ato000
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 13.02.2016 12:30

Vaterra twin hammers kit

Ahojte. Som zaciatocnik.Potreboval by som radu. Mam vaterru zo supravou dx4c a primacom sr410 z motorom Dynamite 15T a regulatorom wp 60a fwd/rev brushed esc napajanym akumulatorom nimh 7.2 v 4600. Chcel by som vediet ako ma fungovat brzda a ako sa nastavuje. Mne to zatial ide tak ze v rezime vpred/brza/spatecka auto ide pokial sa samovolne nezastavi. V kopci vobec. Auto ujde. V rezime vpred/spatecka (f/r pro crawlery) auto uz trocha brzdi ale v kopci neostane stat ide pomaly dolu. Budem vdacny za kazdu dobru radu.
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Vaterra twin hammers kit

ato000 píše:Ahojte. Som zaciatocnik.Potreboval by som radu. Mam vaterru zo supravou dx4c a primacom sr410 z motorom Dynamite 15T a regulatorom wp 60a fwd/rev brushed esc napajanym akumulatorom nimh 7.2 v 4600. Chcel by som vediet ako ma fungovat brzda a ako sa nastavuje. Mne to zatial ide tak ze v rezime vpred/brza/spatecka auto ide pokial sa samovolne nezastavi. V kopci vobec. Auto ujde. V rezime vpred/spatecka (f/r pro crawlery) auto uz trocha brzdi ale v kopci neostane stat ide pomaly dolu. Budem vdacny za kazdu dobru radu.


Vatera TH není moc auto na expedice a na takové ježdění o kterém mluvíš.Povím teď jen svůj názor.Nejsem zase takový odborník,tak mne tu nekamenujte.Je to dvoukvalt,takže je používám na svižnější jízdu a ani nevím,zda tam mám brzdu,jelikož když jedu,tak většinou stále hrabu.Couve ti to hlavně z toho důvodu,že je tam motor 15T a ten to neudrží.Na ježdění do kopců se zastávkami si jistě brzo pořídíš Defíka nebo něco podobného.Vateru používám na vyblbnutí.Je to na to určené a vždy se dobře odreaguji.Být tebou tak couvání u tohoto vůbec neřeším a jen stále hrabu.
Jak jsem řek,jsem též začátečník a je to jen můj názor.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Vaterra twin hammers kit

to ze brzda na reglu auto neudrzi v kopci je normalni vlastnost , pokud chces aby to v kopsi stalo musis zvetsit prevod... tim ze budes mit zarazenou jednicku nebo das mensi pastorek , tohle pomuze... ale je mozny ze ani potom to nebude 100%
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
ato000
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 13.02.2016 12:30

Re: Vaterra twin hammers kit

Dakujem za rady tak uz viem ako to ma jazdit. :-) :OK:
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Vaterra twin hammers kit

Jestli mohu doporučit, koukni, jestli tvůj regulátor a nabíječka umí Li-pol baterie a vyměň NIMH za Lipol. Auto bude mít větší výkon a baterie déle vydrží.

Zpět na „Vaterra Ascender“