MST postřehy ze stavby a dojmy z nového podvozku

Moderátor: milan008

pera2008
Píšu hodně

Re: MST postřehy ze stavby a dojmy z nového podvozku

Příspěvek od pera2008 » úte led 09, 2018 10:45 pm

gecko-x píše:
pera2008 píše:tak to asi nie, lebo mozes mat podvozok 1/10, ked karoseriu mas 1/10 blazera a 1/8 toyota. takisto ako nie je rovnaka mierka pri defovi od TRX a defovi od loops/zila/killerbody

Myslel jsem celekvjako auto. Karoserie 1/10 jeep yj a podvozek axial s kolama 110mm bude vypadat jako natuneny offroad, ale s podvozkem mst cmx a kola90mm jako seriovka. Ale oboje je 1/10 jako celek, ale kazde jinak pojaté.

ano, prave preto som to ja zrozdelil do 3 skupin, lebo aj karoseriami to nejak sedi. Dalsia vec je, ze v dnesnej dobe su len stare disky na kolik/pin a Gmade disky s malym offsetom, vsetky ostatne maju +5mm. a to je obcas problem ak niekto nechce aby mu trcali kolesa vonku. proste uz to nie je take jednoduche ako kedysi, ale su lacnejsie diely a lepsia dostupnost
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1

Pleskanec
Píšu hodně

Příspěvek od Pleskanec » úte led 09, 2018 10:59 pm

Mám doma Honcho SCX, Pajero na CC-01 a Pajero na MST. A nijak je nechci porovnávat, které auto je lepší. Každé má své + a -. Pajero na CC-01 podvozku mám vyladěné podle Mraka a funguje bezvadně. Na letošní trialové závody v Mrakolendu jsem připravil Pajero na podvozku MST. Po prvním testu v terénu se jeví tento podvozek na trial jako výborný. A s Honchem jsem taky spokojený, je dobře vyladěné a projede opravdu hodně. Tedy, různé podvozky a pro mně spokojenost se všemi. Toto je pouze můj názor a nikomu ho nevnucuji. :NO: :CIAO: Ale tohle vlákno bylo založeno kvůli podvozku MST, tak by se mělo psát k tomuto tématu. :-I
CC-01 Mitsubishi Pajero 2,4 GHz Robitronic
Axial SCX10 Trail Honcho 2,4 GHZ Robitronic
MST CMX Mitsubishi Pajero 2,4 GHz Robitronic
OSHKOSH 8x8 truck

minotaur
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od minotaur » ned led 21, 2018 12:37 pm

Prosím všechny, aby se při reakci na příspěvky, které se jim nějak nelíbí, zdrželi urážek a posměšků. Jde to i bez nich. Děkuji.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

martasczg
Nově příchozí

Příspěvek od martasczg » čtv bře 21, 2019 7:04 pm

Pánové mám dotaz - kam dáváte vypínač? U CC01 je to celkem jasný, ale u MST by mne zajímalo jestli máte nějaké vhodné místo kam s ním tak aby se nemusela odedavat karoserie. Díky za tip.
Martin
CC-01 Toyota FJ Cruiser

Borik
Píšu hodně

Příspěvek od Borik » čtv bře 21, 2019 8:22 pm

Vypínač je jedna z nejchoulostivějších věcí na modelu a častým zdrojem poruch. Proto nejlepší vypínač je žádný vypínač. A když už musí být, tak raději použiju jazýčkové relé a vhodně uchycený magnet kdekoli to nejméně zavazí.

Bode
Uživatel

Příspěvek od Bode » stř zář 02, 2020 8:15 am

raun píše:
pát pro 25, 2015 10:14 pm

Ahoj, prosím tě, co to máš za přední ("trubkový") nárazník s držákem u toho Bronca ???
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0

Odpovědět

Zpět na „Max Speed Technology CMX, CFX a jiné“