Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

SAWBACK TWINS

Konečně jsem se taky odhodlal a pořídil prckům sawbecky.
Obrázek

Nebudu sem dávat fotky ze stavby stavebnice, protože jich je všude hafo. Jediný co bych vytknul Gmade je kurevská vůle v ložiscích. Nevím od kterýho číňana je berou, ale je to fakt hrůza. Hlavně na hřídeli hrušky a výstupní hřídeli převodovky. Jsou tam malá ložiska 5x8x2,5. Musím je objednat a vyměnit.
Obrázek
Obrázek

Jinak stavebnice je blbuvzdorná a podle manuálu lehce složitelná. Co jsem nepoužil je kryt kastlíku na přijímač. Místo něj jsem si vysochal kastlík na baterku a ten použil zárověň jako dekl.
Obrázek
Obrázek
Obrázek



Régl je vodotěsnej, takže se nemusí schovávat a je tam kde má podle inštrukcí být ;-)
Kola jsem dal prcků TTCčka 120mm. Nechal jsem se inspirovat na youtubu a když to viděli prcci, tak bylo vymalováno. Ještě že jsem doma měl dvě sady :-)
https://www.youtube.com/watch?v=rvzTgk-Q6oE

Od Blize jsem pořídil jetou boudu co měl na Ještědu abych si mohl vyzkoušet jak to bude sedět. :-p
Obrázek
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SAWBACK TWINS

Je to první lisťák v baráku, tak si musím zvykat na menší křížení, ale budou s tím jezdit prcci což mě uklidňuje. Jinak po testech na Moravě budu určitě dělat antivrapy, protože to listí moc dobže nesnáší prudké brždění což bude u těch mojich divočáků pravidlem :-p
Obrázek
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: SAWBACK TWINS

Jé hele, Patt žije 8)
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SAWBACK TWINS

Tak a mám to za sebou ;-) Oba podvozky jsou smontovaný. Ještě nášlapy a zadní nárazníky a bude se lakovat lexan. Co musím korejským soudruhům vytknout jsou vůle v sedlech ložisek hrušky a převodovky. Vyřešil jsem to již vyzkoušenou metodou mikroténového sáčku. Tentokráte na čtyřikrát přeloženého. Všechno vypadá betélně krom kardanů, ale rád se nechám přesvědčit, že něco vydrží. Uvidíme po testech v terénu. Taky mám strach z prudkého brždění což budou moji myšáci dělat moc rádi. Trpěj přitom listy jak sviňa, takže možná přijde nařadu antivrap podle vzoru Blize, který jsem viděl v akci.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SAWBACK TWINS

Ještě jsem zapomněl na použitou elektroniku a převod. Jelikož jsem měl v šuplíku dva nové motory HIMOTO 550 HP a 120 milimetrová kola musel jsem zmenšit pastorek na 9z. I tak to má rychlost CCčka v základu :-D Regly jsou Mtroniks rock crawler a serva analog TGY 1501 s tahem 17kg při 6V.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: SAWBACK TWINS

Nejsou ty motory náhodou na vyšší napětí?
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SAWBACK TWINS

milan008 píše:Nejsou ty motory náhodou na vyšší napětí?


Je to alternativa na GT 550 Mílo. Alespoň mi to při prodeji tvrdil Bliz. Zkusím pozjišťovat. Má to mít 25000 ot/min ale pro jakém napětí netuším :-p
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SAWBACK TWINS

.....jsou, ale ma to spoustu lidi i na 2S a jezdi to suprove. Ma to silu. Dokonce to umi zhasinat svetla kdyz to zabere. Ja ho nemam, ale kluci jo a bez potizi. Az odejde plechovka speed eco tak do nej du taky.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: SAWBACK TWINS

No, právě, že jsou na 14,5 V, tak jsem si říkal, že když se honí prakticky na půlku, že asi nebudou mít sílu v rozběhu.... :-p
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SAWBACK TWINS

Nooo kolik mu das proudu, tolik ti da sily. To je jako dyby te Klicko (asi jedno kerej) mlatil jen levou rukou.. :-D rozumis, sice jen napul, ale furt te mlati Klicko
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SAWBACK TWINS

Zkoušel jsem ho na lipolku 2S a má síly až až ;-)
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: SAWBACK TWINS

v sawbackovy sem tenhle motor zažil a je to bomba....kdyby se mi tam vešel tak ho tam mam taky.Ten malej pastorek je dobrá volba protože s origo je to raketa a už vidim tvoje potomky jak někoho sejmou omylem do kotníku... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SAWBACK TWINS

cendab píše:v sawbackovy sem tenhle motor zažil a je to bomba....kdyby se mi tam vešel tak ho tam mam taky.Ten malej pastorek je dobrá volba protože s origo je to raketa a už vidim tvoje potomky jak někoho sejmou omylem do kotníku... 8)



Přesně tak Čendo. Jsou to sadisti po mamince :hura:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SAWBACK TWINS

Heh, taky te mlati zena? Super, je nas vic... :-D
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: SAWBACK TWINS

No jo ale u Patta je to v rámci výcviku.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM

Zpět na „Gmade“