Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

klucí moc gratuluju držel jsem vám palce to je super :HOPS: :FINE: :FINE: :FINE: :BYE:
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

Tak jsem konečně zpátky ze StoneRocker festivalu. Musím říct, že akce naprosto parádní, lidi báječní, pořadatelé ochotní, vše dobře připraveno, sice sekce na Street class občas těžší, než by kdo čekal, ale i tak vše parádní. Chci poděkovat všem lidem za bezva zábavu, za rady, za smích, za pomoct a hlavně gratuluju klukům za úspěchy!
Co se týče mě, tak jel jsem původně jen jako kameraman, což se podařilo, mám nějaký skoro 2 hodiny záběrů všeho možného, ale taky jsem zajezdil pár sekcí jen mimo soutěž. Takže v blízké době očekávejte video z této super akce :)
Díky moc lidi! :))


Obrázek
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
ch77p
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 23.09.2013 19:41
Bydliště: Komárov

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

Teda pánové,veeelkáá gratulace,muselo to být super. 8o :tleskam: :FINE: :hura: :CIAO:
1:10 HBX-Subaru Impreza WRC
1:10 HBX-Škoda Fooobia WRC
1:10 TT-01-BMW M3
1:10 TLko-Monster-Jeep Grand Cherokee-plánovaná přestavba na expedice
1:9.5 TATRA 815 Dakar 1987-pokus o expedice
1:9.5 Příprava na RC-Tatra -148
1:9.5 Příprava na RC-Tatra -815
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

kurva hoši to byla aspoň úroveň!! boží akce jak svině .... zajezdili jsme si hafooo a výborně ... už v pátek bylo v kempu jednoznačné, kdo tam diktoval scénu a ano byli jsme to my! šlo nás slyšet až do vesnice a organizátoři už naše borce automaticky posílali dozadu vlevo, protože podle bordelu věděli, že to je ček repablik! pátek i sobota luxusní ožíračka, co jinýho že, perfektní partia, takže prdel jak hovado.

celé to tam měl pod taktovou Brian Parker, totální blázen a šoumen, furt mezi náma pobíhal, vykládal si s náma, nadšeně nám očumoval auta a furt se s náma fotil, borec jak svině.

než jsme pochopili co se po nás chce, jaká je zhruba pointa závodu a hlavně kam se jede, tak to bylo zprvu dost chaotické, trochu jsme byli nasraní, že co to je za cypárnu. ale pak jsme se chytli a jeli jsme od 11 skoro do pěti v kuse ... terén dost extrém, pro vyloženě skejlovky nic moc, bylo to fakt destrukční, prostě skály jak hovado. bez lan a navijáků bychom si ani neprdli. já mám rád extrémy, takže si nestěžuju ... ale kluci to tam docela obouchali no. hodnocení závodu nechápal vůbec nikdo, ale neřešili jsme to, prostě for fun. a fakt to vyhrál ten šulda z talibanu, prostě masakr jak prase. chvíli po předání ceny už běhal nahatej po kempu s cedulí 1st Place před ohanbím.

neděle byla v podobném duchu, musím říct, že jsme borci, protože jsme jako jedni z prvních v evropě jezdili s axial yeti ... konkrétně tedá já ho měl v ruce úplně první, takže jsem nejlepší. :lol: je to totální hovado, absolutní bestie, prostě auto pro velký kluky. půjčil nám to víceprezident z axialu ... ukazoval jsem mu naše užovky a dost čuměl, byl z toho celkem vyplesklej. tak jsem mu povykládal, jak jezdí borci v česku. v neděli už to povyhrávali maďaři, konkrétně celý tým organizátorů vyhrál první místo, tak pohoda :lol: a to jsme si se sistrim naivně chtěli brát českou vlajku kolem krku, protože jsme to zajeli jako fakt jako dobře a já už si vybíral, na kterou poličku si dám pohár. :lol:

po sobotním závodě byla totálně brutální tombola ... rozdávali ceny asi hodinu a půl, rozdali tak dvacet stavebnic podvozků a mraky pneumatik a kokotin a flašek na pití od axialu, ze kterých chutná všechno mnohem líp. největší smolaři byli dva kluci od nás (na forum moc nechodí) co odjeli chvíli před vyhlášením, jeden z nich vyhrál stavebnici buggyny a druhej nové gumy, ale bohužel to propadlo nějakým skopčákům, fakt jako asi nasere no :lol: fakt jsme si to užili, obrovská nová zkušenost a spousta zážitků ... maďaři by chtěli jejich závody udělat i u nás, ale nějak jsme se shodli, že u nás na to asi není úplně ten ideální plácek a hlavně lidi, kteří by si to fakt vzali na starost a zorganizovali to .... no asi tak ve stručnosti moje postřehy :lol: budu s láskou vzpomínat na luxus akci
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

