodě: Regatta; Vydra; ...
Letadla: Bublinky
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

po včerejším ježdění sem se nas*al a model sem celej rozdělal kvůlu rozborce. Včera mi totiž opět odešlo vnější ložisko v levém zadním kole a už mě štvaly všechny ty vůle kolem řízení a vůle na ramenech. Ale hlavne, včera se mi povedlo také ohnout díly F1 a F2 se šroubama .. Takže sem vyměnil oleje v difech i s ložiskama. Oleje mám teď vepředu i vzadu 20 000 a na středovým diffu mám 60 000 tak sem zvědavej jak se auto bude chovat. Dále sem objednal zbytek ložisek do kol atp.. vůle na řízení vznikala kvůli tomu, že ten propojovací alu díl byl trochu vymačkanej a měl možnost pohybovat se nahoru/dolu, takže sem tam dal podložky a je klid

Obrázek

sem zvědavej co se podělá příště :D už nevím co si o exu myslet .. jizdní vlastnosti jsou super, zábava s ním je super .. ale doprdele proč to všechno tolik podcenili :roll:
magor-no1
Uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: 06.03.2010 0:00
Bydliště: Horní Stakory

Re: blue EXO

tak si říkám zlatý Himoto Z3
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: blue EXO

Takhle to numůžeš vůbec brát..Himoto Z3 jsem měl, ale to je jiná váhová kategorie, tam si neměl píčovinky jako je rampa, klec, interiér atd.......prostě srovnávat normální čistokrevnu Buggy se ''Scale Buggy'' jako je Exo, prostě nejde
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: blue EXO

:-D to si mně pobavil že himoto je čistokrevná buggy to jsem opravdu ještě neslišel :lol: :-D
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: blue EXO

No,ale je mnohem lehčí, proto mě za 2 roky nic neprasklo.....samozřejmě, že se SS motorem je úplně jiný než se e stříďákem
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: blue EXO

No vidis Petane, me se to tahlo ohnulo po doskoku a o tech vaklech se ani nezminuju. Vyresil jsem origo Axialskym tuningem za 505,- plus super tuning podlozky z naseho zelezarstvi. Zatim drzi, ale nahodnou kontrolu po jizde vseho to chce.

Zpět na „Axial“