Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

8o 8o Tak to Veeelká Gratulace !!!! :FINE: :FINE:


P.S - Ondro..u toho diplomu...to kolo..to tak dělá ??
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Díky, nene to je to prasklé céčko, jak jsem psal, už jsem to nespravoval. Mám je převrtané kvůli záklonu a nepředvrtal jsem si do foroty.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

sWiNe píše:Díky, nene to je to prasklé céčko, jak jsem psal, už jsem to nespravoval. Mám je převrtané kvůli záklonu a nepředvrtal jsem si do foroty.


Jj,tak to mi nějak uteklo...tak to pak joooo...já se lek...že něco co vůbec neznám.. :-D :-D
Ale u tebe bych se vůbec nedivil,kdyby to tak mělo dělat....
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Přesně tak....... Krásnej koment a jen tak dál kluci :-)
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

..hezky report, jsem jeste stale tady a doznivaji mi zazitky ze vcerejska, Mel jsem velkou radost, ze nas tam bylo na startu z Ceska tolik. Tento zavod byl posledni v sezone Rakouskeho serialu C3, musel jsem jet najisto, protoze jsem byl pred startem tohoto zavodu v celkovem hodnoceni treti a Daniel jen je den bod za mnou...Nakonec mi vcerejsi ctvrte misto stacilo na druhe misto v celkovem hodnoceni sezony 2016! Pokud mohu neco shrnout, byl to fakt zazitek tesim se na rok 2017, kdy bude na startovni listine vice ceskych jmen. Sezonu 2016 jelo 18 lidi, ale na zavodech byl pocet variabilni, nejmene nas bylo prave v Retzu, kdyby tam nebyla silna ceska vyprava tak by to jeli ve trech..:)
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Tak to Radku gratuluji :FINE:
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

taky gratulace Radku za umistneni a repre CZ.. a nekdy vem autak do Brd at ti to prohlidneme.obzvlast Josef o C3 porad básní :-)
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Hurá Radku, dílo se podařilo.
Gratulu všem co tam byli.
:OK:
Budu rád, až se jednou zúčastním.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Čuník to krásně popsal, byl to neuvěřitelnej zážitek.
Nikdy sem nebyl moc soutěživej, ale tohle byla paráda.
Terén, kde se před dvěma rokama proháněly 2.2 MOA Crawlery a my na ně koukali s otevřenejma pusama, si ty naše potvory dávaly celkem s přehledem. K tomu to správný hecování, běžící čas, no prostě adrenalin jak má bejt.
Parádní je rozdělní sekcí na trial a trophy, takže si člověk užije jak technickou jízdu na milimetry s penalizací za všechno, tak svižnej průlet sekcí, kde na lehkym doteku tenisáku není nic špatnýho a navíjet a couvat může každej podle libosti. Navíc při sledování ostatních člověk pochytí mraky informací a vychytávek ať už co se týče ovládání auta, technickejch řešení, nebo i výběru vhodný stopy.

Auto sem si poskládal z toho nejlepšího, co sem za posledních pár let nashromáždíl, šasí je hliníková kopie italskýho c3 šáska, pracovně Edgar, nápravy scx, v obou ocelový nohavice pro váhu a vyzužení, vzadu zpomalující převody, vepředu zrychlující, hliníkový céčka a těhlice axial s pákou nahoře, řízení crawlster BTA a silný Savox servo, převodovka z Wraitha s DIGem, osvědčenej naviják Katoni, hliníkový beadlocky, všechny dovážený, vepředu dost, vzadu míň, pneu Pitbull RockBeast 1.9, motor 35T, regl Tekin FXR a CC Bec k tomu, papalo to 3S lipolku a zejména pak karimatka na korbě.

Tady pár fotek:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Auto sem skládal v průběhu dvou tejdnů před odjezdem, doma sem akorát testoval elekto na stole a projel se asi půl metru po koberci, jestli diguje dig, takže první jízda s autem byla první soutěžní sekce. Auto makalo parádně a nenechalo mě ve štychu, chyby byly v rukách. Bál sem se, jak se budu sžívat s digem, ale šlo to celkem samo. Jak předved Ondra, není to nutnost, ale je to moc příjemný udělátko, který ti odpustí hodně a když v trialu "přejedeš odbočku" v místě, kde se neotočíš a nenajedeš si znovu, s digem zacvakneš zadek a otočíš se na místě. Naviják je nutnost, stejně tak dobrej rejd je paráda. Rozdílný převody v nápravách dělaj zázraky při zatáčení a ve výjezdech. Prostě mi auto dělalo jen radost a dovezlo mě na 3. místo, o čemž se mi ani nesnilo.