Ondra to tu vše vypsal a vystihl to úplně přesně. Byla to fakt velká paráda. Jsem moc rád, že jsem Vás všechny poznal konečně osobně. Sešla se opravdu super parta a včera večer jsem se mohl pochcat smíchy :-D

Tady jsou fotky od "paní Pítový" :lol: , takže občas omluvte kvalitu. Ona měla ten foťák poprvé v ruce.
http://pitaw.rajce.idnes.cz/STONEROCKER_Festival_Austria_Retz_2014/

A včera vítěz ve velmi dobré náladě souhlasil se zveřejněním, takže ještě jednou gratuluju :BYE:

Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

Tak paráda, jsem rád, že jste si to užili a libově reprezentovali!!! Blahopřeju!!!
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

Fotky pěkný. Hele, co to je za lampióny, ty kulatý bazmeky na střeše?
Obrázek
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

To byla jízda zručnosti,vičko od minerálky a pinpongáč
8)
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

Ah zóóó... díky za vysvětlení. Vony ty pingpongáče jak jsou na fotkách nasvícený od ramp, tak vypadají jak lampičky :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

Takže o "summary" se postaral skvěle Swinak. Z mého pohledu taky - skvělá akce, sobotní závod mě bavil hrozně moc, neděle mi nějak nešla a po třech brankách jsme nikdo neměli náladu jet a tak jsme se na to vybodli, ale možná dobře, protože i tak jsme se domů dostali někdy kolem šestky.

Večerní párty skutečně stály za to. Včerejší debata s maďarama (se Swinákem) byla fakt prdel...
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

Hele sWine líp bych to nenapsal, fakt jsem si to užil :-)
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

Povedená akce,wagon už má patinu,byla prdel jak swině
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

http://balu67.rajce.idnes.cz/Stoneroker ... V_1757.jpg
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

Hned jdu psát článek do časáku, dokud jsem ještě v té euforii. Jako dnes to byl pro mě celkem zážitek, organizátor Daniel mě zavedl do stánku od Axialu a tam jsem si dost slušně povykládal prakticky s top managementem firmy. S viceprezidentem axialu a pak marketingovým manažerem, pak se k tomu přimotala nějaká marketingová manažerka od Hobicca ... jak jsem mluvil o časáku, tak je to začalo hodně zajímat, bo taková medializace je pro sponzory ta nejlepší odměna prej, tak to musím sepsat nějak smysluplně, mám plnou kapsu jejich vizitek, že to chcou poslat na mail. Pak jsem si dal scuka s Parkerem a ve stanu jsme probrali nějakou historii a další vizi tady těchto akcí .... asi to je trapný ale jako mě to zajímavě obohatilo :lol: Ukazoval jsem jim rozdíly mezi užovkou a seriovkou, na origo žloutkovi jsem demonstroval jak maj na pyču řízení a ukazoval jsem mu moje osekané těhlice with good ackerman geometry :lol: celkem nadšenej si to tam fotil a zajímal se jak to jezdíme u nás .... jako dobrý ty voe. V noci jsme si každej vzali flašku do kapsy a šli jsme za těma organizátorama na kus řeči - měli jsme snad morgana, zelenou a nějakou slivku, tak to tam všecko do sebe klopili .. no ten komisař, co mu bylo asi třináct byl solidně na sračku :lol: :lol: Se stiifiim jsme podrtili toho yetiho ale stanik mu teda dával větší kládu, já jim to nechtěl rozbít, ale fakt to vydrží nesmysl ... ve špatných rukách to ale bude těžká zbraň :NO: prej to bude v evropě někdy za pět týdnů
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

No nejlepší slova byly napsaný, já jsem byl maximálně spokojenej.. celej víkend naprosto bomba. Večerní prča pod neskvělější plachtou s nejskvělejší partou.

Dík moc kluci :OK:

fotky dám zítra, zapomněl jsem v autě datovej kýbl k telefonu
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: STONEROCKER Festival - Recon G6 - Trial & Crawler, Austr

**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**

Zpět na „Zahraniční akce / International Events“