Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

cendab píše:To je prdel...já zapomněl že sem se už registroval a pro jistotu sem se včera zapsal ještě jednou...jo a proč tam mám to střít clas červeně?....to už se rovnou počítá s tím že neprojdu jo?.... 8)


ne ale prisla mi zmena z ultimate do street tak jsem ti to tam zvyraznil ! :-D .. ale zavazny je to az co to projdem na prejimkach :OK:
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

Pitrisek píše:Klucí musím nahlásit že já s tátou nemůžeme přijet :-( Dost nás to štve protože jsme se fakt těšili, ale bohužel. Tak si to tam užijte a snad nám to příště vyjde.

to je skoda :-( :-( :-( snad to vyjde příste!!! :OK:
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

taky pár fotek z dnešní akcičky :wink:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
Tweety
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 10.09.2013 21:17
Bydliště: Častolovice

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

Pořadatelům díky za super akci začátek sem si fakt užil ale nakonec jsem byl zklamaný představoval jsem si to úplně jinak podle toho co se uvádělo na samém začátku tudíž v úvodu mělo jít o to se co nejvíce přiblížit realitě 1:1 to bohužel splňovali jen některé auta ale tratě rozhodně ne spíš bych to přirovnal k trialu a ne expedičním závodům a už vůbec bych to nesrovnával se závody Camel Trophy a Dakar ani trochu se to tomu nepřibližuje troufám si říct,že jsem jel scale jak jen nejvíc sem uměl ale tohle prostě pro expediční auta není teda alespoň ne pro ty co to auto staví s lásko a nechtějí ho rozmlátit,ale abych řekl i ta pozitiva opravdu moc musím pochválit ta pravidla s klukama jsme se tahali jak jen to šlo a nemělo to chybu tohle mi zas na expedicích chybí každý radši vezme auto do ruky a jde si dál už jen proto pojedu i příště ale neberu to jako závod ale jako extrém expedici s pravidly za celou dobu co dělám modelařinu jsem naviják a lana nepoužil tolik jako včera fakt pecka.Také musím pochválit pořadatele,že měli pro nás připravené i občerstvení s donáškou na trať :) to jsem nečekal.Parta lidí byla taky super,auto jsem přivezl domů v kuse a né hromadu práce na příštího půl roku takže jsem spokojený i když jsem závod potupně vzdal chuť mít auto vcelku zvítězila.Těším se na vás všechny zas na příští AST a doufám,že tam bude zase pár lidí kteří to pojedou na pohodu abych se měl ke komu přidat. :) :) :) :CIAO:
AXIAL Honcho SCX10 přestavba na Defender

http://clery.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Ruza
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 15.07.2014 8:39

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

Tweety píše:Pořadatelům díky za super akci začátek sem si fakt užil ale nakonec jsem byl zklamaný představoval jsem si to úplně jinak podle toho co se uvádělo na samém začátku tudíž v úvodu mělo jít o to se co nejvíce přiblížit realitě 1:1 to bohužel splňovali jen některé auta ale tratě rozhodně ne spíš bych to přirovnal k trialu a ne expedičním závodům a už vůbec bych to nesrovnával se závody Camel Trophy a Dakar ani trochu se to tomu nepřibližuje troufám si říct,že jsem jel scale jak jen nejvíc sem uměl ale tohle prostě pro expediční auta není teda alespoň ne pro ty co to auto staví s lásko a nechtějí ho rozmlátit,ale abych řekl i ta pozitiva opravdu moc musím pochválit ta pravidla s klukama jsme se tahali jak jen to šlo a nemělo to chybu tohle mi zas na expedicích chybí každý radši vezme auto do ruky a jde si dál už jen proto pojedu i příště ale neberu to jako závod ale jako extrém expedici s pravidly za celou dobu co dělám modelařinu jsem naviják a lana nepoužil tolik jako včera fakt pecka.Také musím pochválit pořadatele,že měli pro nás připravené i občerstvení s donáškou na trať :) to jsem nečekal.Parta lidí byla taky super,auto jsem přivezl domů v kuse a né hromadu práce na příštího půl roku takže jsem spokojený i když jsem závod potupně vzdal chuť mít auto vcelku zvítězila.Těším se na vás všechny zas na příští AST a doufám,že tam bude zase pár lidí kteří to pojedou na pohodu abych se měl ke komu přidat. :) :) :) :CIAO:
Taky sem utpel nejake skrabance,ale stejne jak u velkeho Ofa,taky nakej skrabanec udelas :D i kdyz asi ne v takove mire ze musis zatocit o spicatej kamen :D,a co se tyce toho ze ti to chybi tak prd :) kdyz jedem s klukama v mensi skupince na expe,tak se taky tahame a tak,ale na Jestedu by to treba neslo,by musela bejt celotydeni akce :D
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Galerie ze zavodu 23.5.2015

Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
jikr46
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 18.10.2014 20:27

