Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Jo to chápu, zkrátit rozvor určitě půjde akorát budeš řezat kardan o kterém stejně zatím nevíme co vydrží , zkrátíš linky které jsem zatím taky nerozebíral ale jak to soudruzi myslely s tím prodloužením? Stejně si ten podvozek každý uzpůsobí sám jak chce ale proline prostě zatím s ničím bez zásahu do podvozku nevyšel a tak je blbost psát že se na něco připravil když dáváš odkaz na snad všem známe staré kastle. V balení u RTR máš jen jeden jediný plastový díl který předpokládám použiješ když budeš chtít dávat kastly pickup, jinak jsem nepřišel na to k čemu by byl. K tomu dostaneš tři imbus klíče s kterými je možné celé auto rozebrat a opět složit plus kříž na kola.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

nj, asi som sa prilis tesil, ze nieco predsa len prislo. Asi to bude dlhe cakanie, ako aj na nahradne diely, tak aj na karoserie :NO:
ale s tym razvorom, ked na to niekto pride, tak urcite mam zaujem to vediet. ja som tam nasiel len tiu jednu moznost, ked sa vymontuje srubka, co drzi drziak na baterku, jedna je v strede medi nosnikmi tlmicov a asi to bude excentricke a otocenim o 180* asi su ine dlzky. KEd nie,tak ako nastavit 4 polohy tiez netusim.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Kamillo
Uživatel
Příspěvky: 131
Registrován: 15.03.2010 0:00
Bydliště: Prešov

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

maztekk píše:Vidíš tam někde rozvor 324 mm??? Já jen 313 mm což znamená jen jedinou výhodu že lexan si střihneš jak potřebuješ :-p Možná blbě koukám ale fakt nic nevidím.


Tie lexanky od Proline sú na TRX4. Na tom videu sa nezdá, žeby lexanku Bronca strihal.
https://www.youtube.com/watch?v=m4oehv_ ... caged%20RC
Jeep Cherokee - Deekay DCC90-01/004 off road expedition
Jeep Wrangler - DCL100 off road expedition
moja_paradajka
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Tak na tom videu okrem toho, ze mu brutalne naklada, tak ta karoseria nie je az taka uzska.
Inac som si spomenul na nieco, co mi stoji v garazi:
Obrázek
mierka je 1/6. Ma to 230*580mm
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

vizera to tak, ze ani razvor nebude problem a ani sirka:
https://www.youtube.com/watch?v=NtPA57XYfjo
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
soptik
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 25.07.2017 19:00
Bydliště: Brno

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Hlásím se jako hrdý majitel TRX-4.Zatím maximální spokojenost. Jen musím dodělat osvětlení.
kocab
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 05.11.2016 19:15

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Zdravim panove,jsem vlastnikem tohoto modelu a vse funguje jek ma,ale pri jizde vpred i v zad a otocenim prednich kol na pravy ci levy rejd mi predni kola jakoby drhnou a jizda je tak neplynula a jakoby uskakana - auto se kymaci se strany na stranu,Nevite cim by to mohlo byt? Dekuji Roman :-(
Uživatelský avatar
soptik
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 25.07.2017 19:00
Bydliště: Brno

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Kola drhla o lexan,tak jsem ho trochu zastříhl a teď je to v pohodě.
kocab
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 05.11.2016 19:15

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

no ale mne to dela i bez kastle :(
pri rovne jizde ne jen pri otoceni dejme tomu nad 30 stupnu
Uživatelský avatar
chipmen
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 08.04.2013 10:18
Bydliště: Praha

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

No to dělají bohužel ty klouby poloos, mě to dělají taky, prostě buď doštelovat dorazy serva(zmenšit ten rozsah), nebo akceptovat to že ten plnej rejd je tak max někde na trial na pár zatáček, ale ne na normální ježdění.
Traxxas TRX-4, Wrangler Axial SCX10, DSYS MDD90, MDL-16, Turnigy 9x-Open Tx, GT-3B custom FW, 2x TT-01E, Truggy, Stavba Tatra Phoenix 6x6
http://chipmen.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

U nás byl na jednom autě problém v tom, že přední kardan drhnul při propružení o převodovku.
Bylo potřeba ho trochu zbrousit a je klid...

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
dodik
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 31.07.2017 19:26
Bydliště: Semily

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Ahoj Kluci, dnes jsem si TRX-4ku důkladně prohlédl na prodejně a musím uznat že je to paráda a pěkně čistě zpracovaná. Tak pár postřehů: Vůle na nápravách jsou určitě menší než u Axíka a jediné co drhlo když jsem ho tam "lámal" tak byly přední kola o karoserii u nárazníku při velkém křížení a zatáčení. Kardany dávaly plný rejd jen chlupově ale dávaly.
Ta šedá barva vypadá v reálu líp než na fotkách a tak nějak mi k Defíkovi asi sedí líp i když jsem původně plánoval červenýho. Škoda že okna jsou jen samolepky (i když přesně nalepený). Tím jak je to zespodu pěkně zakrytovaný by tomu slušely čirý, nebo lehce zakouřený skla a trochu doladit interiér. Určitě ale dělá pěkný dojem a už se těším až ho zaparkuju doma. :OK:
Uživatelský avatar
Litmark
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 02.08.2017 13:41
Bydliště: Blízko Olomóce

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Taky čekám na dodávku jednoho kousku, doufám že v červené barvě :YOP:

Mám dotaz k osvětlení.....Traxxas asi bude dodávat i nějaký origo set LED, ale to bude asi za velkej peníz a kdo ví kdy.

Tak mě zajímá, kterej LED set jste kdo použil a s jakým výsledkem....
Např. jak je controler ovládanej, jestli je nastavitelnej tlačítkem, nebo kanálem přijímače, jestli má navíc samostatný režim pro expedice, tzn jen přední a zadní světla + rampa. Atd..

Třeba na Aliexpressu jsou toho mraky, ale popisy různých režimů a nastavení jsou dost nepřesný a zjednodušený...
Uživatelský avatar
Bobby B
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 03.07.2017 15:55
Bydliště: České Budějovice

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Taky čekám na originál Traxxas řešení, zatím jsem provizorně osvětlil touhle polskou rampou.

http://www.ebay.com/itm/LED-Light-Bar-5v-12-6v-For-TRX-4-TRAXXAS-waterproof-by-murat-rc/232416616982?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

Cena teda úplně neodpovídá kvalitě zpracování, ale dohání to výkonem ;)

Obrázek
Naposledy upravil(a) Bobby B dne 18.08.2017 7:55, celkem upraveno 2 x.
TRAXXAS TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6
TRAXXAS TRX-4 Cliffhanger
RC4WD Gelande II Land Rover Defender D90
HPI Venture Winnebago Indian
MST CMX Toyota Land Cruiser 40

www.zonerama.com/ortolez
www.facebook.com/groups/ortolez/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

... A uz jste na to nekdo zkusil placnout klasickou tvrdou boudu defika?

Zpět na „Traxxas TRX4“