pajik88
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 13.01.2019 13:30

Re: RC AUTOCROSS

Máte nějaký tip, jak se sem vloží foto? Já ho zmenšil na 200kb a stejně bylo moc velký.
Naposledy upravil(a) pajik88 dne 19.01.2019 13:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: RC AUTOCROSS

:-D
ještě před pár dny jsem si říkal, že by nebylo špatný mít takové auto v RC garáži. Ovšem, po přečtení dílu o pouhém nastavení podvozku nevím nevím. :-D
A to ještě nedošlo na tlumiče, motor atd.
Bóže..
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: RC AUTOCROSS

Tak si precti prispevek od Martina P, ten ma k problematice lidsky pristup :-D :FINE:

Jsem byl u Wolffa pomerovat podvozky, ja mam z buginy sirsi tech 23 cca, on klasickych onroad 19 cm - pri podobnem rozvoru 257mm jsem tedy moderni jako zminovane novodobe traxxas apod specialy na rally. Ovsem na to zas neni snad zadna kastle takze asi z papiru nebo co.
Kola 2.2

To muzes asi prave pojmout ruzne..
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: RC AUTOCROSS

Mira píše:Tak si precti prispevek od Martina P, ten ma k problematice lidsky pristup :-D :FINE:

Jsem byl u Wolffa pomerovat podvozky, ja mam z buginy sirsi tech 23 cca, on klasickych onroad 19 cm - pri podobnem rozvoru 257mm jsem tedy moderni jako zminovane novodobe traxxas apod specialy na rally. Ovsem na to zas neni snad zadna kastle takze asi z papiru nebo co.
Kola 2.2

To muzes asi prave pojmout ruzne..



možná by stačilo začít standardním, obyčejným podvozkem a prdnout na karoserii rychlé samolepky. Bilstein na vyladění tlumičů, Hella, Recaro a tak.
Pak, časem, možná nějaký ten tunning. Až poznám, že v základním nastavení se v rychlosti ani netrefím do branky.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: RC AUTOCROSS

Mira píše:mam z buginy sirsi tech 23 cca, na to zas neni snad zadna kastle


https://profimodel.cz/cs/silnicni/64117 ... 21616.html
Length: 470mm
Width: 250mm
Height: 160mm
Wheelbase: 270mm
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: RC AUTOCROSS

Rozhodně nechci degradovat Worlushova slova a znevažovat tyto názory. Je to zcela jistě odborník, který se tím dlouhé roky zabývá a fakt ví o čem mluví, to bez debat. Nicméně úpravy takového rozsahu a tak detailní úvahy o chování a celé koncepci člověk využije, když už jede fakt na špici a jezdecky je už silně vyježděn. Samozřejmě i začátečníkovi se bude lépe učit se špičkovým autem než s TT01 v RTRku, ale v prvé řadě si to člověk musí osahat a naučit se základní jezdecké návyky. Samořejmě zatáčet to musí, nějak pružit to musí .... ale zatím z kluků cítím, že chcou fakt hlavně pro prdel blbnout za pár peněz a to jde opravdu takřka s čímkoliv. Jestli to budou chtít myslet trochu vážněji, tak ten vývoj přirozeně sám přijde.

Mě dycky na rally závodech bavilo, jak kluci, co bojovali o 28. místo ze třiceti ladili po každé erzetě auto na setup stolici a nastavovali si odklony ramen po půl stupních a "nastavovali" si to na každý povrch jinak a kdyžs ho pak viděl v akci, tak neujel ani dva metry rovně a měl problém udržet auto na silnici ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: RC AUTOCROSS

poschlmartin píše:
Mira píše:mam z buginy sirsi tech 23 cca, na to zas neni snad zadna kastle


https://profimodel.cz/cs/silnicni/64117 ... 21616.html
Length: 470mm
Width: 250mm
Height: 160mm
Wheelbase: 270mm



Pecka, jo jo, me se teda strasne nelibi, uz jsem se videl v tomhle

Koukal jsem na to, zejtra to vemu k Turkovi na kram pomerit, ma tam toho traxxase, stejna kastle. Jen taydleta je za tretinu penez :FINE:

Zpět na „Onroad, Drift a Rally“