Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

Hluboka korba je... ale ty veze tlumicu tam jsou.... jeste dodelam podbehy... tlumice skladaci pod podlahu mozna do budoucna...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

Chci Vám poděkovat že jste to nikdo nekoupil těžko bych vymyslel kastli lepsi nez je tahle... to auto vypada skvela... az prijdou mensi kola tak to bude uplne ok dolepim ty podbehy zatim je to pruhledny a zadni svetla.... taky sem zkousel rampu ze zelvicky a vcelku slusi tak mozna udelam jeste na Bruťáka....

Obrázek

Obrázek
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

:OK: hele nechce se ti udělat černý lemy?
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

kdyby meli cernej sprej tak by bylo hotovo... ale budou
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

:FINE: :FINE: tak až budou...... bude to strop!!
pataugr
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 22.12.2012 10:22
Bydliště: Vrchlabí

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

Patrik ...
Toyota Hilux, šasí Sawback
Toyota Hilux, šasí HOME MADE
Absima 3ch, Spekrum DX2E
Hobbyking X-Car- 35T, Ezrun combo 9T
TT-01E Subaru Impreza 2008 Drift
LRP Blast S10 rally- Lancer WRC
Uživatelský avatar
wolfgang
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 15.10.2014 17:23
Bydliště: Retz = Austria

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

vaterra Obrázek

mfg wolfgang
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

Tak uz sem s tim trochu najezdil, porad si myslim ze kdo koupi dingo je moula... TAkjen chci rict ze uz se mi povedlo vypotrebovat kardan... bylo to asi takhle "tomyss pujc mi ten triclanek ja to vyzkousim" , "te pytel to je raketa zkusim ten výjezd" auto jede do vyjezdu a osolim to, uplne parada , uz nemuze trochu si poskoci a LOUSK!

asi tak po 40 vterinach po vlozeni 3S baterie :lol: klasika u me :?

Jen chci rict ze to neni chyba vattery ale moje protozem sem linej dobytek , prodluzoval jsem rozvor a tam se mel dat delsi kus kardanu co byl ve stavebnici ale rikal sem si ze ten kousel nemuze mit vliv ze to udelam potom nekdy az to budu mit rozhozeny... ( tak ten kousek muze mit vliv :!: ) to nic objednal sem novy ty trubky za par kc

vvypicenej kardan
Obrázek

rozdil v delce toho kusu...
Obrázek

no nic dál , novej motor 35zavitu integy , jakoze dobry normalnimu cloveku ale myslim ze dva zoubky navic nebo par zavitu na min by neskodilo... motor vite jak vypada....

Pak sem po vzoru kolegy tady z fora posteloval talirky v tlumicich o dalsi dve dirky a ridkej olej a musim rict ze to doporucuju , auto se uklidnilo skace urcite mene...


pak teda nejpodstatnejsi pro me... novy kola...

Obrázek

disky jsou od zily modelexu ....teda od ježíška! diik cendo , jsou dobry ze jsou dle me akorat tak tezky takze se nemusi dovazovat blby jsou sroubky 1.5mm inbus ale obracene takže jako outbus, klic na to nemas ale kdyz sem ten modelar tak sem si vymodeloval z cerviku a dvou maticek 8)

Obrázek

To hlavni jsou pneu, porad me to hlodalo az sem je proste objednal , "čokly" pitbully "kamený bestie" rock beasty... žil jsem v domnění že rc4wd hajtek jako ondrakoštál možná nějaky proline jsou ještě dobry.... to sem se ale splet... ok vyjdou trochu dráž ale na první omak a pohled lepší pneu, směs je prostě lepivejší mekkčí pozná každej ( ikdyž mmchdm ty novy RC4wd dickcepek II nebo jak jsou hodně podobný) vzorek je prostě vzorek možná zmínim že mají jakoby vystouplý hrany na každym špalíčku je takova ohradka takže jsou jako ostrý :D ...
Obrázek

vidíte? no dobrý dvojitá vložka střední tmava hodně tvrdej molitan vrchní světlej je jak peřinka mekkej , jo kazdýmu je jasný , že to tak je lepší a každymu neni jasný že na to sam nepřišel...

