Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Pravidla 2015

rc-vitek píše:
kanaďan píše:Proč na těch fotkách nemají jeepy scale listové péra???

Pac JK listy nemaji! :wink: :roll:


To už se mu tady snažilo vysvětlit lidí... :-( ale stále plácá to své !! :-D :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Pravidla 2015

Hlavně že on má cherokéze na listech :lol:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Pravidla 2015

Jestli jsem to správně pochopil, tak tyto fotky vypovídají za vše. Nechápu, co by ještě nebylo jasné.
Ani jedno auto nesplňuje pravidla dokonale... Takže body +/- lítaj tam a sem, přičítáme, odčítáme, sčítáme...

Pajero - krásné, šup s ním do ultimate class - do street nesplňuje...
červený rubicon - ten už není takovej - šup s ním do ulimate class - do street nesplňuje, NAVÍC: tady jsou pro mne osobně velice zarážející záležitosti, je to komplet open, a nikde řidič??? ale bejt nemusí, tak poho a pak mě stále irituje ta absence zpětných zrcátek skoro všude, když už se povinně vezou hovadiny, proč ne nutnosti naprosto samožřejmé (tím narážím i na tu rezervu) ale bejt nemusí, takže poho...
zelený JEEP - bez komentáře, nemá skoro nic - šup s ním do street class (je-li to hardbody) a hooodně trestných bodů za absenci vlastně všeho (20b za položku...? tj. +140b) to auto je už teď poslední a to má stěrače :-D A nebo raděj so ultimate class - ty fendry jsou asi moc široký, to nevypadá na max 6mm...
Ty dva pářící se... - šup do ultimate class - lexan...
stříbrný pajero - nemá taky nic, takže hafo tretnejch, ale zas má minus body za super malá kola... takže do street class...
PALI - ten se tradičně ani do závodu nepřihlašuje, takže vyhrává jen za nejhezčí káru...

A celkově vyhrává: ve street: Číža, pokud to nepose+e na trati proti zelenému, pokud mu ty fendry projdou... :-D :FINE: :-D
A zbytek uvidí jak se dojede v ultimate...

Takže vidíte že pravidla jsou naprosto v pořádku, souhlasí s CEST od nichž jsou přejaty a nikomu na míru šitá nejsou, jste fakt divný - jak to může někoho jen napadnout, taková hova+ina... češi jsou zlej národ! Závistivej a nepřející!
Naposledy upravil(a) poschlmartin dne 01.04.2015 19:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Pravidla 2015

kanaďan píše:Proč na těch fotkách nemají jeepy scale listové péra???



čeče ty jsi fakt takovej američan (kanaďan) na baterky ... jen tak někdy :-D

ještě, že tu číža nedal jako příklad to japonský Bronco :-D
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pravidla 2015

maztekk píše:Hlavně že on má cherokéze na listech :lol:


Jj, Lee věděl co dělá...
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pravidla 2015

sWiNe píše:
kanaďan píše:Proč na těch fotkách nemají jeepy scale listové péra???



čeče ty jsi fakt takovej američan (kanaďan) na baterky ... jen tak někdy :-D

ještě, že tu číža nedal jako příklad to japonský Bronco :-D


Ale, copak? už Ti ty jejich pravidla vyhovují . to je rychlá změna... :-D
Jinak si všímej smajlíků - mám z toho pr..el....když se pořád omezujete v zábavě - další takové "pravidla na Trucktrial" :-D :-D :-D :-D

Hele, když někdo chce a přijede na moji expedici, tak mi to je jedno, jestli má lano, nebo listy, lékárničku, nebo jinou pičičandu....Jde o to se bavit, né se pořád omezovat a řadit se do kategorií.... :-D
Hlavně, že je sranda, Ondro...
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: Pravidla 2015

kanadane ty si fakt pár teček :-(

proč se omezovat pravidlama?? protože ve videohře chceš taky postupoval o level vejš a ne zůstat jen u DEMA!!!
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Pravidla 2015

Tak ono je rozdíl, víkendové poježdění a soutěž. Když chci soutěžit, musím ctít pravidla. Vadí-li mi pravidla, nesoutěžím.
8o Jak jednoduché :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Pravidla 2015

Milane, takových, co soutěžit nechtějí, ale rozdmýchnou debatu na deset stránek ohledně pravidel jsem už zažil .... to je český národní sport :-(
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Pravidla 2015

Sorry, s dovolenim, prominte pardon, ja si sem dam jen prispevecek aby se mi to zobrazovalo pac sem to chvili necet a skoda prijit o srandu :-D pardon pardon dekuju uz du
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Pravidla 2015

Teda Míro, jen konstruktivní připomínky!

