Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

Ano skáče to jak koza .. je to díky tomu jak píše kilator. Olej ztuhne a na alu tlumiče přimrzne sníh, takže se tlumiče nehnou .. když to mám v teplý garáží taky Gmady fungujou perfektně.
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

tak, a je to tam .. uvidíme jak to venku pojede. Rozjezdy jsou znatelně horší oproti castelu. Každopádně zkoušeno bylo pouze v garáži. V neděli to odzkouším a nahodím nějaký video :) převody jsem dal 54/12 ale stejně to bude asi pořád hodně rychlý :-(

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

tak nic pánové, po dnešním testu s robitronicem sem usoudil že castel sidewinder je pro exo prostě nejlepší volba .. a ještě jedna věc. Nevím jak se mi to povedlo, protože jak všichni určitě víte baterka se do exa nahovno dává, ale o to víc tam pak drží. Nedokážu si to vysvětlit a přikládám foto.

Obrázek
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: blue EXO

Tos mě potěšil,že castle je lepčí. :OK:

Takhle ruplej obal jsem ještě neviděl.Asi se mu nelíbí zima,nebo že by výrobní vada? Každopádně funguje li bez problémů,tak bych jí jen přelepil nějakou lepčí páskou.Netuším co by řekli na reklamaci.
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

ten 4pól je prostě znát, jak na rozjezdy tak na akceleraci.

jinak na reklamaci nevím co by řekli, protože baterku mám pujčenou od známýho co ji jel párkrát a pak mu ležela doma. Teď si ji budu muset koupit :D Jezdil sem ji i když padal sníh takže zima byla větší. ale teď tu sníh nemáme takže rany byly asi velký no. Funguje normálně, všimnul jsem si toho až sem dojezdil.

Jo a musím pochválit gmady, jak se oteplilo tak je znát že auto uplně jinak drží.
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

Tak kluci přišel sem uplně náhodou na další problém u exa. Díky tomu že mi vylítal olej ze středovýhu diffu (asi vymačkaný gumičky protože závlačky tam byly obě) sem jen tak ze srany rozdělal i zbývající skříňky z diffama ..

koukly na mě takhle blbě ojetý zuby do špiček
Obrázek

a samozřejmě i bordel z nich nalepenej na stěnách.
Obrázek

Je to díky tomu že oska s tím malým kolečkem má trochu vůli a jezdí dopředu a dozadu .. no a když vyjede směrem do auta, tak zuby jedou v podstatě po špičkách a takhle se to vymačkává :evil:

Takže sem při tý příležitosti vyměnil ty ložiska co tu osku drží a hlavně vymezil tu podělanou vůli ..
Obrázek

Při skládání tam ten zajišťovací červík musí jí pěkně dát .. pokud tam dáte silnější podložku, byť jen o kousek tak už se stáhnou ložiska a nebude se to motat volně.
Obrázek

Když sem tohle všechno udělal tak sem to na sucho složil a nějakou dobu sem motal diffem vrtačkou, aby si převody zase sedly jak mají. Pak sem pořádně vyfoukal vzduchem a narval tam vazelínu.
Obrázek

Pro ty co mají exo - doporučuju zkontrolovat jinak ty převody dlouho nevydrží :CIAO:
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: blue EXO

No ono to spis vypada, ze co EXO to original. Ja nedavno delal ocistec s kontrolou vseho a to co popisujes mam v pohode. Znamej mel zase problem se stredem. Spur mu nejak netesnil jak ma. Koukal jsem na to a prolisky na sroubky ve spuru jsou kousek vymacknuty smerem ven. Tim padem pri prisroubovani k domku je mezi tim mala skvirka a nepomohlo tomu ani tesneni. Bohuzel na to splacal celou bandasku oleje, nez se zavada odstranila.
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

tak na to bych se mohl podívat taky .. není mi totiž jasný kudma mi ten olej vylítal ven .. a to že tam neni sem zjistil až když sem za sebou kola tahal jak mrtvý nohy .. to že to bylo pocákaný a mastný mi divný nepřišlo, protože sem mazel kardany, tak sem myslel že je to poblitý od toho :/
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: blue EXO

No vida....Čekám na nějakej tjůůning od TOPCADu a chystám se celýho EXOuše přeložiskovat a hlavně naplnit jinak diffy,takže jsem zvědaf co na mě vybafne 8o
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: blue EXO

Predni a zadni diferak je v pohode. Preci jen je tam kus zeleza, ktery drzi rovinu. Zameril bych se spis na stredak. Ten dostava poradne zabrat a co si budem povidat, je to jen plast s kouskem papirku po obvodu.
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: blue EXO

Cores, kdyz budes doplnovat diferaky. Zkus hustoty 10K 100K 50K. Krasne se s tim driftuje ;-)
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

diferáky chci plnit taky znova a jiným oleje tak vyzkouším ty tvoje hustoty. myslíš že to bude dobrý i na léto nebo to bude chtít zas něco jinýho ?

a jak píšeš že by ses nezaměřoval na přední zadní .. vidíš že zrovna u mě bylo dobrý se tam kouknout .. dlouho už by to asi nejezdilo kdybych to nerozdělal :/
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: blue EXO

To je fakt. Proste co EXO, to original :).
Ty oleje ti stejne nevydrzi tak dlouho, prusaky v difech budou stale. Za zkousku to ale stoji. Me osobne to na zimni blbnuti vyhovuje.
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: blue EXO

konečně se mi povedlo udělat ten spoedek zezadu. Axial to má prostě nevyřešený a někde sem to v zápalu zábavy prostě urazil :D

Obrázek
Obrázek

hranu sem udělal uplně k podvozku, aby to mělo co nejmenší důvodu se o něco zachytit. Snad to bude ok
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: blue EXO

Tohle je fakt nedořešenej kus modela.Dneska jsem to odstřihl na podobnou dýlku,jinak to bylo po jízdě plný bordela.

Zpět na „Axial“