Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: CFX-W od Brna

.. Asi rejpal, pac ja ho tam vidim ten podbeh, i tu gumu, no jen na me pusobi divne ten kus cervenyho plechu pred zadnim naraznikem, jak na to ten podbeh nenavazuje. No mas to takhle tak to mas takhle, cili kdyz to tak po sobe ctu a znova prohlizim, tak rejpal, no... :oops:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CFX-W od Brna

Mira píše:.. Asi rejpal, pac ja ho tam vidim ten podbeh, i tu gumu, no jen na me pusobi divne ten kus cervenyho plechu pred zadnim naraznikem, jak na to ten podbeh nenavazuje. No mas to takhle tak to mas takhle, cili kdyz to tak po sobe ctu a znova prohlizim, tak rejpal, no... :oops:


Miro,ještě to zvážím a vyhodnotím a jak nebudu mít do čeho píchnout tak s tím něco udělám.Ještě mi vepředu lezou kábliky od světel když přiklopím karoserii,takže to taky musím dořešit.Škodovka taky testuje několik měsíců než dají auto do plnýho provozu a tohle byl takovej test.Ale jezdí to neskutečně.
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: CFX-W od Brna

Nedokonalosti tam jsou, ale porad je to o hodne lip udelany nez vetsina aut s lexankou.. :-) Aspon se diky tobe Miro Milan nebude nudit.. :-D
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CFX-W od Brna

A autí se mnou bylo v lázních a chtělo se fotit.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: CFX-W od Brna

Očividně si do těch lázních přijel o sto let déle :-D Autu to prostředí ale svědčí :OK:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CFX-W od Brna

Objevil jsem v okolí tuhle zříceninu.Docela mě dostalo,že v roce 2005 to mělo ještě slušnou střechu.
https://mapy.cz/letecka?x=18.3699096&y= ... a&id=26897
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: CFX-W od Brna

Cooovece dyt je to v Madarsku
Mas asi pro strach udelano
Kazdopadne je to opravdu pekny... :FINE: takhle pro voko akorat
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CFX-W od Brna

Kdepak Maďarsko,Slovensko-Podhajska.
A tady pár fotek zevnitř areálu,dále v albu,z loňského roku.

http://milan3528.rajce.idnes.cz/PODHAJSKA_24.9.2016/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: CFX-W od Brna

Na par fotkach tam vidim nakou mladou pani, asi nejaka mistni madarka, ma v ruce vysilajdu - to to jen drzi, nebo taky jezdi? :OK:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CFX-W od Brna

Mira píše:Na par fotkach tam vidim nakou mladou pani, asi nejaka mistni madarka, ma v ruce vysilajdu - to to jen drzi, nebo taky jezdi? :OK:


Mladá paní ? To už je starší model.Potřebuje asi vyměnit.Snad to nebude tady číst.A vysílačku jen drží.
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: CFX-W od Brna

Jaký je prosím úhel těch kol od svislice ? Na některých fotkách to vidět je, někde to není vůbec poznat. Moc se mi to naklonění kol do "A" nelíbí, ale ve skutečnosti to určitě bude mít nějaký pozitivní vliv - třeba auta F1 mají ta přední kola pořádně do "A". Je vidět, že formule si při průjezdu zatáčkou kolem sedne na povrch celou plochou. To ale v tomto případě nebude ten pravý důvod. Rád bych si ten podvozek pořídil a nevím, do jaké míry bych se s tím v hlavě vyrovnal. Oproti Axíkovi to vypadá na pěkný krok dopředu.
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CFX-W od Brna

Nedokáži ti to takto změřit ale není to tak hrozný a je jen otázkou času,jak někdo vyrobí nový céčka a bude to gut.Já to ale nechám tak jak to je.
Tento podvozek určitě doporučuji.Na jízdu naprostá bomba.Měl jsem ho teď v těch lázních na testování a denně jsem jezdil a vše na jedničku a bez závad.
Neváhej a ber.
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: CFX-W od Brna

Pokud jde o camber tak ten je 3' a záklon těhlice podle manuálu 0,10, a 20' jde nastavit. Podvozek je masakr kvůli němu jsem vážně prodal axíka a než vyjedu tak mohu jen hltat šťastlivce co už pojízdní jsou :) a Cheero TOP ;)
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: CFX-W od Brna

Až budu velkej a bohatej .... prostě teď není dostatečný počet naplněných prasátek, abych ho pořídil. Ale hin sa hukáže ! :OK:
Mám se aspoň na co těšit. Můj sen je kastle Defík 110 a tak by se to snad dalo poskládat dohromady.
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CFX-W od Brna

Dotaz pomejšlím po kitu is elektronikou..Co po čase říkáš na vodotěsný regulátor XB60 s 3A 6V BEC?? má to cenu je ok citlivost spolehlivost programování, nebo je to čínská mr..a a nevyplatí se zato připlácet... možná už jsi to tu psal tak sryy..nečetl jsem vše...
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Max Speed Technology (MST)“