Uživatelský avatar
Tweety
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 10.09.2013 21:17
Bydliště: Častolovice

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

pokud máš tu známou poptej se jestli v okolí není nějaká louka kde nikomu nebudem překážet a bylo by možné tam na jednu noc rozložit spaní myslím si že pro večerní posezení a pokec nepotřebujem penzion nejsme z cukru
poschlmartin píše:Tak osobně, jak říká jistej Míra - v rámci bojovky na jednu baterku dojedu na místo konání :-D a druhou pojezdím s Váma.

Bohužel tato lokalita je opravdu pustoprázdná, což Pražákům a jinejm individuím může přijít dost zvláštní, ale ono není moc kde se usadit. Jsou jen dva PENZIONY v oblasti Sokolčí, Na Přehradě a U Dudu, schválně zmiňuji penziony, protože to nejsou kempy a ač není o místo nouze, je třeba respektovat omezenou povolenou kapacitu ubytování (viz místní vyhlášky) a že např. volné rozdělávání ohně v této oblasti je více než problémová záležitost, i když se ve finále nejedná ani o přestupek - ale dohadujte se s (ne)místními PŘÍRODOMILCI a posléze přivolanými hasiči...

Cituji nějaké ty keci z netu:
Jako celek nejsou Novohradské hory chráněny (CHKO již mnoho let v návrhu), je zde však několik přírodních rezervací a památek (v oblasti tisícovek však žádná územní ochrana neplatí). K nejznámějším se řadí dvě pralesní rezervace – Hojná voda a Žofínský prales, k jejichž ochraně dal pokyn osvícený hrabě Buquoy již v roce 1838 a jsou tak nejstaršími rezervacemi v ČR. Výchozími místy jsou Nové Hrady, Benešov nad Černou a Kaplice, více v centru hor jsou pak obce Hojná Voda, Staré Hutě, Pohorská Ves a Bělá.
- tím nikterak nechci poskvrňovat matičku Prahu, ale těch spousta zmrdů co chodí na houby ač logicky v současným suchu žádný nerostou a tak jsou den co den nasraný a zas jiní hlídaj rysy kteří se hromadí kolem Kletě, a v hlouby Šumavy, takže jak je rok dlouhej v děkanskej je nepotkaj, všichni ti co dělaj problémy jsou všichni odsud - z práglu - bohužel!!!
Takže akce jako taková vlastně v poho, ale případný výjezd hasičů ve finále stejně musí někdo zaplatit...
¨
Tím chci Čížu pochválit, protože domluvit na šibeniční termín takové množství lidí může místnímu poskytovateli prostoru k ubytování krom zisku učinit i legislativní potíže. Naštěstí jak jsem již zmiňoval lokalita je pustoprázdná a tak až na případné omezení někoka sucharů co se náhodou ubytují poblíž, není důvod si stěžovat. Takže až potkáte rodinku na výletě, stačí říci dobrý den a ne Vy ču*áci uhněte teď tudy jedu já...

Osobně bych doporučil do budoucna pronajmout si chalupu v Děkanských skalinách - jsou k pronájmu tři, z toho jedna by svou zahradou postačila k ubytování i většího stanového městečka RC modelářům dostačujícího. Sice jen jedno WC, ale fronta má svoje kouzlo. Taky by chyběl servis co se hotové stravy týče a pití a tak vůbec, ale ač jsem oslovil všechny tři - termíny jsou zamluveny - čili buď dříve nebo vůbec... Z toho opět vyplývá - díky Čížovy že schrastil alespoň to co má.

Málo času = málo muziky...




Taky jsem zapomněl kdyby do budoucna, pro prezentaci, sponzorskej dar nebo i jen nějako pomoc - moje dobrá známá je starostka Benešova nad Černou, což je blízko a pod jejíž kompetenci zdejší oblast spadá a která dokáže takřka zázraky, politicky je taky docela dobře situovaná co se kraje týče a tak jí kdekterej vesnickej starosta vyjde vstříc - ono se mu to vyplatí - to jen tak kdyby náhodou do budoucna, nemusí z toho nic moc bejt, ale za zkoušku to stojí. Tady na jihu v pohraničí se toho vážně moc nehne... a taková mezinárodní akcička . . . ? ? ?
AXIAL Honcho SCX10 přestavba na Defender

http://clery.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Ruza
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 15.07.2014 8:39

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

ZAVOD RC AST 1.8.2015
Taak kamaradi Emotikona smile Leos nasel dobrej kemp,ja tam zavolal a je to Dobryyyyy !! Kemp Viking 19 km od mista zavodu,spani auto,nebo stan.
cenaza auto-50,-
cena stan 40,-
cena osoba noc 60,-
z patka na sobotu tedy slozime kosti ZDE : http://www.kempviking.cz/kde_nas_najdete/ Cas prijezdu dle domluvy mezi sebou Emotikona smile
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

já jsem pro, v pátek tam budu
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

Zdar hoši.

