Která varianta se vám líbí nejvíce ?

Anketa končí za 25.07.2013 15:57

Varianta A
70%
7
Varianta B
10%
1
Varianta C
20%
2
 
Celkem hlasů: 10
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Drift projekt Nissan Skyline R34 GT-R by mr-monty

8-O omlouvám a opravuji
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift projekt Nissan Skyline R34 GT-R by mr-monty

Barevná kombinace jo, ale ty polepy ne-e.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Drift projekt Nissan Skyline R34 GT-R by mr-monty

důvod
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Drift projekt Nissan Skyline R34 GT-R by mr-monty

Sice ti nejde obrázek, ale koukal jsem na to na rajčeti a fakt dobrý! I polepy se mi líbí, nechal bych to tak :)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Drift projekt Nissan Skyline R34 GT-R by mr-monty

No mne inspirovala tvá Silvia původně mněl byt šikmí karbon na přední kapotě ale tato kombinace se mi zdá být lepší. Ještě mám v depozitu Tureno kdyby tato záležitost neprošla ta bude krásně bílá a černý předek a přemýšlím ještě o Levinu.

(je li něco co mne štve ,je že jsem si pozdě všimnul záprachu u zadního pravého světla¨)
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift projekt Nissan Skyline R34 GT-R by mr-monty

Mr-Monty píše:důvod


Jednak ty nápisy jsou bílé a bije to do očí kontrastem. Kdyby byly aspoň šedý, tak možná.
Ale já se na to koukám z pohledu driftaře a logo stageD je něco jako adidas se 4ma pruhama. Prostě mezi driftařema kteří jdou trochu po dizajnu, je stageD kýč.

Ale nic nenutim, je to jen muj názor. Ale myslim, že kdybys trochu pohledal na nettu, tak najdeš archy s mnohem lepšíma polepama.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Drift projekt Nissan Skyline R34 GT-R by mr-monty

Jednak ty nápisy jsou bílé a bije to do očí kontrastem. Kdyby byly aspoň šedý, tak možná.
Ale já se na to koukám z pohledu driftaře a logo stageD je něco jako adidas se 4ma pruhama. Prostě mezi driftařema kteří jdou trochu po dizajnu, je stageD kýč.

Ale nic nenutim, je to jen muj názor. Ale myslim, že kdybys trochu pohledal na nettu, tak najdeš archy s mnohem lepšíma polepama.


Honzo děkuji za rady příště dám pozor 8o ale dnes jsem se pUstil do stavby tt01s a chci se zeptat na tlumiče jsou nějaké speciální požadavky jako třeba předek tvrdý zadek měkký atd to je tet promne důležité . Motor chci použít HPI 21T
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift projekt Nissan Skyline R34 GT-R by mr-monty

No tlumiče a pera jsou jedna velká věda. Ale ideální je mít auto hodně na měkko. A dodržet aby byl zadek měkčí než předek. Ale celkově to auto musí bejt co nejměkčí.
Já sem většinou jako počáteční nastavení dával dopředu pružiny soft a dozadu supersoft. Olej se dával dopředu 150-200 a dozadu 100.

A zkus si pohrát s jednou věcí. Když vezmeš kompletní auto s elektrikou, baterkou a zvedneš ho tak, že ho budeš držet dvěma prstama (jeden prst uprustřed předního nárazníku a druhej uprastřed zadního), zvedneš auto a řekni někomu ať ti prudce přidá plyn. Pak uvidíš, jak se díky podélně uloženému motoru, při přidání plynu auto naklání do strany. Tak na tý straně kam se to vyklání, vypodlož trošku pružiny.

Jinak si vyvaž auto aby bylo v obou osách vyvážený a odstraň vůle na řízení. Trochu ubruš unašeče předních poloos a ubruš dorazy řízení na ramenech a těhlicích. Tím dosáhneš trochu lepšího rejdu.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Drift projekt Nissan Skyline R34 GT-R by mr-monty

jancernik píše:No tlumiče a pera jsou jedna velká věda. Ale ideální je mít auto hodně na měkko. A dodržet aby byl zadek měkčí než předek. Ale celkově to auto musí bejt co nejměkčí.
Já sem většinou jako počáteční nastavení dával dopředu pružiny soft a dozadu supersoft. Olej se dával dopředu 150-200 a dozadu 100.

A zkus si pohrát s jednou věcí. Když vezmeš kompletní auto s elektrikou, baterkou a zvedneš ho tak, že ho budeš držet dvěma prstama (jeden prst uprustřed předního nárazníku a druhej uprastřed zadního), zvedneš auto a řekni někomu ať ti prudce přidá plyn. Pak uvidíš, jak se díky podélně uloženému motoru, při přidání plynu auto naklání do strany. Tak na tý straně kam se to vyklání, vypodlož trošku pružiny.

Jinak si vyvaž auto aby bylo v obou osách vyvážený a odstraň vůle na řízení. Trochu ubruš unašeče předních poloos a ubruš dorazy řízení na ramenech a těhlicích. Tím dosáhneš trochu lepšího rejdu.


Užitečné i pro mě. Díky! :)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift projekt Nissan Skyline R34 GT-R by mr-monty

stačí se kdykoliv zeptat
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D

Zpět na „Onroad, Drift a Rally“