Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Rc polygon Ludgeřovice

Tak trať na sobotu je nachystána. Byli jsme dneska spotřebovat poslední kameny na výložení svahů a vytvořili další překážky. Branky budou postaveny lehce, páč pojedou i děcka a expedičáci. Zkrátka takové pohodové ježdění pro zábavu a test pro poslední závod.
Diplomy jsou už taky vytištěny a dobré počásko objednané, tak nic nebrání tomu, abychom se v sobotu 20.9.2014, mezi 9-9.30 hod., sešli u nás na trati. Trať je za ZŠ Ludgeřovice (barevná budova), na ulici Markvartovická (směr Markvartovice), 100m za kostelem doleva a po 50m parkoviště na pravé straně. Popř. 605 449 800. Mapu neumím vložit, na to jsem lopata. Občerstvení a sezení sebou.
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Rc polygon Ludgeřovice

CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Rc polygon Ludgeřovice

Super,Díky :OK:
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Rc polygon Ludgeřovice

Omlouvám se, z rodinných důvodů se akce nezúčastním
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
BERTO
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 20.04.2014 10:50

Re: Rc polygon Ludgeřovice

Vážení přiznivci RC TRIALU , závodníci kategorie dětí
Ostravský RC klub Ludgéřovice ve spolupráci s RC trial BERTO z Valšova u Bruntálu pro Vás připravily věcné ceny a poháry pro nejlepší závodníky.Za tým organizátorů se těšíme i my na sobotní závody.

Obrázek
Cat pásový nakladač
Cat buldozer
Liebherr pásový bagr
Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Scania -tahač s podvalníkem
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger
Uživatelský avatar
hombre69
Uživatel
Příspěvky: 461
Registrován: 30.03.2013 15:01
Bydliště: Dašice

Re: Rc polygon Ludgeřovice

Kiki píše:To Slávek: pochopil jsi dobře, do 22 a nad 22cm. Značku podvozku neřešíme, rozhodující jsou šířky náprav.
Mladým nemusíte nikdo půjčovat auta, to jim půjčím já a možná Radim, jestli zprovozní expedičku.
Jinak Denda jede taky s CC. Já zatím s Axíkem, protože nový CC podvozek nemám ještě překopaný a do příštího týdne to nestihnu. Snad na náš závod v listopadu.
Rovinaté a cestičkové to je, ale pastičky se tam vymyslet dají. Ale je to dělané především pro děcka.
Na příští rok jsou v plánu dva další, větší, kopce na trucktrial a spousta dalších vychytávek. Ale v tom počtu, v kterém to stavíme, to jde pomalu.

každopádně já svoje pujčím ;-) at se deti baví :YOP:
ReelyElektroRockCrawler/JeepWrangler
AxialSCX10/JeepWranglerRubicon
HimotoHI4170/Shortcourse
TrialCar/AxialSCX10/Chassis homemade/ChevroletEarly50sPickup
TrucTrialCar/HomemadeSCX11.2/Chassis homemade/V3s (Vejtřaska)Závodní model
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Rc polygon Ludgeřovice

Já taky :OK:
Uživatelský avatar
670210
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 09.11.2013 21:26

Re: Rc polygon Ludgeřovice

jejda jejda to me to mrzi, neurvu se z práce v nemecku tak se svým nezuzenym milackem se nezucastnim, drzim palce nejlepsim! :OK:
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Rc polygon Ludgeřovice

Máme za sebou další závod mladých modelářů a zkušební závod na otestování povrchu pro průjezd více aut a stavbu více sekcí i s omlíkováním.
Postavili jsme 4 sekce, aby se závod moc neprotahoval. Startovní pole bylo rozděleno do tří skupin. A to juniory, rozchod do 22cm a nad 22cm. Typ podvozku se neřešil. Díky tomuto rozdělení jsme předešli jakýmkoliv debatám o výhodách (či nevýhodách) užovek. A fungovalo to! Proto jsme se domluvili, že toto rozdělení budeme praktikovat i nadále. Tak, jako prostřídání všech dospělých jezdců v komisařování. Tam nevznikl také žádný problém a závod pěkně odsýpal.
Trať jsme využili asi z poloviny, takže místa na stavění sekcí je dost. Povrch taky obstál a žádné větší vyhrabávání se nekonalo (z čehož jsem měl trochu obavy). Sekce byly postaveny spíš lehčí, aby byly sjízdné i pro mlaďochy, ale i my jsme se občas dostali do úzkých. A překážky a pasti dostaly od účastníků dnešního ježdění pochvalu. Takže v souhrnu jsme s tratí spokojení a jsme nachystáni na listopadový závod.
Celkově se akce hodně podařila a účastníci, myslím, byli spokojeni. Alespoň dle ohlasů.
Ještě nesmím zapomenout poděkovat Slávkovi - Bertovi za poháry a ceny útěchy, které věnoval do kategorie juniorů. Toto byla pro děcka velká motivace. A za páteční rumovou opici, kterou, společně se Stormem, věnovali mi. :-( :-D
A ještě výsledky.
Junioři:
1. Michal Boháč - 63 b.
2. Ondra Černík - 85 b.
3. David Neuhubel - 117 b.
4. Radka Pavlicová - 122 b.
5. Luboš Adámek - 128 b.
6. Kryštof Bauer - 131 b.
7. Richard Bauer - 212 b.

