Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: Rakousko trička

Jasny no...hele mozna ho tam mit budou mozna ne...ja bych nechal Paliho at upravi tu jeho verzi a kdo si bude chtit koupit koupi kdo ne ten ne :FINE:
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Rakousko trička

No je fakt že by asi bylo zajímavější kdyby podle triček poznali od kud jsme a né kde jsme...to všichni myslim poznaj na místě... :P Fakt by třeba stačilo mít na triku odkaz na Čr a Forum... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Rakousko trička

Ja to triko chci kdyz bude i s festivalem, jinak to pro mne ztraci vyznam, triko s forem si muzu nechat udelat jak chci. Navrh se mi libi a smejlik mne nevadi, barva cervena-proc ne. Diky ze se k tomu vubec nekdo odhodlal. Takze prosim jedno XL, diky Jura.
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Rakousko trička

No sakra taky pravda, jako tež bych chtěl to triko s festivalem, jak říká Čefa. Ale taky otázka, jestli fakt nenarušíme nějaké autorské práva ... že si prostě z jejich značky uděláme svoje tričko, někdo může říct, že si na tom někdo dělá byznys ... nevím jak tyhle kopyrajty fungují ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Rakousko trička

No jestli to klapne (tzn. dostanu doma zelenou) a někde na místě bude "stánek" či "neoznačená dodávka", taky bych jedno XL tričko na místě vzal. Jestli teda můžu, když nebudu závodit? 8o
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Rakousko trička

Tak v tom pripade to udelat ve "smyslu" narodnich dresu jako aby bylo jasny ze je to pro nas udalost tz. Symbolicky rakouska orlice/cesky lev datum nazev udalosti a na zadech co je uz v navrhu...SAMOZREJMNE SE V PRAVIDLECH POUZIVANI ZNAKU NEORIENTUJU tak opatrne a hlavne mne neposilejte do pr.ele tam su furt ... diky.
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Rakousko trička

kluci sorry, ale už se v tom vůbec neorientuju, co člověk to jinej názor, posledí příspěvek je úplně mimo mísu několikaberevný triko s orlicí, když to tady už řešíme několik stránek, červená barva jednobarevný potisk. Někdo auto chce jinej ne, někdo chce CZECH REPUBLIC nekdo AUSTRIA, je totální blbost psát na triko Austria to snad každej ví, každej se tě bude ptát odkud jste přijeli. Někdo psal že tam chce RECON někdo nechce znak fóra. Bylo by dobrý dopracovat se postupně nějakému návrhu. Zatim se nám to spíš rozpadá :-D někdo nechce červenou, pokud jste chtěli trika jako team měli by být stejná. V tom je demokracie fakt na nic, měl by se určit člověk kterej řekne co tam bude, jinak bude triko na rok 2015
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: Rakousko trička

souhlas zvrhlo se to uplne :-D nechal bych stifiiho at to s Palim vykomunikuje na zaver se sem hodi navrh na mikinu a triko a pak uz kdo bude chtit si objedena co bude chtit (triko/mikcu) :OK:
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Rakousko trička

Takže pánové s ohledem na to, co se tu začalo dít, téma zamykám. Domluvil jsem se PALIm, že během zítřka tady bude definitivní návrh. Dohodli jsme řešení, které doufám uspokojí příznivce jedné i druhé strany jestli název akce ano/ne.

Trika zůstanou červená, mikiny budou modré. Dámská trika se podle počtu zájemců prověří dostupnost atd.

Diskuze líbí / nelíbí se tedy tímto utíná, když někdo bude mít opravdu nějakou závažnou připomínku, tak mě do SZ.

Děkuji za pozornost a zůstaňte naladěni!
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Rakousko trička

Obrázek

Obrázek

Definitivní návrh provedení trik a mikin - ceny zůstávají - triko 250,- mikča 600,-

ZÁVAZNÉ!!! objednávky do SZ Palimu, nebo na mail polepto@gmail.com do večera čtvtka 2.10.
V pátek 3.10. Pali zveřejní seznam, kde se zkontrolujete, že máte triko objednané.

Pokud budete chtít textil poslat, tak na dobírku s poštovným 100,- Kč
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Rakousko trička

Předkládám poslední verzi tabulky trik a mikin. Případné připomínky Palimu do SZ, nebo na mě.

Obrázek

Ještě jedna věc. Odemykám to tady a upozorňuji, že debata ke vzhledu trik už je samozřejmě bezpředmětná, nicméně kdyby někdo měl něco k dopravě atd, tak ať má možnost.
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Rakousko trička

U mně až v Rakousku (předání)
,,Dělání, dělání to nám hrůzu nahání"
-------------------------------------------------
RC OFFROAD KLUB PLZEŇ
http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Rakousko trička

OK, takže Růža, Čefa a Sistri si to berou taky tam. Předpokládám že Kubánci a pan Droxík také, tudíž Pavle všechno to hrň sem ke mě.
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Rakousko trička

Jasně, Míro, hoď mi to k tobě :)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Rakousko trička

Taky vemu až na místě...doufám že při prodeji v Rakousku za to nebudeš chtít éčka... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM

Zpět na „Zahraniční akce / International Events“