Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Tak ta mě, kanimůra, naštvala.

Natesenej do Vimperka na oslnovani skoky a hrabackami jsem ji v predvecer akce vytah na pisek, ze se ty dve baterky zase snadno nabijou... A vona mrcha zdechla na protocenej dif.


Tak jsem se do no pustil..

Obrázek

Trnul jsem hruzou ze kdovi co se tam potkalo a... A vono jen plastovy kolecko za dve kila, obal difu.. Tak to mam celkem radost ze je tam plastovej dil kterej to takhle zachranuje. Hned objednam dva :-D ...

Obrázek


:-p

Ale ted babo (nebo nekdo kdo tomu hovi) rad. Je to naprosto suchy. Ni stopa po vazeline. Mam to nechat suchy nebo naplnit? V axialu mam vazelinu kde to jen jde. Tohle sice neni axial ale je to taky z ameriky tak poradte...
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Jestli tam je plast tak nechat suchý.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Hm hm hm... V tom malym ecx smash to je vsechno kovovy a tam jsem vazelinou naplnil... Tak snad OK, tohle necham suchy :FINE:
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Na SCT 22 je to suchý a drží to dobře. Tam jsou všechny kola v převodovce v plastu.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Vsechno se toci, vsechno jezdi, gumy po par baterkach krasne privykly potrebe nafukovat se a uz je to tedy opet spravne rychle... :OK:


...navic jsem zkratka neodolal a 3s je zkratka... Jako byste tam nasli este jeden motor :-D



Ne, zase takova pecka to neni, da se s tim normalne jezdit, i kdyz na regulatoru pisou, ze 3s je No offroad driving, ze je spis Max speed driving. Ze jako zadny THR/Brake THR/Brake.. :-D




A vazne pardooon za ty dnes opravdu vyjimecne hrozne fotky :-D ale to se proste neda :-D

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Pěkně ti to lítá po zadních, já to dnes byl taky projet tak se mrknu co ty moje patlanice a postnu to do vlákna ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Mi pride, ze sem vlastne prispivam jen tim, co se rozbilo :-D


Soudruzi za velkou louzi s tim jezdi asi vyhradne po zadnich, neb takovadle spojovacka rizeni narazena na kloubkach neni vic nez na paradu..

Obrázek

Tak jeste, ze jsem na mrnouse poridil minipidi kloubky a minimini zavitovcicicicku..

Obrázek
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Jak tak koukám,zlatej Blitz.Já měnil jen sem tam ložisko.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

No... Celkem to praska. Nebo s tim litam jak hovado. Ale pride mi ze ne, skacu s tim treba na tomhle hodinu v kuse :-D ale vsechno jsou to takovy rekl bych porad bezny prekazky....

Obrázek

I to spodni plato ma popraskany ty bocnice, vzadu prasknul drzak narazniku.... Ale je fakt ze ten to ma asi dovoleny, kdyz doskoci dik vetru (ne neee, me nesikovnosti nee, vetru!) na prdel tak bere celou vahu, ten na to narok ma...



To rizeni, to je pul hodinka sroubovani a zase se jezdi, alr kdyz nemas kloubky v supliku... Ted samosebou na ty emericky palce nic co v tom supliku mas nepasuje... :-D



Nevim, no. Kontrola trakce funguje paradne (bez tohp bych si fakt nezajezdil), lita to 2s 3s jako das, skace, ovladatelny, vsechno pekny, ale tri stranky servisu na foru nema zadnej short.


Cimz se neda rict ze bych do losiny znova nesel, jen bych si priplatil za tu race 22sct :FINE: podvozek totiz pracuje skvele, radost sledovat ty tlusty tlumice na asfaltu, sotoline, rozbitym.... Radost z jizdy na 100 procent. Pro srovnani se svetem dospelycb mi to prijde jako koupit si Alfu. Jezdi se s tim jako motokarou ale kdyz to neprodas do 60 tis km, tak ti zbyde pasticka ze ktery pada co muze :-D
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Kdyby si zatoužil po tý 22tce tak mám jednu pěknou na prodej.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Prej pojd jezdit do peny :-D


Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Zadni gumy uz budou pomaloucku out, jeste ale neco odhrabou :-)

Obrázek

Ty predni se na to psychicky pripravujou. Pokud jsme tedy panteiste.

Obrázek

... A bylo treba vysypat zadni kola. 3s je na tu zadokolku fakt hodne, jezdi se s tim hur nez s 2s, a hlavne - gumy musi byt vsude hezky prilepene a nesmi hazet... Takze tohle tam byt nemuze :FINE:

Obrázek


Ehm... :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

To je proste bozi lokalita... Pro expe tak na dve hodky jezdeni kanonama a vodou a supr pisecnejma sceneriema a pro shorta paradni draha s poradnejma X memetrovejma skokama na kros draze. Ja to tam raaaaad :-)

Obrázek

Obrázek


Jen bych s sebou potreboval fotografa protoze sam to ani nefotis ani nejezds.. Pisky utazeny,taky sypaci, 2s, 3s, sotolinka, vsechno tam je....
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

ty mu teda nakladas :FINE:
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Netvrdim ze vetsinou, ale casto losina vypada takhle

Obrázek

Poloosy drzi. Obcas je treba dat tu a tam na zadku lozisko po padesatikorune :mrgreen: ale neni to moc casty kdyz koupis kvalitni. Je to umerny tomu, jak dlouho vydrzis nemazat wdckem. Najit kompromis mezi suchym mazanim, pripadne nemazanim, a tim, jak vydrzis kdyz to zacne piskat. Pak uz jen WD a to je pocatek konce.

Obrázek


Ale ono se dojebe tu a tam neco kolem, takze to rozebiras a pri ty prilezitosti staci ocistit od smesi pisecku a wdcka a zachrana lozisek se tim udala.
...odkud ja tenhle obrazek znam? Joo, z predchozi stranky :evil: sakra pes...

Obrázek

Rad mam spojku utazenou, ale tady se budu muset naucit stelovat. Asfalt s vrstvickou pisku a 3s je zaruka dlouhych driftu se zvednutym prednim a krasne pridrepnutym zadnim, za mohutneho hazeni pisecku 5m za auto, ale nekdy se ohrata mekka guma za asfalt moc chytne a kde by spojka snad pomohla, bere prevodovka plastovemu obalu diferencialu i slysitelne zuby. Otazka je zda davat prachy za obaly ci prachy za osoupane spojky. Nechci ale prijit o srandu vrknuti plynu a okamziteho wheelie ci mocne hrabacky v jakykoliv situaci tim, ze povolim spojku. Snazim se jezdit jen na pisku, ale pres asfalt se tam jde a odolej... :-D :-D

A to davam jednu 3s 3000mah tak na 4 vyjety 2s 5000mah. Cili jakoze to tim moc netrapim.. :mrgreen:


Obrázek

A taky mizi tadyhlety vymezovaci podlozky a vyskakuje tu leva, tu prava poloosa. Snad se vlezou 0.3mm zakoupene tvrzene ve spojovacich materialech.. Pet a stalo to korunu :HOPS:





..taky jsem prezul osoupany gumky, dopredu obul puvodni spuntiky a zadek at si hrabe maxxisama. Jako dalsi koupim asi zase ty puvodni plus disky (jsou celkem rozbity od vecnych kamenu a hran bokem v driftu) i kdyz vyska spuntiku u novych vypada, jakoby s nima uz dva mesice nekdo jezdil :-D ty vee to za sezonu bude stat jak obouvat osobak :evil:

Zpět na „Shortcourse“