socanek
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 02.06.2017 18:07
Bydliště: Mohelnice CZ/Pertuis FR

Nechteny Defik (TRX-4) z Provence

1. Nechtěl jsem Defendra, má ho doma každý...
2. Chtěl jsem něco pro kluky, ať si mají s čím zadovádět. Něco jednoduchého a spolehlivého, hlavně levného.
3. Vlastně jsem potřeboval jen něco jednoduchého, abych se měl čím zabavit, než dostavím zrzku...

Obrázek

P.S. Aspoň barvu si na toho defíka vyberu sám :) Však se dočkáte....
Naposledy upravil(a) socanek dne 27.09.2018 8:49, celkem upraveno 1 x.
Stříbrňák: Tamiya TT-01 Porsche 911
Buggyna: Tamiya Blitzer Beetle
Zrzka z Provence: MST C(M)FX LC40
Nechtěný Defík TRX-4
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: TRX z Provence

No...s tím spolehlivým ti moc nevím....
Zrovna vymen servo rizeni, regl a RC. Pak to bude OK ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
socanek
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 02.06.2017 18:07
Bydliště: Mohelnice CZ/Pertuis FR

Re: TRX z Provence

On ten prvni prispevek byl myslen ironicky, protoze jsem puvodne nove auto ani neplanoval a uz vubec ne TRX :D
Servo vymenim pri nejblizsi prilezitosti, regl bude Hobbywing 1080, RC zatim zustane, i kdyz se mi doma vali nevyuzita Futaba. Ale zatim necham tohle, vysilacka je malicka a lehoucka, klukum se moc libi :)
Akorat kluci cekali, ze domu donesu cele auticko, zapojime baterku a jdeme jezdit. No tak jsem jim dal na hrani aspon kola, mohli si je kutalet po zemi :D
Stříbrňák: Tamiya TT-01 Porsche 911
Buggyna: Tamiya Blitzer Beetle
Zrzka z Provence: MST C(M)FX LC40
Nechtěný Defík TRX-4
socanek
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 02.06.2017 18:07
Bydliště: Mohelnice CZ/Pertuis FR

Re: TRX z Provence

Jsem tam frknul kolecka ze zrzave Tojky a jsou..... takove malicke, roztomiloucke, tutututu....
Vse poladime, az bude bouda striknuta, budou na ni fendry a podobne nesmysly. Nicmene zatim se mi to nelibi. Ale nelibi se mi ani puvodni kola a gumy.....
Snad do konce tydne ozivim elektroniku a elektriku a aspon se projedu po dvorku.....
Obrázek
Stříbrňák: Tamiya TT-01 Porsche 911
Buggyna: Tamiya Blitzer Beetle
Zrzka z Provence: MST C(M)FX LC40
Nechtěný Defík TRX-4
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: TRX z Provence

Ta malá kolečka, to bys musel tam dát hard kastli, která má mimochodem stejný rozměr jako lexanka bez fendrů.
bflmpsvz
socanek
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 02.06.2017 18:07
Bydliště: Mohelnice CZ/Pertuis FR

Re: TRX z Provence

Na kolečkách větší gumy, kdybych to dostal ještě trošku níž, asi bych byl spokojený. A vyměnit fendry, nechat vytisknout menší... Ale uvidíme, všeho do času.
Ta skoro oranžová měla být spíš tmavě žlutá a ta sytě modrá měla být hodně světle modrá.
Ještě zvýraznit spáry, nechat to oreznout, udělat nějaké doplňky, vyměnit nárazníky, předělat osvětlení, vyměnit servo řízení, vyměnit lexanovou boudu za ABS, znovu namalovat, vyměnit tlumiče, potom v nich vyměnit olej, potom vyměnit pružiny, dodělat interier, vyměnit ... ... a za rok, za dva, hurá ven....

Obrázek

Obrázek
Stříbrňák: Tamiya TT-01 Porsche 911
Buggyna: Tamiya Blitzer Beetle
Zrzka z Provence: MST C(M)FX LC40
Nechtěný Defík TRX-4
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: TRX z Provence

Barevná kombinace me prvně zarazila, ale jak na to hledím delší chvilu tak se mi to líbí :OK: Jen ty kola mi prijdou stale male ..což taky muže klamat fotka..
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: TRX z Provence

Hned prvni radek tohoto vlákna...nechtel jsem defendera, ma ho každý :-D :-D :-D :-D
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: TRX z Provence

