Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift

Kali : na tvym místě bych zkusil nejdřív zvládnout čtyřkolku s CSkem. Postupně CSko svyšovat až přes hranici 2,0.
Zadokolka je v nastavení dost náročná. Zatím co klasika 50/50 jezdí takřka s jakýmkoliv nastavením, tak CSko je už trochu vývoj a už bys měl věcet co která úprava ovlivňuje. U zadokolky to platí dvojnásobně. Když nebudeš mít trochu zkušeností s CSkem tak nastavovat RWD bude těžkej boj.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Drift

:-) nebo počkat až bude WEB co bude jen o driftu a ten bude brzo a tam se to dočteš. Co se týká RWD když pojedeš CSko, budeš to chtít zkusit určitě, ale nejspíš to chce vývoj - začít, podívat se na závod nebo mítink (protože TAM, TAM se dozvíš úplně nejvíc) zkusit si nastavený auto a hlavně si ujasnit co chceš jezdit (jen tak garáž, mítinky pro zábavu, závody) a kolik tomu chceš obětovat (času, peněz). Je to všechno luxusní poježdění když auto funguje a parta lidí co se okolo pohybuje je taky luxusní, poradí i poslouží, auto Ti otestují. Hlavně vybírej osvědčené drift podvozky, nebo Tě to nebude bavit :OK: Držím palce Jura.
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
bedna
Častý přispěvatel
Příspěvky: 687
Registrován: 20.10.2009 0:00
Bydliště: Kostomlaty nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Drift

Brouzdám tak po netu a našel jsem něco ohledně rejdu :hura:

Obrázek

Obrázek
Jeep Wrangler YJ- Mex
Ford - Scx 10
MOA crawler Axial Xr10
http://bedinka.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift

Na webu makám jak mourovatej, tak už by to mělo být brzo na světě. Ale můžu předem říci, ža ZATÍM o rwd moc informací není. V republice je jen pár lidí kterejm to jezdí dobře, takže informací je málo. Doufám že v průběhu roku budu mít možnost od nich nasbírat nějaký informace.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
BAXAN
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 27.04.2011 0:00
Bydliště: Plzen

Re: Drift

to s tím uhlem zatáčení 85stupnů asi není 4x4??? :-( :-( :-( :-I :-I :-I
Mex by RC MODELEX/ LAND ROVER DEFENDER 110 (renovace)
TAMIYA TA-01 (škoda fabia,subaru wrx sti, a ještě něco :D)
TAMIYA FF-01 RWD??? :)
my LIVE is RC RALLY... !!! :3
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Drift

Baxane vis co znamena RWD ? ......
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Drift

To by si to musel nejdřív přečíst,mládež kouká jen na obrázky a ještě blbě,páč jinak by si všiml,že tam není osa pohonu.... :-D
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Drift

jancernik píše:Na webu makám jak mourovatej, tak už by to mělo být brzo na světě. Ale můžu předem říci, ža ZATÍM o rwd moc informací není. V republice je jen pár lidí kterejm to jezdí dobře, takže informací je málo. Doufám že v průběhu roku budu mít možnost od nich nasbírat nějaký informace.


Spíš to zadej... Roman Roupec o tom už asi něco ví, radil mi s nastavením a možná to bude fungovat. Zkus ho, třeba se chytne :-) ve Strašicích mu to jezdilo jako svině, to byl pohled. Třeba jen ať popíše vlastní zkušenosti ... :OK:
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift

O Romanovi vim.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Drift

Ono to zije!
A jezdi prekvapive dobre.
onroad-drift-a-rally-f70/2x-yokomo-mr4tc-sd-t14497.html
Obrázek
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: Drift

Trochu mě zlobí regla a tak uvažuji nad střídavým combem. Má někdo zkušenost s tím, jestli stačí bezsenzorový motor? Na bugy jsem je vždy jezdil bez problémů, ale nevím jak na drift kvůli plynulému dávkování výkonu.

Taky by mě zajímalo, kolik kV je cca ekvivalent Tamiya sport tuned motoru.

Poradí někdo pls?

Díky
Vigo
Uživatelský avatar
bedna
Častý přispěvatel
Příspěvky: 687
Registrován: 20.10.2009 0:00
Bydliště: Kostomlaty nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Drift

Vigo píše:Trochu mě zlobí regla a tak uvažuji nad střídavým combem. Má někdo zkušenost s tím, jestli stačí bezsenzorový motor? Na bugy jsem je vždy jezdil bez problémů, ale nevím jak na drift kvůli plynulému dávkování výkonu.

Taky by mě zajímalo, kolik kV je cca ekvivalent Tamiya sport tuned motoru.

Poradí někdo pls?

Díky
Vigo


určitě když už budeš pořizovat kombo tak senzorový :) je to rozhodně lepší, je to investice ale vyplatí se


mrkni sem třeba tam nějaký info o tvém motoru vyčteš --->http://www.rctech.net/forum/rookie-zone/54153-rs540-sport-tuned-vs-silver-can.html
Jeep Wrangler YJ- Mex
Ford - Scx 10
MOA crawler Axial Xr10
http://bedinka.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: Drift

Jo,Jo díky, právě info na netu jsem trochu zmatené, ale Sport tuned by měl být něco mezi 20-23T ale zase podle otáček to je cca 2200kV a to odpovídá 17,5T stříďáku, tak nevím. Chtěl bych podobný výkon, už tak dávám max 1/2 plynu ale nechci zbytečně kupovat další převody.
Uživatelský avatar
bedna
Častý přispěvatel
Příspěvky: 687
Registrován: 20.10.2009 0:00
Bydliště: Kostomlaty nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Drift

vetšina jezdí 10,5T :OK: jezdí se to tak ve světě a už i u nás se na to přechází
Jeep Wrangler YJ- Mex
Ford - Scx 10
MOA crawler Axial Xr10
http://bedinka.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: Drift

OMG 10,5 je šílený výkon resp. otáčky no jediné proč, mě napadá, že v otáčkách je větší setrvačnost celé té soustavy, ale moudrý z toho nejsem, navíc já už moc lehčí převod nedám

Zpět na „Onroad, Drift a Rally“