Už jsem to psal Tweetymu, ale dobrá, jelikož bydlím takřka na samotě, celá náves k dispozici - moje nabídka zní, možnost parkování, stanování, elektrika, možnost rybaření, posezení v lůně nádherné přírody pěkně pod střechou s krbem, vařič, voda, dílna k dispozici pro případné opravy, co se týče nějakého nadstandardu máme i vanu, sprcháč, záchod čili standardní zázemí jako doma...
Cena za auto - 0,-
Cena za stan - 0,-
Cena za osobu - 0,-

Chlastat se může do rána, opravdu nemáme sousedy které by bylo jakkoli rušit. Jo a od kempu Viking je to 1 km, kdyby se člověk hecnul a opravdu tam chtěl zajít, ale točí tam výhradně Budvar. Nic jiného!

Jen taková nabídka, zvažte to.

Obrázek
Obrázek

Zde:

48.7489567N, 14.3420867E
http://www.mapy.cz/zakladni?planovani-t ... 22%7D&ri=0

A takhle se u nás jezdí... Bohužel vegetace dost omezuje, ale i případná menší projížďka je myslitelná:
http://poteam.rajce.idnes.cz/Dubova_201 ... ka_sezona/
Naposledy upravil(a) poschlmartin dne 27.07.2015 19:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

Teda Martine nádhera. Mrzí mě, že nejedu už v pátek.
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

Tady je telefon na mě (777 654 394) ale radši všechno směřujte na drivera s nickem "Ruza", ten to bude mít tak nějak v merku...

Nabídka platí jak z pátka na sobotu, tak ze soboty na neděli...

Ptal jsem se manželky co na třicet stanů u baráku a nějaký lidi a říkala že v poho, je sqvělá a ještě udělá nějakou tu buchtu (nebo dvě) ať je ke kafíčku ;-)
Uživatelský avatar
Ruza
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 15.07.2014 8:39

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

poschlmartin píše:Zdar hoši.

Už jsem to psal Tweetymu, ale dobrá, jelikož bydlím takřka na samotě, celá náves k dispozici - moje nabídka zní, možnost parkování, stanování, elektrika, možnost rybaření, posezení v lůně nádherné přírody pěkně pod střechou s krbem, vařič, voda, dílna k dispozici pro případné opravy, co se týče nějakého nadstandardu máme i vanu, sprcháč, záchod čili standardní zázemí jako doma...
Cena za auto - 0,-
Cena za stan - 0,-
Cena za osobu - 0,-

Chlastat se může do rána, opravdu nemáme sousedy které by bylo jakkoli rušit. Jo a od kempu Viking je to 1 km, kdyby se člověk hecnul a opravdu tam chtěl zajít, ale točí tam výhradně Budvar. Nic jiného!

Jen taková nabídka, zvažte to.

Obrázek
Obrázek

Zde:
http://www.mapy.cz/zakladni?planovani-t ... 22%7D&ri=0

A takhle se u nás jezdí... Bohužel vegetace dost omezuje, ale i případná menší projížďka je myslitelná:
http://poteam.rajce.idnes.cz/Dubova_201 ... ka_sezona/




Jaka vegetace? nam bude stacit ta kaluz jedna :D
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

Martine, díky moc! Uvidíme se v pátek! Tomu říkám "srdce na RC místě!" Nevím jak Ti poděkovat!
Uživatelský avatar
Tweety
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 10.09.2013 21:17
Bydliště: Častolovice

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

prostě nádhera jsme ti velice zavázáni taková nádher kam se hrabe kemp a manželce že taky děkujem málo která by skousla tolik cizích lidí na pozemku to bude chtít alespoň kytičku pro radost :)
AXIAL Honcho SCX10 přestavba na Defender

http://clery.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
madbull
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 17.04.2009 0:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

TEDA MARTINE..Takovou moznost by slo jen tezce odmitnout a mnohokrat dekujem.Zena musi byt sen kazdeho modelare. :-) vsichni se velice tesime ;-)a vecer pojezdime urcite taky at tak nebo tak.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

... Este PitaW ma takovou zenu. Ted nekomu se libi ta Martinova a nekomu ta Pitova, to zalezi. Napriklad moje pani mi vcera auto vzteky trochu porozbila,obcas ho bere jako rukojmi.

Ne ze to tam Martinovi vybydlite, posprejujete krb a unesete tu zenu. Jo pockat vy jste modelari, ne motorkari :-D
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

Tak už se na Vás těšíme...
Uživatelský avatar
Ruza
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 15.07.2014 8:39

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

poschlmartin píše:Tak už se na Vás těšíme...
Ani nevis jak My na Vas :)
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

Hola kucí

myslíte, že bych mohl dojuchat z Phy na blind v sobotu? Budu sám od soboty dopoledne na celý týden. Žínka si bere děti i s babočkou na týden na Moravu. :-)
Neznám pravidla povidla RC AST, ale snad se do toho trefím s Toyotou. Nebo pojedu jako předvoj. :-D Každopádně aspoň mohu hodně fšem fandit a pít pivo.

Dejte prosím vědět. Spát mohu v autě.

P
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: RC AST - CEST Děkanské Skaliny 1.8 - 2.8. 2015

A proč se nezaregistruješ? Nic to nestojí. A můžeš jet normálně.
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"

Zpět na „RC Adventures Scale Trophy - 2015“