Obrázek

TOhle je jen co vidíte a cítíte hned , pak jako když to auto jede tak samozřejmě je to fakt posun, prostě to cítíte že to je lepší , vidíte .. doslova to vidíte jak ta guma líp jede... obaluje se kolem kamene, kořene, jehličí... ( to jehličí moc dobře vidět neni sem o tom přesvědčenej :lol: ) prostě ta guma pracuje a nebojim se říct jako na velkým offu , totalní rozdíl je na kamenech , tam kde nebyla sance predtim chytnout zadní kolo protoze ta gumova obruc predtim lestila skalu tak tohle se rozplacne ( tim znasobi tu stycnou plochu) a vyleze... mam tu dve videa neni dulezity ze sem to nevyjel (jako je ale to sem nebudem tahat :lol: ) ale je tam hezky videt jak je ta guma hezky roztekla a jak se tim vykonem krouti jak je ten bok poddajny a prizpusobivy proste, to na tom kamenu bylo asi nejhorsi situace pro trakci (kolem nuly , mrholi , zeleny kluzky kameny)

https://www.youtube.com/watch?v=x8vODKE ... 0iQMRDFQdQ
https://www.youtube.com/watch?v=ALwO3RB ... dQ&index=2

tady par fotek trochu jednotvarny posilam asi petinu :lol: trochu sem u toho onanoval :roll:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


jako posledni mi vaterra sezrala servo , prasknul ten drzak u serva ,ale je to mozna tim ze kdyz tam nemam ti predni pricku tak mi tuhost sasi drzi to servo :lol: no otom popremyslim

Obrázek

Chci jen říct tohle 8 z 10ti stifleru doporucuju Vaterru Ascender a 10 z 10ti stifleru doporucuje pitbully :OK:

Na zaver jedno video kde jsme s cendou testovali , nic moc uz byla tma :?

https://www.youtube.com/watch?v=P7Xwzui ... 0iQMRDFQdQ
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

Nejak se ti ty gumy bortej, mel bys dat tvrdsi vlozky. :!:
Obrázek
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

:lol: no popřemýšlim.... neeee 8)
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

... nebo-li adhéze, čéče, adhéze! :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

To má ahézi ja dragster na startu :OK: .Taky mám objednaný pitbuly,ale Growler ,tak jsem na ně zvědavej.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

Musim ti to napsat kámo, nesere tě jak ti čumí ten rám z pod tý kastle?
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

jo ale to neni takova sranda to schovat... musel bych sasko vic utopit do kastle coz by jeste slo ale musel bych pustit niz napravy a to je novy linky uchyceni tlumicu cely novy rizeni , to neni sranda na par hodin... samozrejme to muzu ted nahamrovat na tlumicovat to nahoru a kastli dat niz ale to by to pak nesmelo krizit... takze to neni ze bych to tak chtel to je tak ze to ted jinak nejde...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho BRUTE ASScender

Tak zitra sem vypustil milešovku a o vikendu se taky nikam nechystam tak sem to zkusil cvičně poupravit... přehodil sem provizorne zavěšení serva , panhardky a tlumicu abych mohl s kastli niz... no chtelo by to jeste viic ale uz mi kapota lezi na vezich tlumicu ale jako vice mene by to fungovalo, jedina moznost je zrušit ty drzaky tlumicu nebo je pokratit, zadni uz niz nedostanu ale neni problem trochu ubrat z hloubky kobry abych to pustil niz.... to je na dlouhyho jebaniho se a moc se mi do toho nechce:D

Obrázek
Pred...
Obrázek
po...
Obrázek
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "

Zpět na „Vaterra Ascender“