Bohužel pro mě ani ne 24 hodin po vyhlášení moje C3 kariera nadlouho skončila, páč sem o auto, hromadu náhradních dílů a elektra a většinu modelářskýho vybavení přišel, když mi vybrali velký auto. Vim, že byla chyba tam ty věci nechávat, ale prostě se sešla blbá kombinace náhod a dopadlo to jak to dopadlo. Bylo to krátké, ale bylo to fajn. Kluky bude se zájmem sledovat a třeba časem...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Cí voe ta poslední věta vhání slzy do očí, bez tebe nejedem kámo, to prostě nebude ono. Musíme to nějak sesmolit a s něčím prostě pojedeš, krámů máme všichni doma tři prdele. Furt ale trošku doufám, že když vykradli půl dědiny, tak by se na ně mohlo přijít.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Tak videa jsou tu, nejdřív jsem točil na kamerku a pak na mobil. První dvě sekce jsou natočení snad všeci, další dvě už jen Češi. Mě točil Leprák a řekl bych, že jako kameraman pochybil, nevyplývá z toho vůbec můj skvělý skill :lol: Keců si nevšímejte, občas budou možná poučné, ale většinou to jsou dřisty s nevytříbeným slovníčkem. Z fotek a videí ale mnohdy ani zdaleka nejde cítit náročnost těch překážek nebo v jakém svahu se to jede, tak to vypadá, že se tam pleskáme na rovince, ale nebylo tomu tak :lol:


1. trophy sekce

Chris - docela zpackaný úvod, jeden kotrmelec a bouda na sračku, prasklá celá kapota, italskej lexan za dvacet éček

[youtube]9-tHmg4cyaw[/youtube]

Raun - na jistotu s navijákem, ale pomalu

[youtube]_X9-i0PxTkM[/youtube]

Daniels

[youtube]pBJoZalfq24[/youtube]

Leprák - výborný vstup do závodu, jen zbytečné vykutálení

[youtube]txs02XolYC0[/youtube]

Ricci s Losinou, dost dobrý

[youtube]2UY2_TqiadU[/youtube]

Já ... zbytečné vykutálení a jednou total zbytečné vyjetí za mlíko (+ 60 sekund)

[youtube]t4RLe74eh5M[/youtube]


2. trial sekce


Ricci

[youtube]2wP7BiMM93A[/youtube]

Daniels

[youtube]kaqsJNmnbb0[/youtube]

Já - dost nevychytaná taktika navijákování (nohu jsem si nechal nastavit moc brzo) a trošku jsem nepochopil, že když to zastavím, povolím a pak zas přitáhnu, tak už je to 2x winch, takže jsem ho tam měl 3x + na konci dost podceněný sjezd a kutálečka přes tenisák do jakéhosi trní, na kterém jsem zůstal viset a ještě k tomu mám vygajdaný tepláky

[youtube]iJmxnmypQ6g[/youtube]

Leprasol - kutálečka a zbytečný dotek první branky už projeté, ale v páté minutě se skvěle vydigoval z šesté brány, to se mi líbilo

[youtube]abN5F15jZt0[/youtube]

Raun - kutálečka a zbytečný dotek druhé branky už projeté

[youtube]Obo4Zb_UBK4[/youtube]

Chris už došla baterka

3. trial sekce

Já - hezky na jeden naviják

[youtube]rttXbASIn7c[/youtube]

Raun - hezky na jeden naviják, s kotrmelcem ale ničemu to nevadilo

[youtube]SqVLkSK1tck[/youtube]

Leprasol - hezky na jeden naviják a couvačka

[youtube]AN4-O9deTuk[/youtube]

4. trophy sekce

Leprák - chybka a bouda, ale vywinčoval se

[youtube]UaGH4BU_6C4[/youtube]

Já - moje ego bylo silnější a prostě jsem to chtěl dát bez navijáku, rozkutálel jsem se a komisař mi to chytal a dostal jsem reposition + 180 sekund

[youtube]5cXWqOSs81g[/youtube]

Raun na pohodu

[youtube]ZIsCFFRjQPI[/youtube]


A jako třešinka pěkné video z italského CISE finále

[youtube]Yyledb2TtPc[/youtube]
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Jak tak koukám na ty videa, tak bych si na tkaničky navlíknul šekle :-D
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

:-D Kucí, dyť to po té rovince furt taháte jak kačera na špagátě :-D

Ale jináč dobrý :OK: Moc se nelíbí to navijákování za botu, to u Italů jsem viděl krásnou hůlku s očkama 8o

Jináč u Olomouce máme skvělej terén pro vás :FINE:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

:mrgreen: ...no já jsem se na tu svou jízdu první sekce neměl ani sílu dodívat....jel jsem pod velkým dojmem toho, že se chris tak pachtil, tak jsem to s tou jistotou moooc přeháněl.. Doteky již projeté brány - no comment ..
Pořád jsem si říkal, nesmíš udělat nějakou extrémní chybu, jde ti o celkové umístění, no nakonec to přeci jen dopadlo dobře:).
Ale videa moc pěkný, dá se z toho i poučit..:) terén sice vypadá jakobychom si trénovali na rovině tkaničkování:) ale my co jsme tam byli, tak víme:)
Kluci díky za perfektní dokumenty:)
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

No,opravdu kluci....to navijákování za botu....to by nemělo být dovoleno...to vypadá hrozně... :-(
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...

Zpět na „RC Adventure Scale Trophy - C3“