Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Ahojte, děkuji za účast a za tolik vzácných návštěvníku z druhého konce Evropy. Rád jsem vás viděl a poznal mnoho nových tváří. Snad se vám krnovská roklinka líbila, když Bůh dá, tak se tam můžeme příští rok potkat znovu, snad nikdo nelitoval dlouhé cesty do Asie. Já su spokojen, takový závod jsem si v Krnově přál už dlouho. Doufám, že nikdo nebyl pohoršen páteční zábavou, ono se to někdy tak sejde ... mějte se, čůůůs Moravské Ředitel :tleskam:

PS: Popřemýšlejte o těch CéTrojkách .... ;-) Jel jsem to s upraveným SCXem a projel jsem to taky, a úplně ostuda to taky nebyla ... :-)

PS2: A nezbufl mi náhodou někdo voucher do Loops model z tomboly? :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
bruce
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 10.09.2012 18:42
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Díík za supr víkend :tleskam: :tleskam:
Toyota Hilux -Modelex
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Konečně jsem poznal ty xichti z Moravy :-D Díky moc za super víkend, pořadatelskému týmu za super trať, Swiňákovi za jeho páteční taneční kreace a mému teamu za super spolupráci a skvělou atmošku. A taky klukům Mimoňům za "společnou" cestu na závody i zpět a Leošovi za jeho kuchařské umění :YOP: :YOP: No a všem co s námi strávili ještě super sobotní večer a noc. Tedy Swiňákovi, Martinovi a jeho rodině. No a zase příště na nějaké akci :BYE:
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
Karlos 666
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 26.08.2014 20:22
Bydliště: Frýdek - Místek

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Ahoj vsem, taky bych rad podekoval organizatorum za fajn sobotu a moznost ochutnat atmosku takovychto zavodu. :hura: Trochu vic potrenovat trpelivost, poladit auto a mohlo by to bejt lepsi. Kazdopadne jsem spokojenej. :FINE:
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Taky děkuju! :-)

Bylo to skvělé a jsem rád, že jsme se jednou také podívali za hranice na moravu... :mrgreen:
Hoší, doufám, že se přijedete podívat k nám do Niváče, aby to tam jen tak neleželo ladem... Místní modeláři maj malý gule a všeho nového krom expedice se prostě bojej... :evil: Kdyby se ještě v dohledné době podařilo sehnat několik lidí, je to možnost ubytování v penzionu hííír a s tím spojené popíjení do ranních hodin na baru v penzionu - v teple :mrgreen: Kdo u nás už byl ví, že od penzionu je to na hřiště a dráhu necelých 30metrů, takže se párty může protáhnout, máte to tam potom kousek... Zvažte to... Kdyby byl zájem - pište třeba do fréékecu v sekci nivalend, nebo někam - je možnost udělat program na několik dní, expedice, trial, blbosti s kárama, přetahování, opejkání, grilování, klidně jídlo v nedaleké hospodě,... prostě RC párty, zázemí máme... :twisted:


Jinak teda, jsem rád, že jsem se ASTu mohl zůčastnit, docela to dopadlo, ostudu jsme doufám udělali řádnou... :mrgreen:

Zase někdy! :-)
Pavel s Péčkama... (Jo, je to debilní, něco s tím udělám...)
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Vejkendek fakt na pána užitej, jako dlouho sem to nezažil abych si to takhle užil, rád sem poznal lidi, se kerejma sem si jen psal přes internety :D závod ač se mě vysral ten muj pekáč tak i přes to supr, organizace fajne, lokalita eště lepčí, doufam že brzo dáme vopáčko a Ondrovi věřím, že se o moji židličku dobře postará než si ji někde vyzvednu... Ještě jednou diky všem, Váš Niváček
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
Kafina
Nově příchozí
Příspěvky: 26
Registrován: 12.09.2014 22:10
Bydliště: MIMOŇ

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Prostě LUXUS co jiného dodat děkuji ČESKÉMU i MORAVSKÉMU řediteli za supr víkend.
AXIAL- SCX 10 HONCHO
http://xjr1.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

:-( Čekal bych trochu více informací technického charakteru i fotek, pro ty o tam nemohli, Jak to tedy vlastně probíhalo a co ta C3? To mne velmi zajímá. Kdo s kým proti a na čem. Fakt, jsem celej žhavej.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Fotky budou neboj, dyť kluci sotva dojeli dom ... :-D

No fungovalo to stejně, jako na každém AST, akorát před vyhlášením jsem postavil jednu jakože C3 sekci a tu jsme si projeli s Raunem jen tak pro zábavu, abychom to nějak viděli naživo. Pro kategorie street/offroad/ultimate byly tři sekce po dvaceti brankách skrz celou rokli a navijáky se docela zapotily.

