Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Lišákův Wraith

Jo, takže budeš mít dvoje světla. Já plánuju dát jen kulatý na místo těch oválnejch z obrázku. Meziprostor musím nějak zakrýt, protože teď tam bude zatím díra.
Pružiny by to měly být rozměrově stejné (14x70). Regl už mi přišel, Mamba Pro (cca 5x4x3 cm), a budu se ho snažit dát co nejvíš, na druhou stranu ho chci úplně schovat a budu mít senzorovej stříďák, takže brodění bude stejně jen po nápravy, max. po břicho... ještě uvažuju nad nějakým pouzdrem nebo aspoň krytem na regl.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Lisak
Nově příchozí
Příspěvky: 45
Registrován: 19.10.2010 0:00
Bydliště: Praha západ

Re: Lišákův Wraith

Já jsem koupil za pár kaček modul na brzdový světla od Carson.Tak to zkusim jak dlouho vydrží.
Tenhle régl jsem měl taky s motorem Neu-Castle 2200kV v Traxxas Slash.To byla dobrá raketa;)
Doufám,že ti to Wraith vydrží :lol:
Hodim fotky až to dodělám.
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Lišákův Wraith

Na pohon jsem zvědavej. Láká mě u Mamby Castle link a možnosti nastavení (Castle jsem ještě neměl), adaptér by měl být na cestě z USA, v balení byl kupón na propojku zadarmo. Zároveň ale plánuju výrazně slabší a pomalejší pohon než amíci na RCC fóru. Podle čísel by měl být pohon zhruba stejný jako ve Fordu na dvojku (cca 1:35), ten má teda jen 1,9" kola, ale na plnej plyn jede asi jako rychlá chůze/klus, takže žádná brutalita. A ani Wraitha nebudu extrémně honit (spíš naopak), převodovku jsem postavil s 87z kolem a pastorek příp. koupím menší. Nejhorší je to čekání, kromě sedadel mám ze stavebnice vlastně vše co šlo postavený a čekám na barvy, ten adaptér atd. a jen to zkompletovat.
Těším se na fotky :HOPS:
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Lišákův Wraith

Néééé... to my se těšíme na TVOJE fotky! Ahoj Dejve! :OK:
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Re: Lišákův Wraith

Mamba Max Pro, je dobrá volba,jezdím je ve všem a zatím bez jediného problému,to nastavení přes počítač je super.Hlavně umí všechny motory.
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Lišákův Wraith

Čau Míro! Pár fotek mám, ale zatím to připomíná jen obrázky dílů z návodu. Příští týden snad bude barva, v lepším případě i Castle link a mohlo by se kompletovat. Jen už asi s Wraithem nestihnu ty krásný podmínky venku. :x

Grizzly: To rád slyším, chtěl jsem ho poznat. Do budoucna bych chtěl zkusit 7V servo a další věci, které ten regl umožňuje. Používáš ho s externím BEC nebo bez? Jak silné servo může interní utáhnout?
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Re: Lišákův Wraith

Tím,že je jezdím v trialu na nákláďákách,tak tam používám zvlášť šestičlánek pro pohon serv řízení.Na řazení mám desetikilové servo od Hitecu,které je hnáno z interního BECU a ten mám nastavený na 6V.
I když mám serva které jsou na 7,2V,tak to do nich nepouštím,protože mi při přetížení hodně rychle vyhořela,musí se po tom na nich nastavit ochrana při přetížení.proto používám 6V,to mi zatím plně vyhovuje a serva drží.
Jednu Mambu mám v expedičním autě a tam nemám externí zdroj a servo řízení ženu interním BECEM také nastaveným na 6 V.Servo je 15 kilové.
Dnes už mi jiné regulátory do aut nesmí.
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Lišákův Wraith

Dík za rady. 6V a 15kg servo DS1015 hodlám používat ve Wraithu, jen netuším, jestli to bude stačit. Wraith má větší kola a i terén zvládne těžší, tak to musím vyzkoušet. Těch 7V jsem chtěl kvůli větší síle, ale dá se příp. sehnat servo i silnější než těch 15kg a může jet jen na 6...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo

Zpět na „Axial“