Obrázek

Kategorie 1 - rozchod do 22cm
1. Radim Pavlica - 17 b.
2. Libor Neuhubel - 65 b.
3. Ondra Boháč - 69 b.
4. Denča Kohoutková - 101 b.

Obrázek

Kategorie 2 - rozchod nad 22cm
1. Slávek Kolařík - 54 b.
2. Jarek Kohoutek - 90 b.
3. Lucka Kuběnová - 120 b.
4. David Bauer - 215 b.

Obrázek

Závěrem všem díky za pohodový závod ( po kterém mě, po dlouhé době, nebolely nohy) a pěkně prožitou sobotu.
Více foto na: http://rc-model-ludgerovice.rajce.idnes.cz/Zkusebni_zavod_20.9.2014
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Rc polygon Ludgeřovice

:tleskam: Blahopřeji k úspěšnému testu a už se moc těším na závod :tleskam:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
BERTO
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 20.04.2014 10:50

Re: Rc polygon Ludgeřovice

Kikine,Hombre,Radime a Denčo
díky za příjemné sobotní závody.Máte to krásně vybudované a prostředí se dá skoro přirovnat k DMR.Klobouk dolů před organizací celého závodu.Příjemně mě /a to asi nesem sám/ překvapilo rozdělení do 3. logických kategorií.Je to určitě krok kupředu a je příjemné vidět více spokojených a vyhlášených závodníků,kteří se určitě rádi dostaví na další setkání.Možná by to stálo k zamyšlení nebo hlasování ,a stejná pravidla by byla použita i na závodech trial morava.
Přátelé,jen tak dál.Příští rok budeme pořádat podobnou akci na dráze u nás ve Valšově,kde použijeme stejná pravidla,jako máte vy.Doufám,že to bude stejná pohodička a motivace pro bývalé,ale i nové závodníky
Slávek

Obrázek

a ještě pár fotek:http://bertoteam.rajce.idnes.cz/Ludgerovice_20.9
Cat pásový nakladač
Cat buldozer
Liebherr pásový bagr
Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Scania -tahač s podvalníkem
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger
Uživatelský avatar
Mario1
Uživatel
Příspěvky: 152
Registrován: 26.05.2012 0:00
Bydliště: OSTRAVA

Re: Rc polygon Ludgeřovice

škoda že jsem byl v praci :OK:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Rc polygon Ludgeřovice

To rozdělení do kategorií se mi líbí,nevím jak ostatní já jsem pro,možná se chytne aj truck trial no uvidíme já už viděl tu marianovou retro tatru a povedla se :OK: :OK:
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Rc polygon Ludgeřovice

Dnes proběhla na trati další, menší, brigádka a následoval jí další sranda trial, abychom vyzkoušeli další nové úseky. Radim, Ondra a Marian vybudovali další pastičky a přidali různé překážky, které jsme dneska, za pomoci Ajfela, Žirafy a Tinky, s Radimem usadili na svá místa. Pár kopců se ještě přestavělo. Snažíme se, aby byl poslední závod co nejlepší.

Obrázek

Obrázek

Triálek skončil následovně:
1-2. Storm, Žirafa - 220b.
3. Kiki - 337b.
4. Denča - 380b.
5. Ajfel - 458b.
6. Tinka - 886b.
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Rc polygon Ludgeřovice

Parádní moc se těším 8o 8 :OK: Jura.
Trial, Drift, Silnice, Terén

Zpět na „RC polygon Ludgeřovice“