V C3 jsem postavil sekci dole na panelech a kořenech, pár výjezdů, náklonů a několik drsnějších branek na panelech. Fotil to bedna, já celou jízdu Rauna natáčel, ale je to nesestříhaná jízda bez dramatického nasazení, spíše s takovým výkladem, jak to chodí v pravidlech a tak. Jedna branka mi tam teda ujela, byla pod panelem díra, kterou jsem si nevšiml, tak nebyla moc vhodně postavená. Jinak po Raunovo speciálu jsem to zajel taky s mým SCXem a krom jedné branky, kde jsem se musel navijáknout a Raun to dal bez, tak jsem to zajel asi tak nějak téměř stejně kvalitně, takže i s takovým autem se to dá. Pořádně to ozkouším s ostatními za dva týdny v Retzu.

[youtube]u2r4MU3-NTo[/youtube]
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

...byl to fajn víkend...trat i orga na jedničku, užil jsem si to....no Ondra zveřejnil mojí "jízdu" brali jsme to jako malou ukázku C3 a já jsem nevěděl, že to chce celý natočit:) , takže jak jste viděli před jízdou jsem ulomil oba zadní držáky kastle-takže vlála jako kšandy a naviják také nebyl OK, nicméně trat, kterou Ondra vyznačil byla velmi podobná těm, co se jezdí v C3....
..No a opravdu se dá s i s upraveným SCX velmi dobře závodit....
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

:tleskam: Hlavně neberte moje komentáře jako že všemu rozumím a do všeho rejpám :-D , mně to prostě zajímá a rád bych o tomto tématu věděl více. Do Krnova jsem bohužel nemohl přijet, tak aspoň takhle. Vycházím pouze ze zde uvedeného videa. Tak zdá se mi, že Raunovo auto nějak málo brzdí při sjezdech, další, když jsem se snažil najít na trubce nějaká videa, konkrétně z Itálie, řekl bych, že trať v Krnově byla asi tak desetkrát obtížnější. Předesílám, že do Itálie ani Rakous nikdy nepojedu, ale závodům v Česku bych se ani moc nebránil, žádné horentní sumy do toho investovat nechci, stejně na to nemám hlavu ani ruce :-D ale nějakou zrůdičku bych asi zprovoznil. :BYE:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

.....milane...je dobře, že chceš něco zprovoznit a zkusit s náma C3.....moje auto brzdí jako blázen, ale sjezdy tam byly tak prudké, že bylo potřeba jet pod plynem:)....trat tam kluci vytyčili opravdu pěknou, ale v Rakousku to bývá i těžší:).....do Italie ted pojedu, takže budu moci poreferovat o trati finálového závodu CISE, který pojedu 2.10..:) tak mi držte palce...
...jo a pokud bych někdy směl za vámi do Skřípova...tak rád s váma pokecám a pojezdím:)
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Pan Ředitel, to si točil ty??? Mě z toho videa přijde že to auto nic nevyjede jak to zkresluje :-D Jen více dalších videí ať je vidíme jak to funguje :OK:
Uživatelský avatar
Worm
Uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 25.09.2010 0:00

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Přidám se s pochvalou za super závod a parádní poježdění. Organizace na jedničku.
A hlavně, že se našly ty koláčky!!
:OK:

Nějaké fotky tu:

http://worm00.rajce.idnes.cz/Krnov_AST

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Ford F100 Rasty, FordkAA 1930
Revo 1/16 - Montek Motorsport
FOTO VIDEO
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Krásný foto, jen tedy podle složení některých týmů stále více a více tápu v pravidlech :-p , ani po pár slivovicích se to nezlepšilo :-(
bflmpsvz

Zpět na „RC Adventures Scale Trophy - 2016“