Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

maztekk píše:Pan Ředitel, to si točil ty??? Mě z toho videa přijde že to auto nic nevyjede jak to zkresluje :-D Jen více dalších videí ať je vidíme jak to funguje :OK:


Ano já, moc jsem se nesoustředil na ten telefon v ruce a čuměl jsem na něj, je to natočené ze špatného úhlu a nejde moc vidět tu záludnost, ale lehké to nebylo. Nicméně je jasný, že s Wrajtem na 150kách kolech by některé překážky šly přejet s prstem v nose, ale tyhle auta jsou ušité na míru pravidlům.

Další debatu o C3 bych poprosil přesunout do příslušného vlákna, ať se to tu zbytečně nerozjíždí.

ostatni-modely-a-novinky-f44/pokec-o-extremni-kategorii-c3-t17160-75.html

Honzo díky za fotky, paráda! Jsem rád, že se líbilo.

Milane neboj, Číža určitě sepíše nějaké ofiko zhodnocení celé akce i se svými fotkami a vše vysvětlí ;-) Týmy jsou v libovolném složení, ale ohodnocen je každý ve své příslušné kategorii.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Já se taky připojuju s pochvalou,bylo to super.Jak páteční posezení u ohně tak sobotní závod.Zase jsem se přesvědčil,že Wagon na CCčku zvládne celkem nesmysl a ještě u toho dobře vypadá-horší to bylo se mnou,já se ještě furt nedal dohromady.Pajero už je v cajku-zahrádka zase sletovaná a přední diody už neblikají,dal jsem tam warmky a vypadá to zase trochu líp.Díky taky týmovým parťákům za pohodově zvládnutou spolupráci :OK: Navijáky a lana byly v permanentní pohotovosti a díky nim se zvládly branky,které vypadaly,že jsou leda pro crawlery.Takže abych to nějak shrnul-rád se zase nějakého toho ASTu zůčastním :OK:

Růža modelaří
Obrázek
Druhej Růža přemýšlí o práci na pondělí
Obrázek
Swiňákův pošlapanej,málem přiloženej,zapopelenej furt hrající noťas
Obrázek
Náš japonsko,anglicko americkej team pracující jak švýcarský hodinky.Honza,Laďa,Mara,Honza,Jura
Obrázek
Navyjáky se fakt moc nezastavily
Obrázek
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Ahoooj modeláři!,

tak další celkově druhý ročník RC Adventure Scale Trophy je za námi...

První závod prního ročníku RC AST začínal poněkud poskromnu...

Obrázek

...sice jsem už někde slyšel cosi o smradlavé samochvále ....

Obrázek

... ale myslím, že jsme se posunuli od prvního Kokořínského RC AST dále než jsem já a možná i vy čekali! :FINE:

AST organizační tým samozřejmě ani zdaleka netvořím jen ja!
... Velké díky patří hlavně Honzovi alias "Bednovi" za pevné nervy :-D je to kluk šikovná a upřímě se divým že po mně ještě nehodil vysílačkou! :-D

... ovšem ani zdaleka tím nekončí výčet všech pomocníků a spoluorganizátoru RC AST... na většině záovdních dnů jsou ochotní mé výmysly realizovat také Hosan... RC seégra Anička.... Špíca...Kuba93..sWINak...malej Bedýnka... a mnoho mnoho dalších, kteří prostě jen přijeli na závod a nějakou hodinku dříve a pomohli s přípravou! Velké díky :hura: :hura:

... Velké díky samozřejmě míří take do řad účastníků!

Již po druhém roce se začínají tvořit ucelené závodní týmy...zdravá a přátelská soutěživost posouvá RC AST dále a dále ... počty závodníku se spíše zvyšují... náročnost trati stoupá ruku v ruce se zábavou! .. Když člověk běhá s foťkáme po trati a tu slyší "tahej Katoni a jisti mě.. tohle prostě dám bez doteku" ... "s citem plnej jinak to nedáš" .. "neboj se toho" a podobně .. má radost, že si trat a celý závodní den prostě užíváte! a přesně tohle je ta hlavní myšlenka RC AST! :YOP:

Letošní rok 2016 přinesl několik novinek ... jedna z nich byla napřiklad skupina nesoucí název "Ultimate" ... bohužel zde je jeden z bodům který se nám letos úplně nepodařil ... přičin by mohlo být hned několik... Stejná trať jako pro SC a OC ... nemožnost startovat zároven v OC/ST a Ultimate... nebo prostě jen menší oblíbenost Ultimate aut... z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro další ročník RC AST tuto skupinu dále nepodporovat .... Jsme ochotni ovšem udělit vyjímky a to u modelářů mladšich ročníků tedy do 15 let.

... když už jsem začal o příští sezoně ... na RC AST Krnov bylo možno shlédnout první ukázku závodů C3 v ČR, kde v hlavních rolích byli pánové Raun a sWINě... C3 kategorie se začíná rozkoukávat již letos v zahraničí a Ondra se nabídl s pomocnou rukou při organizaci v roce 2017.. a my jsem co? ... my jsme kývli a nedělní část RC AST bude v roce 2017 zahrnovat zavody "C-trojek" ... uvidíme jak to celé dopadne.. info bude postupně přibývat.


.... co se RC AST jako takového týka chystáme nové branky... drobné doladění pravidel... opět nějaký ten sponzoring .. no nechte ... nechme se prekvapit vážení! :YOP:

Závěrem snad ještě jednou obrovske RC DĚKUJI pro všechny!!!

těšíme se na 2017!!!! :CIAO: :CIAO:
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Ja se taky těšíme a taky děkuji ... Sem rád že bude program i v neděli ... ten trend , že v sobotu po zavodech se jede domu se mi nelíbí... tak příští rok 8)
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Zdar. Dobrý to bylo, ještě aby ne! Dobrá společnost, pití, auta, dráha. Ani manželka nenadávala. Obtížnost tak akorát.

Tady mám pár samolibejch fotek - je tam vlastně jen náš tým a ještě foto po skromnu, fotila Bára a tak jsem toho většinu smazal, z důvodu nízké kvality. Do příště jí metodou motivačních pamlsků naučím lépe fotit. Kdyby to nefungovalo, koupím elektrickej obojek pro psy a namluvím jí že je to stříbrnej náhrdelník. Pak už to určitě půjde.
:-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

poschlmartin píše:Zdar. Dobrý to bylo, ještě aby ne! Dobrá společnost, pití, auta, dráha. Ani manželka nenadávala. Obtížnost tak akorát.

Tady mám pár samolibejch fotek - je tam vlastně jen náš tým a ještě foto po skromnu, fotila Bára a tak jsem toho většinu smazal, z důvodu nízké kvality. Do příště jí metodou motivačních pamlsků naučím lépe fotit. Kdyby to nefungovalo, koupím elektrickej obojek pro psy a namluvím jí že je to stříbrnej náhrdelník. Pak už to určitě půjde.
:-D




Chudák Bára, Martine rádi jsme vás viděli a poseděli s vámi.

Jinak za "chvilku" sem dám odkaz na rajče. Pro ty co nemají fejzbůůk, nebo tam nejsou přáteli KATONI týmu :YOP:
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: RC AST - Krnov 23. - 24.9.2016

Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"

Zpět na „RC Adventures Scale Trophy - 2016“