Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

horizon - ECX Smash 1:18

Nazdar nazdar. Dám to sem, je na tom napsaný SCX tak snad to SC znamená shorta. O X se nechci bavit. :mrgreen:

Obrázek

Malej Smash, je to osmnáctina? Nebo šestnáctina? :-D já ani nevim.

Chlívek na 4 tužkový baterky, na motorku nápis Dynamite :FINE: :FINE: :FINE: k tomu přijímačoregl a takové hlučné servíčko.

Obrázek

Tedy servíčko kovové, ale není moc třeba, po předních to nejezdí, protože přijímačoregl jsem zahodil a vyměnil za stříďákoregl, raději 40A kdyby mě ještě něco popadlo. Ještě něco jiného, než letadýlkový motůrek v krásným modrým .. co to je, elox nebo co :?: ... taky je na něm nějakej nápis, tuším od V, ale jezdí to tak, že to nejde přečíst.

Obrázek

Ani vyfotit.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Akorát budu muset pro větští pastorek, protože nové pneu (kam šly ty starý? kam šly???) jsou maličkaté, jako pro děti. Stalo se to díky pomalejší jízdě na plný plyn a poctivému vzorku ovladatelnější a to se mi nelíbí...

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Mira dne 09.04.2015 23:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - SCX Smash

.... prevodovka kupodivu stale drzi. ovsem poloosy vzal cert i s jejim poslednim difovym koleckem. ale pasuje na to vsechno z losi mini T, takze tuning je jen otazka penezenky. aby nezasmradl ve skrini, musim to objednat at to jezdi.


ovsem.


lexanka je uz hodne rozebrana. vzhledem k rozvoru a velikosti kol by se mi mohlo podarit vyrobit mu kasli z dratu a psh - a motal bych se nekde kolem scale desetiny. nejakej ranger rzr? dejte tipy, jestli znate nejaky povedeny side by side nebo co bych na to mohl spachat... :-) neco skejlovyho na vozejk za range rovera...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: horizon - SCX Smash

ještě nemáš ani rendže tak nevymejšlej něco jinýho nebuď jak já :-D a koukej dostavět jedno auto aby jsi mohl začít nový copak nevíš jak to je drahý? ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - SCX Smash

ja mam kamose, na co nemam, sahne do supliku a puci. takhle mu ojizdim pneumatiky, nicim disky, opotrebovavam kardany, ojebal jsem mu servo a tak..


;-)





....musim mu koupit dily, ktery ten stridacek ukroutil. tzn vsechno od prevodovky dal - vcetne samotnych ramen zaveseni :-D ... hlinik a par litru to jisti. pak bifi povari nebo wolff sletuje paradni ram, co ma to RZR a par šusplechů a laplí a mame polarise jak vysityho. v desetinovym meritku. se zadnim nahonem pekelne driftujiciho. jak to bude tezsi nebude to tak skakat (nebo dalsich nekolik penez a tlumice kovove, ze) ale jak se to panecku bude ovladat v tom driftu na pisku !!!


panecku to sem vymyslel vec






...range muzu dodelavat az budu mit elektro. honzik objevil alkohol a holky a beztak i drogy :-D tak uz nesedi u pajky v pokojicku..
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - SCX Smash

Tak jsem dnes zakopl v supliku o tuhle kastlicku a hned jsem se do ni pustil. Takovej odpocinek od toho scale drilu na range roveru. Nic jsem nemeril, jen rezal a lepil zbesile vterinakem. Samolepky kolem dokola byly brutalne houzevnaty, lepidlo stale zanechalo stopy az jsem se na to vyprd, pac tohle fakt nemusi bejt kdovi co. Je taky mozny ze se to hned polame :-D a barvy a stylizace lze u takovyho stroje menit snad obden. Takze opravdu jen volna inspirace. Puvodne mel malej defik ulohu cekani na vhodnou koupi mini podvozku s tuhejma a mel se stat papamobilem, pac to nikdo nechcete delat, takovou paradni predlohu. Ale to bych furt na neco cekal... No co. Tak to bude takovejhle fofrnik na absolutne nerealistickym podvozku... :-D :-D Ale polarise rzr z toho udelam, tohle je jen takova odbocka :FINE:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Uz je i nalakovano, najdu nejaky samolepky a drobet to vytunim a este vyfotim... :HOPS:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - SCX Smash

Barva je vyplodem jedineho spreje, ve kterym byla aspon pulka. Neb to byla metla, neodolal jsem a pridal tlusty lak.

Obrázek

Ty fendry se delaj cerny nebo jak to ma vypadat...? Nebo to sou blatniky a sou kastle? Asi jo :-D


No ale kazdopadne je super pocit uriznout defa. Kdo to nikdy neudelal je skoro panic :-D Kdo to dela bezne da mi za pravdu :oops:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - SCX Smash

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek




... A je to. Este tam nalepim nejakej magnet ze skrine at to drzi a muze se vyrazit :-)

Rychlovka, bez kitu a nejakyho retusovani, plac plac a jedem. Pro radost :-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - SCX Smash

Kastle na magnetech od skrine drzi tak, ze nejde ani sundat, utrhl jsem prilepenej magnet nez aby povolil ten. Ale jen co najdu neco cim to drzi tak to bude supr. Cervenej silikon na tesneni motoru je na to bezva ale uz ho nemam :-D . .. Jen jeste zajistim kastlicku proti posouvani zleva doprava.


Pri jizde uz to neni takovej vodvaz jako s lexankou, ale jak je to drobet tezsi tak je na to zas hezci koukat a i to pekne vypada kdyz to jede a poskakuje pres nerovnosti, jak ty dlouhy ramena pracujou. A i to celkem skace i kdyz uz ne 10 metru. Ale aspon to tak nedojebu :-D po par minutach jezdeni a foceni druhou rukou totiz ten stridak opet neco ukroutil ale vetsinou tohle spravi lepidlo a kleste a vohnout to zpatky a prilepit... :-D :-D

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - SCX Smash

Obrázek



...ja to rikal :-D . .. To bude tou barvou. Musi to bejt cerveny a pak to bude v poho. Koupim sprej a uvidite. No a taky se to musi vic prilepit no :-D
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: horizon - SCX Smash

To se dalo čekat :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - SCX Smash

No co co uz je to zase jeden kus.... Chce to s rozvahou :-D

Obrázek
...vecer dam maly video jak to jezdi
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - SCX Smash

Tak a je po difu. Zoubky jsou uz tak ocesane, ze na sebe nedosahnou. Musim potunit novym koleckem a i cvd at snizime ty razy skrz enormni vule vykousanych dogbounu.

Obrázek

Samosebou at tam dam jakoukoli vazelinu, po jedny jizde vypada takhle.

A je to nabiledni, protoze s tim toci takovahle salva medi

Obrázek

...a ta je takhle zaprasena :-D takze jak ze to delate... Vyplachnout v destilce....

Obrázek
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: horizon - SCX Smash

krasny foto do destrukcni galerie....

topic11604.html
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - SCX Smash

Jojo, copak destrukcni fotky :-D ....


Kluciii poradte. Co to je "ball diff"??

Ja tam mel takovej ten klasickej o trech kuzelovejch kolech, celkem vydrzel az jsem to necekal, ale objevil jsem tenhle, o stranku dal to maj i jen jako ND ten vnitrek. Co je to za figl? To neznam.... Poradte..

http://www.modelarina.cz/balldiff-woutdrivebbminitmlst2-p-6027.html
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: horizon - SCX Smash

Kuličkovej diferák určitě nebrat. Odešel by rychleji než planetovej.

Zpět na „Shortcourse“