Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

OT: Drift kára ...

Kolegové, rád(i) bych(om) pořídil(i) my z BAR nějaký to driftovací náčiní. Co byste poradili ?

Jen předesílám, že nechcem nic extra, ale spíš něco na vyblbnutí stylu "holidejka" za pár kaček. :wink:

Mě se líbí nejvíc TTčko - viz. http://www.rc-auta.eu/zbozi/13339/Tamiy ... +-Akce.htm

Koupit k tomu ložiska, osadit Speedem a mohlo by to na vyblbnutí stačit, co ? :wink:

Nebo jinej podvozek za podobný koruny ?

btw. Výhoda by byla možnost "přestavění" podvozku na rally apod.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Bezmozek
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 06.12.2010 0:00
Bydliště: Praha

Já vim, že už to mám jako diagnozu, ale než TT bude mnohem lepší TL-01 (HBX).

Mám to jak na dveření, tak na rally a bájo. Proti TT hlavně všechno zakrytovaný a žádný sraní s vůlí v řízení.
http://www.forum.tamiyaforum.cz/viewtop ... 32&t=11608
http://www.forum.tamiyaforum.cz/viewtop ... 32&t=14830
http://superstepa.rajce.idnes.cz/TATRA_Dakar/
ľavá růžová, sto cez dinosaura, dve ryšavé veveričky a fuj fuj, bude [i]ľavá, čierná, chlpatá, zubatá..[/i
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

Hoj já mám ttčko jen na hobby drift a v poho . ložiska a hliník kardan + spešl motor 30 000ot/min žádná jiná ůprava a stačí to ... z bazaáče podvozek za pár kaček .. jo mimochodem bezmozku tu kastli ala "pokemon"mám doma taky ,je teda v hrůznym stavu,ta tvoje je fajnová :)
edit: tu je moje kára http://www.rcalbum.com/index.php?action=dtl&amode=1&page=2&id=270
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Abych pravdu řekl, TT bych nikdy nechtěl :-D. Měl jsem ho jednou v ruce a nikdy víc. Radši mrkni po nějakejch bazarech a to po Xray T2, nějakou modifikaci T2ky, třeba T2R či T2 008. Dále se můžeš mrknout po Losi XXX-S (pozor, má metrický šrouby), nebo po Tamiyi TA-05, za pěkný ceny se daj sehnat i TRF416. Pokud nenajděš v týhle cenový kategorii zajímavej podvozek, skus třeba LRP S10...
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Loupak83
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 28.02.2012 0:00
Bydliště: Semily - Praha

tjjack píše: Dále se můžeš mrknout po Losi XXX-S (pozor, má metrický šrouby),


dovolim si tě opravit :mrgreen: losina NEMÁ metrické šrouby ale všechno je v PALCÍCH a to i ložiska ale ty se dají v číně sehnat sada za 16 USD
a jinak losinu doporučiji mam jí a driftuje se tím krásně hlavně jako skoro jedinej podvozek má v základu kryté převody
pokud budeš chtít více info tak se ozvy
X-ray T3/2012 Stock
Durango DEX410V3, Durango DEX210
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily/386434194776233
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Vidíš to, myslim na palcový, ale napíšu metrický :-D :-D :-D. Kdyby měla metrický tak držim hubu o šroubech :-D
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
morce77
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 08.04.2009 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj, jestli mohu doporučit, tak cesta vede přes Xray T2. V dnešní době je seženeš slušně cenově.
Michal alias morčák
Axial SCX10 - JEEP Wrangler JK
http://77morce77.rajce.idnes.cz/morcakovo_JK-acko
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Myslím,že to berete už moc profi..pokud to chce sem tam na vyblbnutí a zamálo peněz tak myslím,že TT stačí... To by jste v jiné kategorii museli také odsoudit Holidajku....a přitom slouží parádně :wink:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

moje řeč:)
Uživatelský avatar
swab
Častý přispěvatel
Příspěvky: 781
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: P-9 Střížkov

taky rekreačně driftuju a TT -01D v klidu stačí.....ale vyhnul bych se drift kolům od tamiye...sou to otřesný kameny.....pak už jen paradní lak křídlo a de se na to bokem ;-)

Obrázek
CC-01 Mitsubishi Pajero
MST/CMX Scale Avia A21F
Yokomo YD-4 MR BMW E30 Touring
TT-01/Long Ford F-350 Super Duty
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Podvozek TT-01 byl muj prvni podvozek, a za čas co delám rc modely jsem jich mnel 8 (umím po pameti složit za 10-15min. celé auto)
jako prvni podvozek jsem byl maximálne zpokojen, protože to tady jenom začínalo, nikdo nemnel lepší, pak jsem skočil prez TL-01 (co se mi celkem líbilo) do xray T2 007 panečku to byl podvozek, mi to trvalo než jsem ho sestavil (celej den) a nastavoval jsem ho cca 3 mesice, do kuličkového difu jsem dal azelínu na ložiska nigrin a pak že proč to nejde jak má... Nevedomost začatečnika...
Pak jsem se o tom už neco naučil, a nebyl lepší podvozek.. A pak lepší a lepší... Až po Yokomo D-max special kterej jsem tedka prodal a jdu do TA-03F

TT-01 prosímte nekupuj, jsou to vyhozené peníze, vím o čem mluvím, to neni podvozek, ale hračka...lepšejší lego... Nikdy více...

Nejideálnejší nakej xray nebo neco podobnýho... Já bych do toho taky klidne šel znovu

pokud neveriš tak kup TT a uvidiš že mám pravdu

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No s driftama nemám zkušenost ale Tabbert a kluci z Ostravy driftí a prý v TTčku s 10,5 stříďákem jezdí čtyři roky a furt pohoda. Mám ho taky ale na rally, zatím jsem moc nenajezdil ale není to úplně taková tragedie, teda zatím mě vyloženě nezklamal. Nicméně kupovat za 3500 nový jsou fakt vyhozené prachy, ten xray za tyhle prachy jde sehnat postavený v dobrém stavu a to už jsou jiné grády. V Moravském poháru v rally teda xraye válcujou všechny s přehledem, na posledním závodu jich bylo osm a prvních sedm byly jen xraye a pak já s TTčkem :mrgreen: Ale chápu že tě ta šestatříca rajcuje :wink:

edit: ještě za dále, se speedem to nebude žádná divočina a musel bys lehce kuchnout šasi abys ho tam dostal ale to zas u tebe nebude problém. A jak tě znám tak u toho "na vyblbnutí" to dlouho končit nebude a za chvilu už budeš shánět silné comba a vymýšlet prasečiny, tak se asi na to TT rovnou vyser, to by nemuselo snést tvoje rozmary :lol: nevěřím, že si budete jen tak blbnout na parkovišti a nezkoušet nic ostřejšího, když už jsi plánoval holidejku s velineonem :wink:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „Onroad, Drift a Rally“