x.line
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 08.06.2017 14:18
Bydliště: Jaroměř

Re: TRX-4 Ford Bronco

Tak špatná zpráva. Interier v kastli sedí luxusně, ale je hluboký a koliduje s ložem na aku.
https://www.zonerama.com/MODELCENTRUM
Axial SCX10 II
HPI Venture


http://www.modelcentrum.cz/
napiště si o lepší ceny pro expedičáky ;-)
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: TRX-4 Ford Bronco

x.line píše:Tak špatná zpráva. Interier v kastli sedí luxusně, ale je hluboký a koliduje s ložem na aku.
Mám malý technický dotaz, interiér jsem koupil jiný černý z Alíka, malinko přeběhnul matovkou když jsem upravoval vzhled zadní části Broni co v originále byla vinilová nasadil Pata a Mata, no a docela by tomu slušela průhledná zadní okna. Místa na expebordel je vzadu dost, jen tam není vidět. :-p
Kdo jste už na trx 4 boudě čistil, co na tom nejlíp funguje. :MORE: Aby na tom člověk nenechal ruce.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Vyřezávat je nechci, vlepená okna by náš styl ježdění asi dlouho nedávala. :-D
Naposledy upravil(a) korvetak dne 04.07.2019 21:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Atomas
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 09.03.2018 11:58
Bydliště: Praha 9

Re: TRX-4 Ford Bronco

Zkoušel jsem čistit okna, ale nešlo to ničím... Tak jsem je vyřezal. Výhodou je, že jsem okna ztmavil pouze lehce, aby bylo vidět dovnitř, nevýhodou zas, že jsem je již musel opravovat po výrazném crashi na Expe... Nic vážného, pouze jsem podlepil a jezdí se dál :-)
TRX-4 BRONCO
AXIAL SCX 10 II
AXIAL YETI
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: TRX-4 Ford Bronco

Okna jdou čistit BEZACETONOVÝM odlakovačem, nejlépe růžový z Kauflandu.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Mičuda
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 16.01.2018 20:00
Bydliště: Praha 10 - Malešice

Re: TRX-4 Ford Bronco

Okna jsem na defendru celkem rychle odbarvil tímhle, fakt to šlo celkem jednoduše. Zatmavení zadních sem pa k řešil kouřovým sprejem.
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: TRX-4 Ford Bronco

Díky za radu. :OK:
Doufám že manželka neznervózní až budu běhat po domě s odlakovačem. :-D
Uživatelský avatar
Citelis
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 02.03.2018 10:00

Re: TRX-4 Ford Bronco

Já koupil DM odlakovač a tím to v podstatě nejde vůbec, takže případní zájemci si můžou ušetřit prašule na něco jiného :wink: ... je schopen to trochu povolit, pak je nutné opatrně nehtem seškrábnout "změklou" bílou ... a moje zelená už tím jakž takž jde ... chtěl jsem odbarvit střechu na mém defenderu ... po 10 minutách jsem skončil u fleku o průměru 5cm s tím, že budu muset zkusit něco jiného.
Traxaxs TRX4 Defender
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: TRX-4 Ford Bronco

Mičuda píše:Okna jsem na defendru celkem rychle odbarvil tímhle, fakt to šlo celkem jednoduše. Zatmavení zadních sem pa k řešil kouřovým sprejem.

Díky mohu potvrdit, :OK: dnes jsem v Lidlu investoval cca 40,- Kč do tohoto odlakovače, nevím jestli to je přímo ono, ale za cca 45 minut s mazlením růžků hotovo. ;-)
Obrázek
Obrázek
Jen doporučuji dělat venku, smrdí jak bolavá noha. :YOP: A pokud možno nestrkat hlavu jako já pořád do kastle abych na to viděl, myslím že má malinko nakoupíno. :-)
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: TRX-4 Ford Bronco

A to mi pořád říkáš, že si nešikovnej čoveče :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :-D :OK:
Uživatelský avatar
Mičuda
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 16.01.2018 20:00
Bydliště: Praha 10 - Malešice

Re: TRX-4 Ford Bronco

korvetak píše:Díky mohu potvrdit, :OK: dnes jsem v Lidlu investoval cca 40,- Kč do tohoto odlakovače, nevím jestli to je přímo ono, ale za cca 45 minut s mazlením růžků hotovo. ;-)


Ano, to je přesně on. A to "nakoupení" mohu potvrdit :D

Pěkně se to povedlo, dobrá práce :)
x.line
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 08.06.2017 14:18
Bydliště: Jaroměř

Re: TRX-4 Ford Bronco

Ahoj. Odkud máš ty fanfáry na střeše? A druhý dotaz je ohledně interieru. Jak češíš sundávání? To sundáváš včetně zadních parohů?
https://www.zonerama.com/MODELCENTRUM
Axial SCX10 II
HPI Venture


http://www.modelcentrum.cz/
napiště si o lepší ceny pro expedičáky ;-)
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: TRX-4 Ford Bronco

x.line píše:Ahoj. Odkud máš ty fanfáry na střeše? A druhý dotaz je ohledně interieru. Jak češíš sundávání? To sundáváš včetně zadních parohů?

Ahoj, famfáry jsem koupil v H.Králové jak je RC krámek převážně s kamiony a revel modely u nádraží. Protože ale drží jen na jednom šroubku, tak se pootáčí při koulení :HOPS: a vnitřek na parohách posunu až nahoru a odklopím, na výměnu baterek stačí, jinak musí parohy dolů.

Obrázek
Obrázek
A dopředu jsem mimo dírek na přední parohy udělal ještě o něco větší otvory pro držák stěračů. ;-)
Obrázek
Je ten interiér trochu užší a kratší, ale účel plní, jen se do něj ukrutně práší. :-D
x.line
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 08.06.2017 14:18
Bydliště: Jaroměř

Re: TRX-4 Ford Bronco

Diky za odpověď.
Jj, mám ho v Číru a jak říkáš. Ale sprcha to vždy řeší. Jinak jsem koukal a zdá se, že si na něm nechal ochrannou fólii. Schválně?
https://www.zonerama.com/MODELCENTRUM
Axial SCX10 II
HPI Venture


http://www.modelcentrum.cz/
napiště si o lepší ceny pro expedičáky ;-)
Uživatelský avatar
Loskuták
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 20.10.2017 21:22
Bydliště: Mladoboleslavsko

Re: TRX-4 Ford Bronco

Já ho dal dovnitř do karoserie a přidělal šroubky, co drží ty boční chromované lišty
Traxxas TRX-4 Defender 1/10 Brushless
Losi Night Crawler SE 1/10
Losi Rock Rey 1/10 Brushless
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: TRX-4 Ford Bronco

x.line píše:Diky za odpověď.
Jj, mám ho v Číru a jak říkáš. Ale sprcha to vždy řeší. Jinak jsem koukal a zdá se, že si na něm nechal ochrannou fólii. Schválně?

Ne sundal jsem ji a ještě při lakování matovkou kastle jsem ji přefouknul taky matem, ale je foceno mobilem při špatném světle tak to možná tak vypadá. :-p

Zpět na „Traxxas TRX4“