Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Chevy c10 ala Wolff

tak jsem neodolal a taky si pořídil mst cfx-w no a tohle z toho vzniklo

Obrázek

Obrázek

zbytek fotek zde http://javk.rajce.idnes.cz/Chevy_c10/
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Chevy c10 ala Wolff

asi si sa velmi tesil, ale lexn si mohol krajsie obstrihat a aj lepsie nastriekat. Ale inac fesak
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Chevy c10 ala Wolff

je to jen lexan stříkanej z venku :-D :-D
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Chevy c10 ala Wolff

A že by Wolffík neuměl lakovat jsou trochu silná slova :-D
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Chevy c10 ala Wolff

no mozno striekat vie, ale s maskovanim sa v tomto pripade urcite ponahlal
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Chevy c10 ala Wolff

Bych řekl,že to má pěkné... Pera2008..ruku na srdce...ten tvůj modrák....taky si se ponáhlal... ;-)
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Chevy c10 ala Wolff

preco mate problem s niecim, co nie je tak celkom pozitivne? to je taky problem si nieco priznat? Ruku na srdce, sa pozrite na tie fotky a aj na rajceti a povedzte uprimne svoj nazor. Moje auto bolo kritizovane a co ma byt? spravil som ho najlepsie ako som vedel. Ak mam na vsetko prikivovat alen pisat, ze je nieco super, tak aky to ma vyznam. Ak to majitelovi tak vyhovuje, ja ho neodsudzujem, nepisem to z pomsty alebo z nejakeho ineho dovodu. Viem coho su ludia tu schopny, aj to pozitivne a aj negativne. Mne sa paci ako to vizera z dialky, ale kedze vacsina fotiek je z blizska, tak som si toho vsimol a napisal to. co je na tom zle? ani RTR modely nie su dokonale
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Chevy c10 ala Wolff

Za mě máš malou pravdu ve stříhnutí lexanu, to vidím i já že si wollf nechal místo aby mohl střihnout víc (nechal bych si ho taky). To že má rezervy ve stříkání si myslím že je blbost ale to ví on sám a i by to napsal kdyby to zmrvil. Já osobně problém s kritikou nemám, ta posouvá lidi dál ale wollf tu není první tejden a nějaká úcta by tu mohla být.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Chevy c10 ala Wolff

Ale Láďo, dyt je to fakt jenom žlutý :-D

Wolff s tim neco udela. Aspon jedny dvere vymeni za jinak barevny a aby se nenasral a zase to neoreznul :-D

Mne se treba nelibi ten kousek neustrizenyho lexanovyho narazniku a pod nim naraznik vopravdickej kovovej. Taky se mi nelibi jak je kastle vysoko a zboku naprosto nepasujici naslapy.

Taky to nema vejfuk z brzdovy hadicky, taky ta korba je brutus :-D to chce poskladat drivkama od nanuku...



Wolffe, to musis nejak naladit. Posledni dobou ty auta flakas. To na to uz nevidis? :nuda: :MORE:


Edit
Nekery ty kameny mi prijdou strasne povedomy. Jako bych mel kazdej tak ..6x v ruce..
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Chevy c10 ala Wolff

tak si to ujasnime skor, ako tu sa zaprata cele vlakno. Ucta tam je, nikde som nenapisal, ze je zaciatocnik a ani nic podobneho. ja by som to mozno lepsie nedal, len nechapem preco sa majitel k tomu nevyjadri preco to tak je. Ak je to striekane zvrchu sa to da stale upravit ak bude majitel chciet.
Mimo tento model:
Proste ak je nieco, co sa da vylepsit a moze sa na to poukazat, tak preco nie? Ale budeme tu na seba vytahovat ako male deti, ze ty mas tam chybu a ty tam a potom sa budeme rozplyvat nad lexanovou krabicou a la TRX4 a sklanat jej poklony, lebo je licencovana a pritom xtra speed ma detajlnejsiu lexanovku defa 110 ( a to aj bez tych plastovych suciastok ) a nema licenciu. Alebo sa tu budeme pohorsovat, lebo niekomu pittbully nevyhovuju. Ako nech sa nikto nehneva nikto, ale ked ja tu mam byt prvy, co tu napise, ze ma to nejake male nedostatky, dalsi prispevok je, ze ako sa opovazujem to spomenut a potom su prispevky, ze len z casti mam pravdu a ze uz tym niekoho urazam? to fakt je toto forum?
PS:
Prosim to tu dalej nerozvyjat, ked mate nieco, tak mi poslite spravu. Dakujem
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Chevy c10 ala Wolff

klucí nehádejte se jak malí :-D kritika je třeba a je na místě opravdu je to model kterej jsem chtěl stihnout v šibeničním termínu abych s ním mohl jet na Vodník a že je špatně zastřiženej lexan vím chtěl jsem ještě stihnout zadní nárazník z kovu a podobné vychytávky ale na to už mi nezbývá čas a hlavně že to jede a svítí a teď budu chytat mouchy v podobě vyvážení atp. no a Vimperk je samej kámen takže tam to stejně zedřu takže to pak doladím nehledě na to že bych tam chtěl dát stepside korbu ;-) ;-)
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Chevy c10 ala Wolff

takže Vodník jsem nedojel a to díky protočenému kardanu ale jinak můžu jen chválit MST protože je to funkční vše průjezdnej stroj

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Chevy c10 ala Wolff

tek kardan vizera ako pelendrek ( sladke drievko ). Ja stale tvrdim, pokial nelietaju suciastky, tak sa clovek malo snazi. Vychytas muchy a pojde to :FINE:
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Chevy c10 ala Wolff

To je ta povestna cinska ocel? :-D
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Chevy c10 ala Wolff

to je plast
:OK:

Zpět na „Max Speed Technology (MST)“