Také něco napíšu, předem upozorňuji, že je to JEN můj názor ;-) , kola jsou opravdu malinkatá, když taková kola tak výrazně upravit velikost fendrů, tak to už ale rovnou vyměnit kastli za hard, která mimochodem je stejně velká jako ta lexanka (až na ty fendry). Barevné je provedení :-( je strašné, pokud to není příprava pro specifický stroj, třeba firemní, nebo závodní, je tam těch barev moc. Měli by být pouze dvě + černá na jako plastových doplňcích, kliky, stěrače, popřípadě nárazník. No a na zreznutí zapomeň, defendry nerezaví, maximálně tak zašlá špína. :-I
Ale jak říkám, je to JEN můj názor, hlavně ať se to líbí tobě :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: TRX z Provence

po pravdě ... ta barevná kombinace nic moc. Nedokážu přesně popsat, co mi tam vadí, ale jako celek se mi to nelíbí. Asi nejvíc vadí ty modré dveře.
socanek
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 02.06.2017 18:07
Bydliště: Mohelnice CZ/Pertuis FR

Re: TRX z Provence

Ono to barevne melo byt neco jako bourany zluty defender, na ktery nekdo dal dvere z modreho :) (Coz jsem ovsem nedokazal obhajit ani pred svou zenou :D )
Nicmene souhlasim s tim, ze to barevne nevypada nejlip a neni to, co jsem cekal.... ale detem se to libi :) Dodelam spary klolem dveri, mam vytistene panty, ty budou cerne , snad se to cele vzhledove trosku rozbije a bude to vypadat lip. V kazdem pripade uz to menit nebudu protoze..... viz dale.

Milane, s temi koly mas pravdu. Puvodne tam byly kola s 90mm pneu, ted tam jsou 105mm pneu a porad je to divne. Hodne na tom delaji fendry, ktere jdou vlastne jen do stran a prostor kolem kol vubec nezmensuji, takze to vypada porad stejne blbe. No asi tam pujdou origo gumy a uvidime.
S tou ABS kastli mas pravdu a takovy je i plan, ale az do budoucna, protoze zena jeste rozdychava koupi tohoto :) Bud to bude opet Defender, ale radeji bych tam dal Tojku LC80. Vse ukaze cas.

Gecko, je jsem fakt Defika nechtel :D Ale pri vyberu mi pres rameno koukala zena a tohle bylo jedine, co se ji libilo. A kdo jsem ja, abych odporoval.......
Stříbrňák: Tamiya TT-01 Porsche 911
Buggyna: Tamiya Blitzer Beetle
Zrzka z Provence: MST C(M)FX LC40
Nechtěný Defík TRX-4
Uživatelský avatar
Bobby B
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 03.07.2017 15:55
Bydliště: České Budějovice

Re: TRX z Provence

Já tam ten záměr vidím. Nevěš hlavu, stříkni přes to pár vrstev matu, vem akrylky, washe a možná i horkej šroubovák a pořádně to dobij ;) Ulom zrcátko, vyskli okno, neboj se toho :D
A slušeli by tomu neošetřený gmejdí disky, ať tam dostaneš i nějakou tu rez ;)

Akorát na ty dveře bych si asi nevybral metlu teda...

Ale líbí se mi to, má to potenciál ;)
TRAXXAS TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6
TRAXXAS TRX-4 Cliffhanger
RC4WD Gelande II Land Rover Defender D90
HPI Venture Winnebago Indian
MST CMX Toyota Land Cruiser 40

www.zonerama.com/ortolez
www.facebook.com/groups/ortolez/
socanek
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 02.06.2017 18:07
Bydliště: Mohelnice CZ/Pertuis FR

Re: TRX z Provence

Bobby, na tech dverich neni metaliza, ale potvora haze takovy zablesky :D

Budu pokracovat vicemene jak jsi naznacil, aspon bude sranda. Navic si potrebuji vyzkouset co a jak, tudiz mam ted k dispozici dokonalou platformu na to zkouseni.

Nejjednodussi by bylo dat prdolum do ruk stetce, otevrit jim barvicky a na pul dne zmizet :D
Stříbrňák: Tamiya TT-01 Porsche 911
Buggyna: Tamiya Blitzer Beetle
Zrzka z Provence: MST C(M)FX LC40
Nechtěný Defík TRX-4
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: TRX z Provence

Barvy a typ auta jsem videl na vojne u Civilni Ochrany... oranžové barety, modrý trojúhelník v oranžovým poli na rukavu ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
socanek
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 02.06.2017 18:07
Bydliště: Mohelnice CZ/Pertuis FR

Re: TRX z Provence

Musel jsem si to najit a ....tu kombinaci barev jsem trefil fakt presne :D
Stříbrňák: Tamiya TT-01 Porsche 911
Buggyna: Tamiya Blitzer Beetle
Zrzka z Provence: MST C(M)FX LC40
Nechtěný Defík TRX-4

Zpět na „Traxxas TRX4“