Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Fabiánrover

maztekk píše:Pera díky, zatím jsem na to kastly jenom posadil a bude na tom ještě hromada práce než to bude opravdu tak jak si představuji. Překvapil mě měkký plast oproti tomuto původnímu Jkčku.

[youtube]st7u8zKrrq4[/youtube]


jj tie novsie su tensie ako cinske defy. aleked sa s tym vyhras a popodlepujes, tak to bude ok aj ked sa bude kotulat. JA som hlavne rad, ze je tu rozumny clovek, co nenecha na takom podvozku tu lexanovu krabicu s nalepkami, ktoru dajaka sektretarka v GB licencovala, lebo zjavne experti vyvyjali nieco ine a nemali nato cas.alebo im traxxas poslal len fotky :-D
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: Fabiánrover

maztekk píše:Zde foto pro Láďu ;-)
Na fotkách klame rozvor, kastle má +- 313 mm, origo trx tuším 324 mm a já nyní 330 mm ;-)

Ládo dík za fotky, vím že na přestavbu nemám dost šikovné ruce, :-( takže tu kastlu Raptůrka klidně někomu nech i když by to byl asi "velkej fešák" já bych to nezvládnul. S tím Jeepem to ale vypadá taky moc dobře. :OK: Jsem zvědav jak to namódíš.
A co kvalita traxxas dílů, byl jsi ho v Brdech o víkendu řádně vyvenčit? K vám měly poslat prototyp na otestování už dávno. :FINE:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Fabiánrover

Nejakyho mantaka co umi drzet plnej a rasit to maji v juesej taky. Kolem mississippi asi tak 10 20 plnejch statu.. Tam by se nas tady jedinecny Lada ztratil v davu :FINE:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Fabiánrover

Ok Láďo. Dnes jsme byly s Bandou trochu za divočit a odnesla to jen stržená páka na servu. Trochu hůř dopadla kastle :-D Dnes poprvé 3S a je to živější ale ještě by to drobet sneslo.
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: Fabiánrover

maztekk píše:Ok Láďo. Dnes jsme byly s Bandou trochu za divočit a odnesla to jen stržená páka na servu. Trochu hůř dopadla kastle :-D Dnes poprvé 3S a je to živější ale ještě by to drobet sneslo.

Nějaké video by nebylo? :OK: Tak tam šoupni stříďák, ať se práší za kočárem. :YOP:
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: Fabiánrover

Mira píše:Nejakyho mantaka co umi drzet plnej a rasit to maji v juesej taky. Kolem mississippi asi tak 10 20 plnejch statu.. Tam by se nas tady jedinecny Lada ztratil v davu :FINE:

Hele o tom to není.. za louzi to zničit nechtěj to by vypadalo blbě.. kdežto někteří členové u nas zasec jo.. a jak si tak ríkám nekdy se u nas ukaž vybereme zatezovou expedicku abys videl.pravý maniaky.. jako ja to nejsem aby nedošlo k mýlce jen to fotim a jedu s doprovodnym vozem :-D :-D
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Fabiánrover

Všechno bude, jen to chce čas ;-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Fabiánrover

ako po vzhladnuti fotiek, co si tu dal, tak vy ste iny fajnsmekri. ale tak to ma byt, niektoru karoseriu som asi este ani nevidel. Pekne lestenky, fakt, podarena banda. :FINE:
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
magoss
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 12.06.2017 21:37
Bydliště: Hradec Kralové

Re: Fabiánrover

Chci se jen optat a možná dost hloupě,ale koukal jsem že se dá dokoupit ještě ten Bluetooth bazmek, má to smysl pro normálního uzivatele??
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Fabiánrover

no ked si tech nadsenec a budes mat casu pozerat na parametre pocas jazdy alebo casto, tak hej. inac netusim preco by si to kupoval.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
magoss
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 12.06.2017 21:37
Bydliště: Hradec Kralové

Re: Fabiánrover

já jsem si říkal že to bude určitě zbytečnost :-)
Uživatelský avatar
rfikus
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 25.02.2017 20:39

Re: Fabiánrover

Já ho mám. Jediný co je asi dobrý že se to přes net (mobil) hned aktualizuje na nejnovější verzi softwaru. Jinak aplikace v jednom místě padá ale dá se tam nastavit snad všechno od a do z namísto toho jejich vypipavani na ovladači je to jinde... Ale použil sem to cca 2x :) nastaveno a hotovo
V garáži mám :-)
Toyota trial short by MEX
Traxxas TRX-4 scale update (weight 6kg)
Axial Yeti 1/10 full aluminium
Vaterra Twin Hammers
magoss
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 12.06.2017 21:37
Bydliště: Hradec Kralové

Re: Fabiánrover

Tak ho mam taky doma. Jen mam problem,dopredu jzdi hezky ale dozadu musim nejdriv dat jako ze dozadu pustit a znova dozadu,nevite proc mi to necouve napoprve??
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Fabiánrover

Co třeba nastavit régl, ty nedostal návod?
magoss
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 12.06.2017 21:37
Bydliště: Hradec Kralové

Re: Fabiánrover

O to jsem se snazil hodinu,ale porad stejne nevim co delam kde spatne :-p

Zpět na „Traxxas TRX4“