Radši hoď fotku svého auta, to je street clas jak vyšitej (opomenu-li zákaz startu nedodělaným projektům, to se totiž dá dodělat) - ať tu Číža nemá jistýho streeta sám, ostatní hráče to tu pohoršuje.

Já taky hodím jednoho streeta - Matěje (ten černej Def), introš má vyndanej na běžný ježdění, ale máme ho!!! Stačí nasadit. Jo a nájezdy máme 160 ale ty se daj vyměnit, jo a kola na běžný ježdění 2.2, ale Maxxisy 1.9 máme, stačí nasadit...
Obrázek
takové to co vypadá jako honcho neprojde... :SHIT: Taková kára, konečně to jede jak ta sfiňa a už to jet nesmí!!!

a moje maličkost do ultimate, ještě jí nazdobím nějakým tím haraburdím a ta bude a i úprava na RIPSAWech splňuje, maj jen 112 mm...
Obrázek
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: Pravidla 2015

ja snad tady jen zacituju Milana "Když chci soutěžit, musím ctít pravidla. Vadí-li mi pravidla, nesoutěžím." :OK:

díky Martinovi za rozdeleni ukazkovejch aut do trid..

a snad posledni vec ..hoší tvl k tematu ..."jeep a listy"...
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pravidla 2015

lucky luky píše:kanadane ty si fakt pár teček :-(

proč se omezovat pravidlama?? protože ve videohře chceš taky postupoval o level vejš a ne zůstat jen u DEMA!!!


... to jsi teď vyhrál... pokud chceš sedět u videoher, tak si nestavěj auto... :-D :-D :-D
Jsem rád za debatu, aspoň to tady žije :-D :-D :-D :-D Beru všechno s rezervou.

Pro účastníky mých expedic: "Nejezděte s autama, které nejsou v měřítku 1:10!!!
Nesplňuje Axial, Proline, Teluride... :-D :-D :-D
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Pravidla 2015

Coz vobrazek dam snadno, ale ja se neseru, pac nikam nejedu. Ale kdyz si muzu prihrat polivcicku s autem, tak hle:

Podvozek original axial (tlumice, napravy, plus minus dylka linku, dokonce i kola), pneu maj sotva 94 nebo 6 mm, z boku nevylejzaj, to zadni na fotce se zouva, lec nevylejza :mrgreen: ... Interier, jen - nemam celni sklo ni sterace. Tem chybi program, aby stirali, pac prilepeny sterace ma kdejakej vonamula a dalsi zastupy jinych prudkych inteligentu se dohadujou, ze si je ani neprilepi. Takze jsem to prokouk a az pojedu do rakous ja, budou se sterace i hejbat, aby nevznikl nejakej renonc pri vpusteni do zavodu.

Kluci na morave a i jinde samosebou maj jasne psany pravidla pro trial,trucky, kategorie atd. Tohle je expedicni zavodeni, pravidla jsou zas jinde. Mne se libi auto takhle, tak ho tak mam a kdybych jel naaahodou nekde trial a neprosel bych sitem kategorie, urcite byste me neposali domu. Kdyby jo tak bych to rozslapal a venoval bych se sportovni strelbe z petactyricitky :-D nebo treba rybareni. Nebo bych sbiral znamky. Nebo...

A kdybych chtel diplom a flasku nebo co je cena - TAK BYCH DOP..DELE POSTAVIL AUTO, KTERY SPLNUJE PODMINKY A VYHRAL BYCH pac sem letadlo a vy vsichni kravy :-D nebo jak je ten vtip..

Obrázek

Obrázek


:-D ale sakra vsichni vite jak vypada lexanka co ste dostali s axikem a jak vypada bouda z psh atd. Cely to je jenom aby rec nestala :-D lepsi nez jinde v anonymite internetu zkouset prznit maly holcicky :-D dyt mame este hezkej konicek, no ne.... ;-)
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pravidla 2015

Rozumná řeč... :-D :-D :-D :OK:
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz

Zpět na „RC Adventures Scale Trophy - 2015“