Uživatelský avatar
Atomas
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 09.03.2018 11:58
Bydliště: Praha 9

Atomasův BRONCOsaurus

Zdravím, již dlouho jsem se poohlížel po expedičkách, dlouho jsem váhal, málem jsem koupil Axial (asi před dvěma roky), ale až Bronco od TRX 4 mě oslovilo natolik, že jsem ho objednal hned, jak to bylo možné :-) Při nekonečném čekání na něj jsem si o TRX 4 přečetl mnoho na netu a myslím, že to bude ta správná hračka pro mne ;-).

Takže jsem s novým Broncem objednal také Ubec ( a silnější servo (SRT 20 kg) a dále hliníkové rameno řízení. Servo jsem chtěl měnit až mi dorazí rameno, ale dnes, po celkových dvou hodinách ježdění mi servo řeklo sbohem :-))) Ač jsem byl opatrný dle dostupných rad, servo prostě nevydrží...

Nejsem žádný modelář, ale s hrdostí musím konstatovat, že se mi připojení Ubec a výměna serva podařila a BRONCOsaurus jezdí jak má. Z toho plynou dvě ponaučení pro začátečníky jako jsem já:
1) k novému TRX-4 rovnou objednejte Ubec a silné servo
2) nebojte se zapojení Ubec a výměny serva - je to hračka :-)

Jinak když shrnu první dojmy z mého Broncosaura, jsem nadšen. První jízda proběhla na sněhu a pěkně jsem se s ním vydováděl. Dnes jsem vyrazil do bažantnice v Hloubětíně do lomu (znáte? Nad Kbelskou směr Prosek) a těch dvacet minut, než mi zdechlo servo bylo skvělých :-)
TRX-4 BRONCO
AXIAL SCX 10 II
AXIAL YETI

Zpět na „Traxxas TRX4“