Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Jakýho drifta na blbnutí s kámošema?

No pár postřehů:

1. napsal si, že hledáš podvozek do 10ti tisíc. Musíš příště líp definovat dotaz.

2. Píšeš "nechci jezdit závody, chci jen blbnout". Zcela na rovinu řeknu, že mi píšou lidi na Driftmechanics nebo na Rcdrifting a dotazujou se na podvozky atd. A definici "nechci to na závody, chci to na blbnutí" sem už slyšel asi 1453 krát. :D A na to je odpověď jednoduchá. "Kup si co chceš". Protože jestli to máš na to, že se budeš plácat z jednoho konce parkoviště na druhej, tak na to si opravdu můžeš pořídit uplně cokoliv, čemu pujdou zalepit diferenciály a ono se to bude nějak hrnout bokem.

3. Jestli to máš na blbnutí s kámošema, tak předpokládám, že nějací drifteři kolem tebe jsou. Tak si zjisti s čím jezděj a zda používají CSko. Obecně se těžko jezdí pohromadě s 50/50 a CSkem. Takže aby sis nekoupil třeba Sakuru, která má už v základu CS 2,13 a kluci kolem tebe měli 50/50. To si moc nezajezdíte.

Jestli to máš na blbnutí, tak si opravdu můžeš koupit třeba TTčko, TB03 nebo cokoliv jinýho. Já sem si teď koupil na pokusy stařičkýho Xraye T2 za 500,- Na toho když obuju driftový kola, tak si taky zablbnu.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: Jakýho drifta na blbnutí s kámošema?

Jeden z nich ma prave tu sakuru, druhy tt-02d a treti jezdi s yokomem...
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Jakýho drifta na blbnutí s kámošema?

No tak TT02 bude 50/50. Sakura má CS 2,13 a v yokomu buď 50/50 nebo podle toho jestli koupil nějaký převody.
Ale jak řikám, pokud chceš jen blbnout s kámošema, tak si kup co kde zrovna seženeš.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: Jakýho drifta na blbnutí s kámošema?

No, na Modelbazaru je na prodej sakura... Už jsem domluvenej že si ji od něj vezmu. Takže to dopadne tak že si pořídím tu sakiru, ale kdyby měli na yeda shopu to Yokomo dp7 tak bych ho hned koupil...
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: Jakýho drifta na blbnutí s kámošema?

Není náhodou DP7 okruhovej podvozek?
Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: Jakýho drifta na blbnutí s kámošema?

Okruhovej? Jestli je okruhové tak bych radši bral DIB RS.
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: Jakýho drifta na blbnutí s kámošema?

Jo DP7 Type C ,jsem si to spletl s řadou yokomo podvozků na okruhy BD
Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: Jakýho drifta na blbnutí s kámošema?

Dobrý, ale stejně mě ser* že není skladem...
Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: Jakýho drifta na blbnutí s kámošema?

Co třeba Yokomo DPR ?

Zpět na „Onroad, Drift a Rally“