Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Porsche

Seběhlo se mi pár poršáků,tak jsem je konečně nafotil:

První je Porsche 911 Carrera RSR TT-02.Stříknutý je to perletí a tmavou šedou metlou.Dekály jsou trochu prostříhaný.


Obrázek


Obrázek


Obrázek




Druhej kousek je Porsche 911 GT2 Club Sport TA02SW. Trochu jsem ho otunil do stylu RWB, Přidaný jsou vejfucky,lízátko vpředu,interiér,proříznutý nasávačky a echte alu leštěný disky s různým ofsetem. Spáry na všech jsou Kyosho 0,7 mm páskou.Mám i 0,4 ale špatně drží.


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek



Třetí je výroční Porsche 934 Jägermeister 40 Jahre Tamiya RC TA02SW. Nechtěl jsem ho v origo barvách,ale v červený klasice:


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek




Obrázek


Obrázek
Uživatelský avatar
jirkacbx
Uživatel
Příspěvky: 392
Registrován: 13.02.2009 0:00
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Porsche

Krááááása :tleskam: :tleskam:
Neni důležité vyhrát,ale nasrat toho,kdo vás porazil.
AX10
Mammoth BC8 1/12
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Porsche

To je nádhera,když si s tím tak vyhraješ a ještě sbíráš.... :OK:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Porsche

Musim říct, že naživo to vynikne ještě daleko líp, obzvlášť ta červená je naprosto geniální. Všechno to sou parádní kousky.

No a teď ještě tu gt3-ku... :CIAO:
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Porsche

No lak na všech autech je super....a leskne se to jak psí kulky... :P
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Porsche

Cores,krásná sbírka.Ó , jak ti závidím.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Porsche

No tak to je v prdeli. Dřív jsem si toho nevšim ... to člověka úplně zamrazí, nádherná sbírka.

Ale teda trochu dávám thumbs down za sloupky a sponky .... když jsou to poličkovky, tak by to na sucháč zespod mohlo být úplně v klidu, todle se moc nepovedlo :NO: A asi by to zasloužilo i nějaké introše .... ale jinak výborné detaily a ty kola, to je úplně hotovo
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Porsche

Pěkná sbírka i garáž! :hura:
BTW Co jsi použil na podlahu garáže?
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Porsche

Ale teda trochu dávám thumbs down za sloupky a sponky .... když jsou to poličkovky, tak by to na sucháč zespod mohlo být úplně v klidu, todle se moc nepovedlo :NO: A asi by to zasloužilo i nějaké introše .... ale jinak výborné detaily a ty kola, to je úplně hotovo[/quote]




Podle mě nemáš pravdu : tyhle modely byli takto vyrobeny a pokud by do nich zasáhl a snažil se sloupky odstranit,tak ztratí celou sběratelskou hodnotu.Když bude chtít takové jak ty píšeš,tak koupí nové a takto postaví.To kouzlo je i v té nedokonalosti. Prostě tohle co nejvíce původní a jak se říká z krabice.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Porsche

Stejne ty budky jsou u tt-cek uz navrtany, takze nez to zapikolovat nejakejma samolepkama, je daleko lepsi to priznat.
Me třeba tohle u lexanky nijak neurazi. ;-)
Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Porsche

Míra má sponkafobii on za to nemůže :-D

Za mě jsou to teda kousky nádherné a kdyby sponka nespustil ani bych si jich nevšiml. Všechny tři kousky strhávají pozornost na úplně jiné křivky :FINE:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Porsche

Tady to smrdi predsudkama. Jak se nekde pichne do prstu sponka hned ji tam dal Mira. A tady pozor, pozor, tady sis to Lado spatne precet. To ten Brnak. Sotva prijel do Prahy hned chyta tamejsi moresy a mluvi z toho z cesty. To vis, metro, a tak.

Ja tady k tem sponkam nic nerikam protoze presne jak di Milan - to je tak, jak se to ma slozit podle planku. Ty tam bejt museji. A paklize k tomu nebyl nejakej origo doplnek vylisek intose tak tam zas bejt nesmi :FINE: dyt i ty vosklivy obtisky, kor v detailu na pneumatice, nejsou nic moc - presto k tomu proste fakt patri a je to bomba :FINE:

Samotnej by asi porcak nevynik, ale jak je jich hejno hned je na co koukat :FINE:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Porsche

Sloupky mi u toho ani moc nevaděj a jak psal Michal,už jsou stejně navrtaný.

Modrej interiér má,na foto to skoro není vidět.Chtěl jsem nějakej pěknej,ale hotový jsou docela za ranec.


Podlaha je samolepící fólie z OBI. Otěruvzdorná teda ale rozhodně není.....
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Porsche

:OK: Pěkný auta, krásně udělaný a dobře vyfocený, palec nahoru :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Porsche

Mira píše:Tady to smrdi predsudkama. Jak se nekde pichne do prstu sponka hned ji tam dal Mira. A tady pozor, pozor, tady sis to Lado spatne precet. To ten Brnak. Sotva prijel do Prahy hned chyta tamejsi moresy a mluvi z toho z cesty. To vis, metro, a tak.

Ja tady k tem sponkam nic nerikam protoze presne jak di Milan - to je tak, jak se to ma slozit podle planku. Ty tam bejt museji. A paklize k tomu nebyl nejakej origo doplnek vylisek intose tak tam zas bejt nesmi :FINE: dyt i ty vosklivy obtisky, kor v detailu na pneumatice, nejsou nic moc - presto k tomu proste fakt patri a je to bomba :FINE:

Samotnej by asi porcak nevynik, ale jak je jich hejno hned je na co koukat :FINE:


:-D :oops: Tak to sorry chlape, já jak někde čtu sponka, hned vidím Míra :oops: A on to Košťál 8( Doufám že už taky nemám diagnozu :-D

Zpět na „Onroad, Drift a Rally“