Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Fabiánrover

maztekk píše:Já jo Milane, v čem je problém?


Upozornil mě na to můj dvorní elektrikář,že mohu trafopájkou odpálit něco v reglu a tak používám pájky co jsou hrotové.Má tam něco dělat špatnýho ta indukce či co.Ale to jistě někdo z fora vysvětlí lépe.
Uživatelský avatar
Mara
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 03.12.2011 0:00
Bydliště: Dobříš

Re: Fabiánrover

Gratulace k parádnímu vozítku Láďo :OK:
AXIAL SCX10 "Suzuki Samurai"
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Fabiánrover

korvetak píše: Majitel je zřejmě "velkej drtikol" :HI: a má z toho pořad na pokračování.
Jen s tím strom ještě přerazit nedokázal, ale odjel po svých, teda alespoň ten kousek co je na 2 videu. :OHNO:
https://www.youtube.com/watch?v=m4oehv_PBYk
https://www.youtube.com/watch?v=1B54Mje4DAU


Zdar Láďo, hele u něj to vidím na stříďák a přehozené přepínání uzávěrky. Zavře prvně zadek a pak se takhle točí. Jako ještě jsem tam nedal tří článek páč to pořád zajíždím ale dle těch toček jeho motoru si myslím že to bude určitě stříďák ;-) Dobrý to pozadí jak mu tam jezdí s tím nitrem :-D Na druhém videu ten strom trefil moc pěkně, aspoň je vidět co to vydrží. Toho Raptora jsem na to zkoušel posadit a taky by to šlo ale bude se muset řezat do korby a lemy. To se mi absolvovat nechce takže když budeš chtít rád ti nafotím co a jak abys sis ho ode mě mohl vzít :mrgreen:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Fabiánrover

Milan3528 píše:
maztekk píše:Já jo Milane, v čem je problém?


Upozornil mě na to můj dvorní elektrikář,že mohu trafopájkou odpálit něco v reglu a tak používám pájky co jsou hrotové.Má tam něco dělat špatnýho ta indukce či co.Ale to jistě někdo z fora vysvětlí lépe.


Milane zatím jsem tím pájel hafo réglů ale všechny shořely až při ježdění vodou a bahnem :-D
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Fabiánrover

Mara píše:Gratulace k parádnímu vozítku Láďo :OK:


Díky Máro, co to máš za kastli Samuraje???
Uživatelský avatar
Mara
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 03.12.2011 0:00
Bydliště: Dobříš

Re: Fabiánrover

maztekk píše:
Mara píše:Gratulace k parádnímu vozítku Láďo :OK:


Díky Máro, co to máš za kastli Samuraje???

To je z Německa od firmy ABSIMA,potřeboval sem něco na triál ;-)
AXIAL SCX10 "Suzuki Samurai"
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Fabiánrover

Tak tu založ někam vlákno ať se taky můžu podívat, já už zase ksichtblok zrušil tak nic nevím :-(
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: Fabiánrover

maztekk píše:
Zdar Láďo, hele u něj to vidím na stříďák a přehozené přepínání uzávěrky. Zavře prvně zadek a pak se takhle točí. Jako ještě jsem tam nedal tří článek páč to pořád zajíždím ale dle těch toček jeho motoru si myslím že to bude určitě stříďák ;-) Dobrý to pozadí jak mu tam jezdí s tím nitrem :-D Na druhém videu ten strom trefil moc pěkně, aspoň je vidět co to vydrží. Toho Raptora jsem na to zkoušel posadit a taky by to šlo ale bude se muset řezat do korby a lemy. To se mi absolvovat nechce takže když budeš chtít rád ti nafotím co a jak abys sis ho ode mě mohl vzít :mrgreen:


