Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

horizon - Losi XXX SCT AVC

Je tu 18 topicu, z toho ani ne vsechny auta a ja uz sem cpu druhy. Ale mam z nej velkou radost a tak co, tak se pochlubim.

Obrázek

Obrázek

Zvolil jsem variantu se vsim vsudy protoze to obsahovalo par volovin co se mi dost siknou (treba hloupa nabijecka na lipo, ale umi 2A a ja dosud nabijel nejakou z vrtulnicku, 5000 mAh 2S nacpavala cca 11 hodin :-D ) a hlavne soupravu spektrum s timhle:

Obrázek

A po prvni hodine na pisku musim rict, ze to gyro je luxus. Tahly drifty, coz o to, ale pro 2WD naprosto zasadni trefovani smeru. Jedes na skokanek, najedes na nejakej bordel a razem te to hodi ze smeru a jedes nekam uplne jinam. Kdyz takhle 3x najizdis a sotva jednou skocis, otravuje to. A to mam slabost pro 2WD prave proto, ze to neni pro zadny prizdisrace. Ale tohle NE! Najede na kamen? Kola samy zatoci,udrzi smer, elektronika ubere plynu a - proste to jede rovne. Je to super a krasne jsem si zablbnul bez neustaleho pretaceni a pozor - dost zasadne to pomaha proti prevraceni. V zatacce proste tolikrat nezakopne, pac si proste drobet ubere a fakt, fakt z toho mam dobrej pocit.




Kastle zatim doznala jen slepeni nechutnych obrich napisu Losi, nedostal jsem k tomu zadnou samolepku tak asi sahnu pro nesmrtelnej arsik po axikovi a volepim to nejakejma kecama z nej.

Najdi 10 rozdilu...: (ti vsimavejsi mohou i vice :-D )

Obrázek


A povezte mi, jak se na takovou vec dela bordelkryt?? Mam takovou fajnou gumu a nevim jak to sikovne co nejvic schovat. Nebavi me ten bordel na mistech, ktery nejdou poradne vycistit....


Stridak je tam nejakej 3450 kV, asi v pohode, jezdi to po zadnich i na tom pisku, trhat gumy s 3s a vic me neba. I kdyz.. 3s to samosebou umi tak kdyz se naskytne ji prubnout... Nikdy nevis :-D



Co vy na ni, na Losinku?
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

V pondělí jsem si přivez slashe vxl 2wd a taky mazec ale gyro :-D To musí být teda velký rozdíl, já si furt říkám volšový ruce :-p

E: Bordel kryt mám originál ze síťky a okolo podvozku nalepený sucháč ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Ane jakej vobrazek toho krytu bys mel?
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Tyhle vozidla mám moc rád.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Večer ti to můžu blejsknout ale v podstatě to máš v předchozím příspěvku ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

:-D aha.... Ja myslel normalne nejaky podbehy, takovejdle prezervativ, to je hrozny :-D


A taky jsem mu vycuc 3 baterky (jedna 5000 za 20 min, co to je tohle, to neznam... S tim malym smradem jezdim na 1300 tristvrte hodiny ...

Obrázek




A musim rict, ze ta kontrola trakce je naprosto bozi. Furt jsem kroutil s cudlikem na citlivost a jednu baterku jsem si dal z hecu na vypnuto a po chvili jezdeni me to neustaly pretaceni a crashe prestalo bavit. Sem to honem honem zas zapinal a krouzil a krouzil a krouzil a skakal a skakal a skakal a driftil driftil driftil.... Ooooo...... :FINE:
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Ty kryty jen na šásko maj stejnej význam jako díry v kastli a to ten že se tim eliminuje "padákovej" efekt při skoku kdy ti auto plachtí ve vzduchu. Proto se nedělaj nějaky podběhy či podobný ... na tyhle auta.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Jsi mi udělal radost.LOSIny jsou moje oblíbený :OK:

Docela jsi mě překvapil s tím AVC.Jsem to bral jako berličku pro začátečníka,ale nevidím důvod ho nevyužívat....

