Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Rakousko trička

Černá zeštíhluje...a když bude bílej potisk můžu si fixkou vybarvit vlaječku.... :P
A neni na něm vidět špína...pokud to neni semeno... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Rakousko trička

Ale klíd... Co trika červený s černým potiskem a mikiny opačně? Co ten Pali, už něco vymyslel? Kdyby se to stihlo do MH! To by bylo super!
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Rakousko trička

stiifii píše:Taky mate červen kšiltovky jestli sis nevšiml... jedes do rakouska? Umis zaridit barevny vysivany trika mikiny za normalni cenu? ne? tak prosim :arrow:


Díky, jsi 1
Už se na Tebe těším...
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Rakousko trička

konečně se na mě někdo těší :YOP:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Rakousko trička

Ahoj kluci tady je moje nabídka

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Rakousko trička

zdar taky určitě chci, teď nevím co z toho ... jako na chození v tričku to tam nebude asi určitě no. ale obávám se, že ani na mikinu :lol: trochu mě mrzí, že nějak vyšuměla ta písková barva, to jsem chtěl moc. černou taky nechci .... ta červená hm hm ... triko jo, červenou mikču bych asi nechtěl.

k návrhu, font písma je dobrý, tak nějak jsem si to maloval, ale to maličké autíčko ze smajlíkem, mi přijde teda docela nevhodné, takové dětské ... myslel jsem, že bude silueta nějakého wranglera nebo tak ... jako fakt tereňáku. dopředu bych možná místo toho dal logo fora ale je jasný, že když si každý přijde říct, jak by to chtěl on, tak se to nedá do kupy nikdy. tak to je jen takový můj pohled no :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Rakousko trička

sWiNe píše:
k návrhu, font písma je dobrý, tak nějak jsem si to maloval, ale to maličké autíčko ze smajlíkem, mi přijde teda docela nevhodné, takové dětské ... myslel jsem, že bude silueta nějakého wranglera nebo tak ... jako fakt tereňáku. dopředu bych možná místo toho dal logo fora ale je jasný, že když si každý přijde říct, jak by to chtěl on, tak se to nedá do kupy nikdy. tak to je jen takový můj pohled no :lol:


Já tedy souhlasím s vepříkem.. Triko dobrý, moc pěkný, ale smajlik káru určo ne. Nebude to dětský den. A logo forum bych vložil také.
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Rakousko trička

Auticko se smajlikem pryc... myslim ze klidne muzem ten velkej obraz dat do predu, dat tam kompletni datum kdy se to kona a urcite misto czech republic dat austria takhle to vypda ze Retz je v čr, a na zada asi rc4x4.cz czech RCoffroad tym ? Co? jeste bych polemizoval na tim jestli neprohodit proporcne v tom logu stone rocker a festival...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: Rakousko trička

jooo me se to ale libi :OK: a nechal bych tam i to maly auticko...libi se mi ten jeho obecnej vzhled..uz vidim jak nekdo bude pindat kdyz tam das wranglera ze jede s defikem nebo podobne....ale vyhodil bych z toho ten smile to souhlas...a na predek bych taky videl spis to logo fora
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Rakousko trička

stiifii píše:Auticko se smajlikem pryc... myslim ze klidne muzem ten velkej obraz dat do predu, dat tam kompletni datum kdy se to kona a urcite misto czech republic dat austria takhle to vypda ze Retz je v čr, a na zada asi rc4x4.cz czech RCoffroad tym ? Co? jeste bych polemizoval na tim jestli neprohodit proporcne v tom logu stone rocker a festival...


hm vidíš, dobrá připomínka. fakt by tam mělo být Austria ... změna proporcí taky dobrý, přece jen důležitější je tam pojem Stonerocker než Festival.

Já bych teda dal dozadu to samé se změnou proporcí toho hlavního nadpisu, Austria místo Czech Republic, vyhodit smajlíka minimálně ... pokud někdo bude pindat, že nechce wranglera, tak si to prostě nekoupí. Nebo Willys třeba ... z boku jakože cabrio se zvedlým čelním sklem, to bude takové jednoznačné. A vpředu bych dal logo fora s nápisem rc4x4.cz a pod tím asi CZECH REPUBLIC ... zas my v žádném rc tymu nejsme ne? :lol: ale tak je to na vás, stiifii je hlavní iniciátor
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Rakousko trička

A jeste by treba vzadu mel bejt napis RECON nebo jak to tam je :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Rakousko trička

stiffi - pokud udelam stejne velky napis vzadu a vepredu, bude cena 400,- za triko a 750,- za mikinu co vy na to? snažil jsem se udělat co nejlevnější variantu.
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Rakousko trička

Pali možná jsi to špatně pochopil. Šlo nám jen o změnu velikost slov Stonerocker a Festival. Takže výsledná velikost by byla vlastně stejná. Velikost loga vepředu bychom nechali stejnou, jak tam máš teď ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Rakousko trička

sWiNe píše:Pali možná jsi to špatně pochopil. Šlo nám jen o změnu velikost slov Stonerocker a Festival. Takže výsledná velikost by byla vlastně stejná. Velikost loga vepředu bychom nechali stejnou, jak tam máš teď ...


Auticko se smajlikem pryc... myslim ze klidne muzem ten velkej obraz dat do predu, dat tam kompletni datum kdy se to kona a urcite misto czech republic dat austria takhle to vypda ze Retz je v čr, a na zada asi rc4x4.cz czech RCoffroad tym ? Co? jeste bych polemizoval na tim jestli neprohodit proporcne v tom logu stone rocker a festival...


stiffi chtěl dát dopředu to velký a dozadu rc4x4offroad tym to nemůžu udělat malinký na zádech
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Rakousko trička

dobry.... tak dopredu logo fora rc4x4.cz a czech republic a dozadu to velky logo s tim ze tam bude austria a kompletni datum....
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "

Zpět na „Zahraniční akce / International Events“