Máš pravdu tady má video podvozku a motor je určitě jiný (krom ostatních úprav). :-p To už ani není poznat že to byl def.
https://www.youtube.com/watch?v=LGYvnVnyUpI
Jestli se ti bude chtít tak to s kastlí raptora nafoť, ale zcela upřímně, na velkou přestavbu nemám koule. :-( Moje maximum bylo přestrojení axíka na kovové obaly náprav ala PITAW a slickovo řízení. A i to my šlo dost těžce na svět :HOPS: Radši ještě počkám jestli si amíci nenadělí nějakého TRX brášku v raptor stylu, RTR a alespoň tak domazlené jako je def.
magoss
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 12.06.2017 21:37
Bydliště: Hradec Kralové

Re: Fabiánrover

možná blbá otázka ale k čemu je toto dobré ??
https://www.youtube.com/watch?v=LGYvnVnyUpI
to aby se to tak brzy nevychodilo v tom a nebo jen pro image??
Uživatelský avatar
chipmen
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 08.04.2013 10:18
Bydliště: Praha

Re: Fabiánrover

2 Magoss, v tuhle chvíli bych řekl že je to jen tuning, protože nikdo asi nemá odjeto tolik, aby šlo říci že tenhle díl má nějaké problémy a je lepší to mít z kovu... A jako závaží do kola je to zase trochu málo.
Sám jsem si zatím rozhodně nevšiml že by auto mělo kola nějak do A.
Traxxas TRX-4, Wrangler Axial SCX10, DSYS MDD90, MDL-16, Turnigy 9x-Open Tx, GT-3B custom FW, 2x TT-01E, Truggy, Stavba Tatra Phoenix 6x6
http://chipmen.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Fabiánrover

... na jiném videu jsem viděl stejnou činnost a stejný produkt.
Dával to tam z toho důvodu, že by to mohlo dát nějaký gram dolů na nápravu. Ne moc, ale důvod byl tento. Jistě, že to vypadá i lépe.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Fabiánrover

Pepku nebylo to zrovna málo, co pamatuju tak vážil plast versus tuten mosazný portál a rozdíl byl docela velký. Mosaz je těžká že jo. Jinak je to samozřejmě kvůli nerotující váze co nejníže, mrkněte na kluky co jezdí C3 co tam vozí za ingnot. Já už mám taky něco v hlavě tak až to bude podělím se o to.
Uživatelský avatar
rfikus
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 25.02.2017 20:39

Re: Fabiánrover

Rozhodně je to kvůli navýšení váhy a následnému většinu bočnímu náklonu před převrácením... Já své TRX již zatížil o cca 1100g a dalších 750g+ bude v beadlock pro lepší stabilitu... Čím vyšší váha tím realističtější chování v terénu... Ne jako ta koza která to před úpravou byla :)
V garáži mám :-)
Toyota trial short by MEX
Traxxas TRX-4 scale update (weight 6kg)
Axial Yeti 1/10 full aluminium
Vaterra Twin Hammers
magoss
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 12.06.2017 21:37
Bydliště: Hradec Kralové

Re: Fabiánrover

Kam si to zavazi narval?koukal jsem na nejake video kde vylepil zavazicka na vyvazeni kol u realneho auta tak u trx ho vylepil taky dovnitr disku.
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: Fabiánrover

maztekk píše:Pepku nebylo to zrovna málo, co pamatuju tak vážil plast versus tuten mosazný portál a rozdíl byl docela velký. Mosaz je těžká že jo. Jinak je to samozřejmě kvůli nerotující váze co nejníže, mrkněte na kluky co jezdí C3 co tam vozí za ingnot. Já už mám taky něco v hlavě tak až to bude podělím se o to.

Taky velmi zajímavý způsob dolaďovacího závaží, kolik válečků pravděpodobně mosazi dáš je asi na tobě a váha co nejníž.
https://www.aliexpress.com/item/1-10-Rc ... ccd430359d
nebo měděné:
https://www.aliexpress.com/item/1-10-Rc ... 8e02b5ea46

Zpět na „Traxxas TRX4“