Bordelkryty nepoužívám,páč to netahám do bláta,ale mám od Outerwears prefilter na čmouda a fungoval perfecto :OK:


Co se týče 2S versus 3S tak není co srovnávat. :-D Je to neuvěřitelnej rozdíl v zábavě....Testni a uvidíš .. :-D
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Tu to máš Míro

Obrázek

Dokola vany nalepený sucháč a na krytu přišitý sucháč.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Jo, sem zvedav. Uz jsme domluveny s kumpanem ze na to zkraje tydne vlitnem a uvidime. Teda bojim se ze bude chudak muset hned objednavat pet baterek :-D ...



Ale este jednou, uz naposledy, na tu stabilizaci zapeju chvalu. To dela z ty dvoukolky sice porad blbe,ale rozhodne riditelny stroj. A zustava kouzlo zadniho nahonu.

A vykoumal jsem, ze je to fakt hodne citlivy. Je treba k tomu mit digitalni servo, aby to stihalo delat ty korekce, ale co me dostalo je, jak to ovlivnuje knedlik. Na prilnavym asfaltu pri VYP s plynem hned zveda predek. Pri plny kontrole to na stejnym povrchu sice malinko protaci zadni kola, ale predek se jen nadechne - ale kola zustanou dole a jen lizaj asfalt. No a vsechno mezitim se da plynule nastavit knoflikem se 150° chodem. Je to fakt precizne a velmi presne naladenej software, reaguje to proste okamzite, takovy pohyby volantem a citlivosts plynem proste v zivote nemuzes zmaknout. To mas jako ESP u auta.


:-D konec toho uzasu :-D uz se nad tim vic rozplyvat nebudu. Baterky jsem dnes vyjel vsechny tri dvaktat :-D a to sem byl v praci :-D

kupte si ten prijimac rovnou, tady neni o cem :arrow: :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

:oops: vida, ja fakt myslel ze udelam nejaky pekne natvarovany podbehy.... Heh...no tak to budu muset nejakej sehnat.




Hele, a co, mazete ty naboje a tak? Teflon? At neobjednavam pristi tyden loziska a cvd poloosy. ... Takovy věčný otázky co :-D
Uživatelský avatar
BJ SKID
Uživatel
Příspěvky: 299
Registrován: 07.01.2014 19:10
Bydliště: Přerov IX

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Taky pridám reakci, jelikož již nějaký ten pátek dvojkolkove shorty jezdím ;-)

Ten system pozoruji z dalky a nemuzu tedy říct vlastní zkušenost, ALE

- to krásný na řízení 2WD shortu je pravě to umění to krotit dát tomu ten pravej díl natočení a plynu
- tohle je pro mně berlička pro malý kluky, kteří si chtěly koupil auto na blbnutí a zapomněly ze bez 4x4 to tak lehky nebude

- za mně je to jak používat CHEATY ve hrách, a připravení se o to nádherný co dokáze 2WD nabídnout.

:NO: :NO: :NO:
Vaterra Twin Hammers, BLITZ ESE /HPI - FLUX WARP/,Schumacher CAT SX2 a SX3
http://www.youtube.com/watch?v=Ktkg7qahDL4
Fotoaktivita:
http://lhudecek.rajce.idnes.cz/
http://www.digimanie.cz/forum/member.php/315659-BJ-SKID
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

kluci dneska jsem to u Míry viděl,a jakožto exmajitel HPI Blitze,musím souhlasně přikývnout.Názory o berličkách samozřejmě beru a respektuju,ale přece to jde vždycky vypnout!!!A člověk kterej primárně jezdí expe a tohle má na vyblbnutí,ale zas 4 kola ho neosloví,tak je to super.Být to neodstavitelná funkce,tak souhlasím,ale tady je opravdu velké ALE,chce to vidět,vyzkoušet.Majitel je nadšen a tak to má být,tímto gratulace ke koupi a at to slouží :OK:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

To je slovo do pranice, já to jezdím druhý den tedy jen na 2s a už mi to dnes připadalo že bych chtěl ještě víc :-D Taky to bude o nastavení odklonů a sbíhavosti, neposlední řadě svornosti :-p

Zpět na „Shortcourse“