Re: Galerie ze zavodu 23.5.2015

http://jikr46.rajce.idnes.cz/RC_AST_Kok ... 23.5.2015/
pěkná práce od organizátoru perfektní akce s dobrou partou lidi přidavám par foteček ještě jednou děkuji :BYE:
Axial SCX10 - Jeep Rubicon

http://jikr46.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

:OK: Díky pořadatelům za skvělou adventuru...jen tak dál....:)
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
Tweety
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 10.09.2013 21:17
Bydliště: Častolovice

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

Ruza píše:
Tweety píše:Pořadatelům díky za super akci začátek sem si fakt užil ale nakonec jsem byl zklamaný představoval jsem si to úplně jinak podle toho co se uvádělo na samém začátku tudíž v úvodu mělo jít o to se co nejvíce přiblížit realitě 1:1 to bohužel splňovali jen některé auta ale tratě rozhodně ne spíš bych to přirovnal k trialu a ne expedičním závodům a už vůbec bych to nesrovnával se závody Camel Trophy a Dakar ani trochu se to tomu nepřibližuje troufám si říct,že jsem jel scale jak jen nejvíc sem uměl ale tohle prostě pro expediční auta není teda alespoň ne pro ty co to auto staví s lásko a nechtějí ho rozmlátit,ale abych řekl i ta pozitiva opravdu moc musím pochválit ta pravidla s klukama jsme se tahali jak jen to šlo a nemělo to chybu tohle mi zas na expedicích chybí každý radši vezme auto do ruky a jde si dál už jen proto pojedu i příště ale neberu to jako závod ale jako extrém expedici s pravidly za celou dobu co dělám modelařinu jsem naviják a lana nepoužil tolik jako včera fakt pecka.Také musím pochválit pořadatele,že měli pro nás připravené i občerstvení s donáškou na trať :) to jsem nečekal.Parta lidí byla taky super,auto jsem přivezl domů v kuse a né hromadu práce na příštího půl roku takže jsem spokojený i když jsem závod potupně vzdal chuť mít auto vcelku zvítězila.Těším se na vás všechny zas na příští AST a doufám,že tam bude zase pár lidí kteří to pojedou na pohodu abych se měl ke komu přidat. :) :) :) :CIAO:
Taky sem utpel nejake skrabance,ale stejne jak u velkeho Ofa,taky nakej skrabanec udelas :D i kdyz asi ne v takove mire ze musis zatocit o spicatej kamen :D,a co se tyce toho ze ti to chybi tak prd :) kdyz jedem s klukama v mensi skupince na expe,tak se taky tahame a tak,ale na Jestedu by to treba neslo,by musela bejt celotydeni akce :D

O škrábance mi vůbec nejde ty se mi tam naopak líbí už to nevypadá jak leštěnka :)
AXIAL Honcho SCX10 přestavba na Defender

http://clery.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

Vážení RC kamarádi,

VÉÉÉÉLKÉ díky všem zůčastněným, všem co pomáhali no a prostě všem co dorazili!

Na to, že se jednalo o první závod našeho nového seriálu jsem spokojen! ... na několik věcí jsme sice zapomněli a občas se trochu zadrhli ... ALE myslím, že klobasama až na startovní pole jsme se vykoupili!! :-D

Už do příštích závodů plánujeme několik organizačních změn a drobné úpravy pravidel.

VELMI mě potěšil poměr street/ultimate a hlavně to, že jsme se nepoprali u přejímek! :-D

byla to PARÁDA CHLAPCI!! A přijímám zdravou kritiku a návrhy na zlepšení :-p


DÍÍÍÍÍK
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
Ruza
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 15.07.2014 8:39

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

tak kritiky moc neni,jen vychytat branky tak,abych se nemusel otacet o kamen celym bokem,staci ze mam pravej bok na Pasikovi sjetej :D jinak pohoda :) nejde o to mit offroad jak hovado,ale umet ridit :)
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

Za mě to nemělo chybu...vypadalo to přesně tak jak jsem očekával a klobásky přišli přesně ve chvíli kdy jsem dostával hlad...tak že za mě maj pořadatelé plnej počet bodu.
Snad jen dva nápady na zlepšení...při stavbě tratí počítat s Defenrama a striptérky na konci třetí sekce by taky nebyly marný.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC AST - 23.5. 2015 Kokořínsko

Za mě parádní akce, i když jsem se bohužel nemohl zúčastnit páteční přípravy. Velké díky pořadatelům, není dnes moc lidí kteří jsou ochotní něco uspořádat pro ostatní. Co se mě týče, naprostá spokojenost. Bylo to pravda chvílemi drsnější než by byla "scale" expedice, ale jde o to vyzkoušet limity, ne? Navíc na rozdíl od reálné expedice někde v Rumunsku jsme nemuseli odhánět žebrající "nepřizpůsobivé" nebo se strachovat kdo nás zastřelí jako někde v africe :OK: :OK:

Já si to užil i díky nutné opravě - během cca 10-ti minut vyndat, rozebrat, opravit,složit a dát zpět převodovku byl dost reálná zážitek :FINE: .

Díky za vše a těším se na další akce.
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street

Zpět na „RC Adventures Scale Trophy - 2015“