Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC AST - 24.10. 2015 Praha Ďábličák

A když uděláme zase AST procházku tak by to nešlo? Protože za mě terén byl fakt luxusní :-) Každopádně Čížo díky za organizaci, vymyslel jsi to prostě dokonale, a jsem rád že jsem mohl přiložit ruku k dílu se stavbou branek... ikdyž ráno se mi vážně nechtělo ( o tom by mohl Bedna něco povídat :-D ) tak nelituji toho že jsem si přivstal. Ale největší DÍKY patří Tomášovi. Jsem tvým dlužníkem bez Tebe bych ani do závodu nevyjel, jsi fakt fajn chlap a moc si Tě vážím. Kdyby jsi někdy něco potřeboval tak se ozvy :-) :-) :-) Dále chci poděkovat Brucovi, zapůjčil mi ložiska, nemám na tebe bohužel kontakt tak se nějak domluvíme zde a ložiska ti samozřejmě zaplatím :-) ;-) Co dodat k obědu, vybrali jste naprosto luxusní klobásky, byly fakt skvělý, buchta Aničky byla tak super a i koza mi chutnala :-) :-D A myslím že náš tým si vedl celkem fakt skvěle, což dokazuje i Bednu na bedně bez jediného dotknutí. Anička jela taky skvěle, jen je škoda že první jízdu musela skoro celou vynechat :-( jinak jela první závod a myslím že ho zajela fakt skvěle :-) Hlavně že jsme to přežili všichni ve zdraví a snad i modely jsou vcelku, až na Růžův Defendr kterej to teda odsral, ale už včera jsem viděl že to dal do kupy a že to byl i projet :-) Tak se těším na další akci :-)
Uživatelský avatar
Ruza
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 15.07.2014 8:39

Re: RC AST - 24.10. 2015 Praha Ďábličák

DYNO píše:A když uděláme zase AST procházku tak by to nešlo? Protože za mě terén byl fakt luxusní :-) Každopádně Čížo díky za organizaci, vymyslel jsi to prostě dokonale, a jsem rád že jsem mohl přiložit ruku k dílu se stavbou branek... ikdyž ráno se mi vážně nechtělo ( o tom by mohl Bedna něco povídat :-D ) tak nelituji toho že jsem si přivstal. Ale největší DÍKY patří Tomášovi. Jsem tvým dlužníkem bez Tebe bych ani do závodu nevyjel, jsi fakt fajn chlap a moc si Tě vážím. Kdyby jsi někdy něco potřeboval tak se ozvy :-) :-) :-) Dále chci poděkovat Brucovi, zapůjčil mi ložiska, nemám na tebe bohužel kontakt tak se nějak domluvíme zde a ložiska ti samozřejmě zaplatím :-) ;-) Co dodat k obědu, vybrali jste naprosto luxusní klobásky, byly fakt skvělý, buchta Aničky byla tak super a i koza mi chutnala :-) :-D A myslím že náš tým si vedl celkem fakt skvěle, což dokazuje i Bednu na bedně bez jediného dotknutí. Anička jela taky skvěle, jen je škoda že první jízdu musela skoro celou vynechat :-( jinak jela první závod a myslím že ho zajela fakt skvěle :-) Hlavně že jsme to přežili všichni ve zdraví a snad i modely jsou vcelku, až na Růžův Defendr kterej to teda odsral, ale už včera jsem viděl že to dal do kupy a že to byl i projet :-) Tak se těším na další akci :-)


Odsral,ale uz je zas v cajku i prevodovka je uz vymenena :) takze se tesim na dalsi suprackou akci :)
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: RC AST - 24.10. 2015 Praha Ďábličák

Zdar vši - chni. Tak jsme si s klukama prijemne zajezdili. Je fajn podivat se do sveta, potkat zname tvare, pojezdit... Samozrejme po noci stravene s nasim hostitelem jak u neho v kuchyni, tak pozdeji 'U Sklicka' se tezko vstava a hodne tezko se usmat, nez se organismus drobet srovna, ale tak uz to na tom svete chodi... Pro Tondu to byla premiera dlouheho zavodu. Preci jen jel parkrat trial kde se jede treba 5x max. 8 minut a nebo expe kde si jede jak chce, zadnej rad a disciplina. Dat si 5ti hodinovku mezi branky a jeste poslouchat tatovi vecne rady a komentare je o neco jinci kafe, ale spokojenost se dostavila a po Raunove bohemce z poharu (coz je dle klukuch komentaru asi nejvetsi zazitek) sedli do auta a behem par minut upadly do komatu. Takze hodnotim pozitivne. Tez jsem rad ze na uvod se potykal s takovymto lehcim terenem, jeho veku odpovidajicim (DYNO???). S Matejem jsme to prozivali trochu jinak, zadnej navijak - vubec, zadnej adrenalin, nastesti to Tondovi zpocatku parkrat sklouzlo do nejakeho absurdniho nesmyslu a hned byla minimalne ctvrthodinova vyprostovacka na svete a to uz se da vyradit. Ale coz, na mesto dobry... A sponzorum tez diky, tak za rok...
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC AST - 24.10. 2015 Praha Ďábličák

Co DYNO? :-D co to tam k tomu je? :-) :-D
Uživatelský avatar
bedna
Častý přispěvatel
Příspěvky: 687
Registrován: 20.10.2009 0:00
Bydliště: Kostomlaty nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC AST - 24.10. 2015 Praha Ďábličák

Je to tu slíbené video z posledního závodu AST roku 2015. omlouvám se za zpoždění ale učím se s novým programem a trochu mě zlobilo konečné rendrování.
zde slíbené video snad se bude líbit

[youtube]G3ct5DDRKKg[/youtube]
Jeep Wrangler YJ- Mex
Ford - Scx 10
MOA crawler Axial Xr10
http://bedinka.rajce.idnes.cz

Zpět na „RC Adventures Scale Trophy - 2015“