martasczg
Nově příchozí
Příspěvky: 26
Registrován: 13.07.2015 23:17
Bydliště: Strizkov Praha 9

Re: CMX ze Strizkova

Tak podvozek je už konečně dodělaný, jezdí to v terénu nádherně. Bohužel mám na autíčka strašně málo času :sad: . Karoserii jsem si nakonec objednal u Loops - Isuzu Amigo Hardtop - chtěl jsem trochu podpořit lokální průmysl :lol: . Moc pěkně udělaná. Teď laboruji, jak jí nejlépe přidělat k podvozku. Zkusil jsem na karoserii nalepit neodymové magnety a na držáky karoserie nalepit kovové podložky ale příliš to nedrží. Objednal jsem větší a silnější magnety ale nevím zda to pomůže. Zkusím ještě podložky nahradit také magnety. Nicméně pořád si myslím že tam bude při drncání hrozit horizontální posun. Nemáte někdo nějaký tip jak na to aby to zvládly mé olšové ruce a aby to dobře drželo? Přece jen ta karoserie je plastová a něco váží, lexan by to asi udrželo lépe. Díry jako do lexanky se mi do ní fakt vrtat nechce.
Naposledy upravil(a) martasczg dne 04.06.2016 8:26, celkem upraveno 1 x.
Martin
CC-01 Toyota FJ Cruiser
martasczg
Nově příchozí
Příspěvky: 26
Registrován: 13.07.2015 23:17
Bydliště: Strizkov Praha 9

Re: CMX ze Strizkova

No tak to je nádherně udělané - myslím to Bronco. Já to s lexanem nějak neumím. Tu Toyotu FJ Cruiser co mám na CCčku jsem totálně zvoral - myslím to lakování zevnitř.
Martin
CC-01 Toyota FJ Cruiser
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: CMX ze Strizkova

martasczg píše:No tak to je nádherně udělané - myslím to Bronco. Já to s lexanem nějak neumím. Tu Toyotu FJ Cruiser co mám na CCčku jsem totálně zvoral - myslím to lakování zevnitř.


Tak ji vem zvenku Humbrolkama,Bronco je dělaný štětcem zvenku právě humbrolkama a dělal jsem tak i můj poslední model ABSku Toyotu

Obrázek
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Fire
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 24.10.2015 22:12

Re: CMX ze Strizkova

Prevody jsou v prevodovce jsou plast?
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: CMX ze Strizkova

Fire píše:Prevody jsou v prevodovce jsou plast?


Ano, jsou plastove. Kovove uz testujeme jako prototyp. Dostupne zrejme okolo Vanoc.
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Dumaz
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 25.05.2011 0:00
Bydliště: Košice- Slovakia

Re: CMX ze Strizkova

Myslím, že by mohlo fungovať upevnenie karosérie ako na CC, diely použité priamo z CC.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: CMX ze Strizkova

martasczg píše:Tak podvozek je už konečně dodělaný, jezdí to v terénu nádherně. Bohužel mám na autíčka strašně málo času :sad: . Karoserii jsem si nakonec objednal u Loops - Isuzu Amigo Hardtop - chtěl jsem trochu podpořit lokální průmysl :lol: . Moc pěkně udělaná. Teď laboruji, jak jí nejlépe přidělat k podvozku. Zkusil jsem na karoserii nalepit neodymové magnety a na držáky karoserie nalepit kovové podložky ale příliš to nedrží. Objednal jsem větší a silnější magnety ale nevím zda to pomůže. Zkusím ještě podložky nahradit také magnety. Nicméně pořád si myslím že tam bude při drncání hrozit horizontální posun. Nemáte někdo nějaký tip jak na to aby to zvládly mé olšové ruce a aby to dobře drželo? Přece jen ta karoserie je plastová a něco váží, lexan by to asi udrželo lépe. Díry jako do lexanky se mi do ní fakt vrtat nechce.


Ahoj, uz jsi karoserii pridelal? Mel bych pro tebe reseni, velmi jednoduchy..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
swab
Častý přispěvatel
Příspěvky: 781
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: P-9 Střížkov

Re: CMX ze Strizkova

jéééé další CC CMXsař na střížkově :-D
CC-01 Mitsubishi Pajero
MST/CMX Scale Avia A21F
Yokomo YD-4 MR BMW E30 Touring
TT-01/Long Ford F-350 Super Duty
martasczg
Nově příchozí
Příspěvky: 26
Registrován: 13.07.2015 23:17
Bydliště: Strizkov Praha 9

Re: CMX ze Strizkova

Nepridelal a ani jsem tu poradne dlouho nebyl, nebyl cas. Ted se zase k autum trochu vracim a tu karoserii stale pridelanou nemam:-). Mas nejaky napad? Dekuju Martin
Martin
CC-01 Toyota FJ Cruiser

Zpět na „Max Speed Technology (MST)“